ratata

Gigabyte telefonai

Rekomenduojami pranešimai

Kažkaip per gerai atrodo tokia kainą už tokius spec, ar aš čia kažko nedažlibinu? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip nemanau, kad ten jau tokie įspūdingi spec, kadangi ten nėra tokia gera geležis, bet kaip supratau naujus žaidimus veža. Tai vat įdomu kas kaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone apie visokius tokius telefonus - crap, nepripazystu tokiu firmu ir viskas, jei jau perku, perku dalyka normalios firmos, geriau pirkti brangesni, bet kokybiskesni daikta.

Kaip sukys, kuris ant marskineliu pas mane yra: "As nesu toks turtingas, kad gerciau pigu alu"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone apie visokius tokius telefonus - crap, nepripazystu tokiu firmu ir viskas, jei jau perku, perku dalyka normalios firmos, geriau pirkti brangesni, bet kokybiskesni daikta.

Kaip sukys, kuris ant marskineliu pas mane yra: "As nesu toks turtingas, kad gerciau pigu alu"

Geras mąstymas pas tave...Jaigu nežinai firmos reiškia bus šlamštas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras mąstymas pas tave...Jaigu nežinai firmos reiškia bus šlamštas.

Nelabai supratai mane, as renkuosi normaliu, gerai zinomu ir paplitusiu, bei pripazintu firmu visame pasaulyje daiktus/technika, nes tokiom firmelem- as nepasitikiu ;) Damokesi as geriau papildomai Lt, bet gyvensiu ramiai ir zinosiu, kad kokybiska daikta turiu, o ne kazkoki fuflo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone apie visokius tokius telefonus - crap, nepripazystu tokiu firmu ir viskas, jei jau perku, perku dalyka normalios firmos, geriau pirkti brangesni, bet kokybiskesni daikta.

Kaip sukys, kuris ant marskineliu pas mane yra: "As nesu toks turtingas, kad gerciau pigu alu"

Iš dalies sutinku. Žinot kaip sakoma, skūpas moka du kartus. Teko turėti huawey, tėvas turėjo no name kinišką androidą, dabar turi prestigio smartą. Realiai nėra jie prasti, bet ir nieko gero. Visada atsiranda įvairūs smulkūs, bet nervinantys bugai ( ir gamintojai neleidžia jokių atnaujinimų kurie juos ištaisytų ne taip kaip labiau žinomi gamintojai ), baterijos visų jų greitai nustoja laikyti, kameros prastos, lagina nors ir specai superiniai atrodo, surinkimo kokybė iš pradžių atrodo gera, bet byra jie visi pakankamai greitai. Asmeniškai aš pasimokiau po huawey ir daugiau tikrai neperku ir nepirksiu tokių pigių mažai žinomų smartų. Pvz tas gigabyte kur čia linkas numestas kainuoja 500lt naujas, geriau tikrai dasimesčiau 100lt ir pasiimčiau s3 naudotą arba htc kokį, net jei specs prastesni bus vistiek geriau veiks ir ilgiau tarnaus negu kinietis.

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerekomenduoju, o ka rekomenduoju tai tik gerai zinomu firmu telefonus (tas pas liecia ir plansetus). Nes visu situ isdygusiu firmeliu dalys nekybiskos, ivairus nesuderinamumai, per greiti gedimai. Tokie telefai tai tik laikinai panaudoti, veliau vistiek teks pirkt kokybiska kuris bent kelis metus laikytu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.