aRaven

xbox one tv

Rekomenduojami pranešimai

Noriu paklausti ar kas ziurit TV per savo xboxa. Jai ziurit ar si funkcija pakankamai idomi kad reiketu del jos kvarsinti galva.

Man per saviske konsole paziureti tv nepavyko. Turiu namie skaitmenine tv bet nera jokio resyverio jokio papildomo blokelio. Kabelines korta kisasi tiesiai I tv ir joks tarpininkas nereikalingas. Kaip supratau xboxas nori to tarpininko kad paziureti tv. Kai pirkau nauja smart tv vienas is motyvu keisti tv buvo galimybe atsikratyti to tarpininko ir dvieju valdymo blokeliu ant sofos. Dabar xboxas nori mane grazinti prie papildomo resiverio papildomo valdymo blokelio ir kruvos papildomu laidu. As kazkaip buvau geresnes nuomones klausydamas mikrosoft pazadu kad boxas bus vienintele dezute reikalinga svetaineje.

 

O gal kanors blogai supratau. Kaip jus pajungete ar nepajungete tv ant savo boxo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas veikia, reikia viasat ar galos cable box. Esme kad si xbone funkcija reiksmingesne uzsienyje kur palaikomi buna tiekejai kabelines, tuomet dar yra rodomas ir kanalu sarasas su programa ir t.t., pas mus kadangi nepalaikomi tiekejai manau nebus rodomi sie pribombasai. Jei turi cable box, gal ir smagu pasijungt per xbone  paivairinimui, bet jei kaip as kortele, tai nepavyks, bet ne kazka prarandi, ypac kol esi LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jai kas tu ideju kaip pasijungti tv, tai pasidalinkite sioje temoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.engadget.com/2014/08/07/xbox-one-tv-tuner/

 

Europai pritaikytas tuneris. Idomu tik jei pvz kabeline pas mane ir kisasi laidas i telika bet ir kortele i telika kisasi, tai su situo laiduku papildomu tipo vistiek veiks?

 

Tipo xbox supras kad kortele kuri dekoduoja signale yra telike nors pats teliko laidas jau ikistas si siuo papildiniu bet i pati xboxa? 

 

 Kodel as abejoju tuom?

Redagavo Piruvatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.