T0shis

PSN / PS+ / PSN Wallet card

Rekomenduojami pranešimai

Viskas tvarkoj, nusipirkau jau per cdkeys. Tik nesuprantu nuo ko jie draudžiasi tos foto prašydami? Kad vaikai tėvų kortelių nenaudotų? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tvarkoj, nusipirkau jau per cdkeys. Tik nesuprantu nuo ko jie draudžiasi tos foto prašydami? Kad vaikai tėvų kortelių nenaudotų? 

Apsidraudžia nuo inspektorių kurie tikrina ar kitataučiams neparduoda. Na ta prasme negali pardavinėti UK kortelių Lietuvai ar dar kitoms šalims. Kadangi patys anglai tikrina, tai jie kaip ir neturi galimybės parodyt kitos šalies tapatybės kortelės. Aš maždaug taip įsivaizduoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsidraudžia nuo inspektorių kurie tikrina ar kitataučiams neparduoda. Na ta prasme negali pardavinėti UK kortelių Lietuvai ar dar kitoms šalims. Kadangi patys anglai tikrina, tai jie kaip ir neturi galimybės parodyt kitos šalies tapatybės kortelės. Aš maždaug taip įsivaizduoju.

Blogai įsivaizduoji, nes aš jiems siunčiau Lietuvos piliečio kortelės foto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man, kaip vartotojui, logiškiau atrodytų jei jie prieš pinigų nuskaitymą mane "patikrintų" :)

Na bent jau supratau, kad taip jie save labiau saugo, nei mano banko sąskaitos saugumu rūpinasi :)

O šiaip cdkeys aptarnavimo greičiu tikrai likau patenkintas, viskas žaibiškai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, lyg ir perskaiciau visus puslapius, bet apie viena (galima) tiesioginio apsipirkimo varijanta, net nebuvo uzsiminta. Kaip reikalai su Neteller? Juk pati istaiga UK. Netellerio kreditine irgi is UK atsiuncia. Pagal viska turetu sueit juk tas pats mastercard'as, tik isduotas jau anglu, tai kiek as supratau neturetu likt kliuciu? Nieks nebande dar?  :huh:

Redagavo Rschumacher

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiunčia iš UK, bet adresas tai LT išlieka ;)

Aš nebandžiau.

Redagavo Fylfot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug čia skaičiau, visko perskaityt nesugebėjau, bet vis tiek lieka klausimas. Tai tarkim jei perki ps4, tai kurį regioną rinktis? LT regiono nėra? O jei yra, tai kokie jo minusai?

 

Kuo daugiau skaitau, tuo labiau nesuprantu...

Redagavo Vartotojas258

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug čia skaičiau, visko perskaityt nesugebėjau, bet vis tiek lieka klausimas. Tai tarkim jei perki ps4, tai kurį regioną rinktis? LT regiono nėra? O jei yra, tai kokie jo minusai?

 

Kuo daugiau skaitau, tuo labiau nesuprantu...

JK registruoji ir bus gerai, kaip ir daugumai čia esančių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal esi kada girdėjęs apie tokią Jungtinę Karalystę?

Redagavo Fylfot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fylfot nevisi rašo JK ir gali suprasti, va jei butu paraše UK butu ir supratęs 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.