tadasas99

led tv gedimas

Rekomenduojami pranešimai

 taigi, mano tv pradejo dingineti garsas, nuveziau pazystamam gana geros reputacijos meistrui jis po 3sav man pasake kad nebepataiso mano tv, sake kad integruota garso korta, reikia vezti i kauna teg galbut perlituos garso procesoriu arba visa motinine pakeis, krc nieko gero.

 parsivezu as tv namo dingus garsiu ikisu ausines - sneka, pasijungiu kompines koloneles ir veikia...

 

 bet ar gali veikti ausiniu lizdas jei neveikia garso procesorius? as itariu garso stiprintuvo gedima, bet as ne mesitras, taip ir abejoju vezti i ta kauna ar tik kito meistro paieskoti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamenu apie technika neblogai nusimanai ;) kiek ziurejau tai retoka problema kaip tavo :o dazniau garsas dingsta senuose kineskopiniuose tv, crt monitoriuose. Patarciau pas meistrus vezt,nebutinai i didmiescius jei turi koki vietini gera meistra. Didmiesciuose kaip pvz Kaune ,daug meistru tv,kainos nuo 50 lt prasideda, nes arba moki uz atvaziavima, arba uz apziura/konsultacija/ir aisku taisyma :D o idomu kiek metu tam led tv???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nu elektra pazystu, bet nelendu ten kur nezinau ka rasiu :D

apie metai, kaip minejau jau buvau nuvezes, tik kazkaip idomiai man ta problema skamba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ausiniu lizdas veikia visiskai be prob? Tada koks garso amp cipas grybauja ,nes i ausiniu lizda eina pre emp signalas, stiprinasi jis tik i pacius tv garsiaklabius.

O siaip gali manau dar geresni garsa isgaut su papildomom kolonkem tai cia menkas ir gedimas :)

Tas garso stipriakas ten bus vienas cipas toks mini arba du . Ir na jei jie ten neiklijuoti tai gali ir pats pasikeist.

Tu gera isvada pats padarei ten, audiniu lizdas dat gali turet savo atskira ampuka, todel jis ir veikia.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nu elektra pazystu, bet nelendu ten kur nezinau ka rasiu :D

apie metai, kaip minejau jau buvau nuvezes, tik kazkaip idomiai man ta problema skamba.

einasau tik 1 metai? dar pasakyk kad LG telikas :D matai mano LG led tv jau beveik 2metai, ir atsirado keistas garso nesusipratimas... prijungus ausines, jei ziuriu tv arba is flesiuko filmus,garsas ok, o jei hdmi pajungiu (xboxu palost) tai garsas trukcioja kas sekunde, turiu isjungti tv ir istraukt ausines,paskui viskas ok. Esme, kad negaliu palikti ausiniu ikistu kai tv isjungtas, jei noriu per ausines garso,ijungiu tv ir tik tada ausines kisu :D  Gryztant linkt tavo bedos, gerai tau sako,koloneles prijunk ir bus geriau nei stock sound ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes jei dar duosi firmai taisyt tai savaite ieskos gedimo savaite ieskos detales ir dar savaite kol ides, po to savaite pamirs grazint lol . Nenu bet jie panasiai dirba :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

einasau tik 1 metai? dar pasakyk kad LG telikas :D matai mano LG led tv jau beveik 2metai, ir atsirado keistas garso nesusipratimas... prijungus ausines, jei ziuriu tv arba is flesiuko filmus,garsas ok, o jei hdmi pajungiu (xboxu palost) tai garsas trukcioja kas sekunde, turiu isjungti tv ir istraukt ausines,paskui viskas ok. Esme, kad negaliu palikti ausiniu ikistu kai tv isjungtas, jei noriu per ausines garso,ijungiu tv ir tik tada ausines kisu :D  Gryztant linkt tavo bedos, gerai tau sako,koloneles prijunk ir bus geriau nei stock sound ;)

Pas mane lyginai tas pats :D pirma visada turiu isijungt xboxa tik tada isijungt ausines nes kitaip trukcioja losiant. Televizorius irgi LG :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane lyginai tas pats :D pirma visada turiu isijungt xboxa tik tada isijungt ausines nes kitaip trukcioja losiant. Televizorius irgi LG :)

nu ziauru,dekui uz palaikyma,ne vienas esu su tokia situacija :D siaip viskas ok tam lg, full hd puikus vaizdas ir t.t.., bet tas ausiniu bajeris ir aisku, DTS garso kodeku nepalaiko,o jiepopuliarus auktos raiskos filmuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 autorius pirko akai tv, nzn kodel. :D

 

 scalman gal ir teisus del ausiniu atskiro amp, kadangi  garso nustatymuose atskirai garsinasi ausines ir garsiakalbiai.

 krc kogero meistras biski uzpjove diagnozuodamas pagrindinio procesoriaus gedima

 

 db pasijungiau pc koloneles maitinamas usb, maitinima pajungiau i tv usb lizda, nereikia ju jingineti ijungiant/isjungiant tv.

 

 p.s. del tokiu meistru darbu tempu kaip scalmanas minejo as to tv nedaviau garantiniui, o db jau saukstai po pietu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 autorius pirko akai tv, nzn kodel. :D

 

 scalman gal ir teisus del ausiniu atskiro amp, kadangi  garso nustatymuose atskirai garsinasi ausines ir garsiakalbiai.

 krc kogero meistras biski uzpjove diagnozuodamas pagrindinio procesoriaus gedima

 

 db pasijungiau pc koloneles maitinamas usb, maitinima pajungiau i tv usb lizda, nereikia ju jingineti ijungiant/isjungiant tv.

 

 p.s. del tokiu meistru darbu tempu kaip scalmanas minejo as to tv nedaviau garantiniui, o db jau saukstai po pietu...

o jei nepaslaptis kokiam meistrui vezei?( as irgi is vilkaviskio :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buy LG they said , it will work no prob they said :D

sakiau kad autorius ne LG pirko ;) o atsakant i tavo bajeri- buy wrong smartphone they said, it won't discharge when you charge and use it, they said :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane atvirksciai su LG tv, taip garsas viskas ok, bet pajungus ausines ar koloneles, tai garsas su tokiu burzgimu buna..Bandziau atnaujinti firmware, bet nepagelbejo.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.