Vilemas

Neužsikrauna svetainės

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nuo vakar kažko pradėjo man neatsidarinėt svetainės pvz: einu į facebook, youtube man išmeta chromei "Oi! "Google Chrome" nepavyko rasti www.youtube.com" arba kaikurios svetainės atsidaro belekaip išdėstytos, be background. Gal kas esat susidūrė, o gal žinot, kaip šita nesamone išspręst, nes labai biesina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vakar ta pati problema vakare buvo,bet šiandien bent jau kol kas viskas tvarkoje..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o nenori pereit ant mozzilos?

Jau geriau ant Operos ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė ta, kad ant visų naršykliu tas pats buvo, dabar kažkaip susitvarkė viskas, net nežinau kame problema čia buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane š****** internetas tai daznai taip buna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kažkaip niekada nebūdavo problemų su internetu jau keli metai, bet pastarosiom dienom kažko cgate duorniuoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pabandyk isjunkt ir ijunk routeri. Man anksciau padedavo. Rasyk meistram, atvaziuos patikrins, bet jei is cgate'o tai is meistru gali nieko gero nesitiket, sakys viskas gerai, nors akivaizdziaibus interneto klaida, o jie sakys kad kaltas kompiuteris...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pabandyk isjunkt ir ijunk routeri. Man anksciau padedavo. Rasyk meistram, atvaziuos patikrins, bet jei is cgate'o tai is meistru gali nieko gero nesitiket, sakys viskas gerai, nors akivaizdziaibus interneto klaida, o jie sakys kad kaltas kompiuteris...

Ne tikrai ne routerio bėda. Jau 4 metus su viršum cgate naudoju ( plano nepamenu, siunčia 6mb/s iš lt ir iki 2mb/s iš užsienio ir ru trackeriu, moku 15lt mėn ). Jokių nusiskundimų neturėjau, bet jau kaip ir sakiau pradėjo pvz einu į fb ir neužkrauna, po minutės bandau viskas ok, arba youtube video neužkrauna vėliau pabandau viskas čiki. Nors seniau kaip bitutė veikdavo. Galvoju gal vis dėlto paskambinti reikia į cgate nes šiek tiek nervina tai. Šeip teko girdėti kad jei name daug kas naudojasi cgate tai prastai veikia ( pvz pas mano tėva košmaras cgate ypač vakare ) o pas mane name gal 80% gyventojų senoliai tai niekas nenaudodavo neto, bet dabar jaunimo atsikraustė šiek tiek ( kai senolių pora užgeso ) ir tada pastebėjau kad netas suprastėjo man...

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiaip dabar tai pas mane internetas tikrai geras. Bet aišku po 6 mėnesių kariavimo....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.