Jimboo

Ausinės žaidimams

Rekomenduojami pranešimai

Taigi kalėdų proga galvoju ausines žaidimams pasiimti, tik nežinau kokias. Kaina būtų gerai, kad sutilptu į 150lt-220lt. Esu nusižiurėjas Razer Electra ausines. Ką apie jas manot? Verta imti? Gal kokias kitas pasiimt geriau?

Redagavo Jimboo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš passimčiau iš Ebay SteelSeries Siberia V2 - kaina tik apie 130 Lt. Teks palaukti porą savaičių, bet daug sutaupysi. Jei nori iš Lt pirkti, tai kainuos apie 260 Lt, bet jau geriau primokėčiau, nes ausinės labai geros. Patogios, geras garsas, gražiai atrodo, yra garso "ratukas" ant laido. O su Razer ausinėm neprasidėčiau, Synapse grybą pjauna, kai garsą bandai nusistatinėti ir šiaip būna, kad ausinių nemato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten metalinė viela. Man patvarios atrodo, nemanau, kad sulūš. Na, nebent vis nukritinės ant žemės tau jos ar pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Syberia v2 labai gerus review turi ypac ant garso kokybes kas liecia . Atrodo jos cool neatrodo kaip pc ausines labiau kaip normalios stereo namu ausines.

Tikrai tvirtos jos tos vielos gerai mazina svori maziau galva apkraus svoris.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar dar pasižiurėjau, kad Razer Kraken Pro kaina labai ne daug kuo skiriasi nuo Steelseries siberia V2. Ar jos būtų geresnės už siberia? Ar geriau Siberia pirkti visdėlto?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmones galit numesti iš ebay ar iš kitur linka, kur Steelseries Siberia V2 kainuoja iki 140 lt, bet kad būtų naujos ir baltos :)

Redagavo Vilemas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pusbrolis nerekomenduoja siberia v2. Jam dažnas šių ausinių defektas atsirado - vienos pusės garsiakalbis sugedo. Aplamai apsiskaitęs atsiliepimų ir pan., tai sako, kad gyvenime nebūtų pirkęs siberia v2, jei būtų žinojas apie jų nepatvarumą. Ir pats esu nekokių atsiliepimų apie patvarumą girdėjas, bet garso kokybe fantastiška :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmones galit numesti iš ebay ar iš kitur linka, kur Steelseries Siberia V2 kainuoja iki 140 lt, bet kad būtų naujos ir baltos :)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Steelseries-Headphones-Siberia-V2-Full-Size-Gaming-Computer-Headset-/111180427865?pt=UK_Headsets&hash=item19e2deb259

 

Draugas pirko, viskas patikima. Net 100 Lt nekainuoja, tik tą prailgintoją dar atskirai užsisakyk, nes man atrodo jie be jo parduoda.

 

Arba imk iš čia ir bus su prailgintu laidu.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-SteelSeries-Siberia-V2-Headphones-Game-Headset-extension-cable-with-MIC-/161179369331?pt=UK_Headsets&hash=item258709ff73

Pusbrolis nerekomenduoja siberia v2. Jam dažnas šių ausinių defektas atsirado - vienos pusės garsiakalbis sugedo. Aplamai apsiskaitęs atsiliepimų ir pan., tai sako, kad gyvenime nebūtų pirkęs siberia v2, jei būtų žinojas apie jų nepatvarumą. Ir pats esu nekokių atsiliepimų apie patvarumą girdėjas, bet garso kokybe fantastiška :)

Kad gan patvarios tos ausinės. Jei normaliai jas naudoji, tai abejoju, ar sulaužysi. Na, o jei atsitinka defektas, tuomet nuneši į garantinį. Man, panaudojus apie mėnesį, dar kol kas piu piu piu, viskas gerai veikia ir esu labai patenkintas. :)

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.ebay.co.uk/itm/Steelseries-Headphones-Siberia-V2-Full-Size-Gaming-Computer-Headset-/111180427865?pt=UK_Headsets&hash=item19e2deb259

 

Draugas pirko, viskas patikima. Net 100 Lt nekainuoja, tik tą prailgintoją dar atskirai užsisakyk, nes man atrodo jie be jo parduoda.

 

Arba imk iš čia ir bus su prailgintu laidu.

O ko čia taip pigiai? Nera čia kiniškos kopijos? Tu pats iš čia pirkai?

Redagavo Vilemas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko čia taip pigiai? Nera čia kiniškos kopijos? Tu pats iš čia pirkai?

Klasiokas pirko, tai originalios. O Lietuvoj daugelis technikos brangu, tai nemanau, kad bus neoriginalios ar pan. Būčiau pats iš ten pirkęs, bet tėvai dovanų pirko, tai iš fortako ėmė.

 

Ten jos ateina ne dėžutėj, o su SteelSeries maišeliu, tipo dėl to gaunas pigiau žymiai.

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klasiokas pirko, tai originalios. O Lietuvoj daugelis technikos brangu, tai nemanau, kad bus neoriginalios ar pan. Būčiau pats iš ten pirkęs, bet tėvai dovanų pirko, tai iš fortako ėmė.

 

Ten jos ateina ne dėžutėj, o su SteelSeries maišeliu, tipo dėl to gaunas pigiau žymiai.

Nežinau, man tai čia neatrodo patikima, tuo labiau ta dežutė ir neturėtu, daug kainuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar dar pasižiurėjau, kad Razer Kraken Pro kaina labai ne daug kuo skiriasi nuo Steelseries siberia V2. Ar jos būtų geresnės už siberia? Ar geriau Siberia pirkti visdėlto?

Nezinau, ar dar reikia nuomones mano, bet as imciau Siberia V2. Turejau pries jas Kraken 7.1, tai labai prastos ausines. Jei laidas prisiliecia prie ko nors, girdisi siurenimas, nera garso ratuko, laidas kazkoks per kietas, neina garsumo normaliai nusistatyti, garsas prastas, o ir kaina didziule.

 

Nežinau, man tai čia neatrodo patikima, tuo labiau ta dežutė ir neturėtu, daug kainuoti.

Draugo paklausiau ka tik, tai jis originalias gavo. Ten originalios bus, gi neturetu tokiu geru atsiliepimu tada ir kainuotu zymiai pigiau. O del to kainuoja 90 Lt, nes siuncia ne su dezute, tai nereikia galbut kokiu muitu moketi ar pan., tipo ne technika siuncia, o siaip daikta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Draugo paklausiau ka tik, tai jis originalias gavo. Ten originalios bus, gi neturetu tokiu geru atsiliepimu tada ir kainuotu zymiai pigiau. O del to kainuoja 90 Lt, nes siuncia ne su dezute, tai nereikia galbut kokiu muitu moketi ar pan., tipo ne technika siuncia, o siaip daikta.

 

Pasiskaityk tu jo atsiliepimus. Ne vienas yra parašęs, kad neorginalios. 97.2%, nepirkčiau pats niekada iš tokio ir kitiems nekiltų ranka pasiūlyt, kai pilna pardavėjų su 99% ir daugiau

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.