Qwerty2k

Prekiu grazinimas pirkus internetu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, susidūriau su tokia problema, nusipirkau klaviatūra su pele iš varle.lt ir ji ne tokia kokia tikėjausi (ne toks apšvietimas, trūko bukleto), taigi noriu gražint, pirkta buvo internetu taigi pagal visus ES teisės aktus aš galiu gražint ją per 7 dienas net nepateikęs priežasties, bet aš ją atsiėmiau parduotuvėje, ar šitas negali man pakišt kojos gražinant ?

Redagavo Qwerty2k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu prekė neatitiko aprašymo, turi visas teisės ją grąžinti ir:

atgauti pilna suma

pakeisti į atitinkančią prekę.

nėra skirtumo, ar pirkai internete, ar iš parduotuvės ar net iš turgaus - jeigu yra čekis, arba faktūra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu prekė neatitiko aprašymo, turi visas teisės ją grąžinti ir:

atgauti pilna suma

pakeisti į atitinkančią prekę.

nėra skirtumo, ar pirkai internete, ar iš parduotuvės ar net iš turgaus - jeigu yra čekis, arba faktūra.

Pirkta internetu tai ką jiems reiks pateikt kaip pirkimo įrodymą ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei apmoketa internetu tada ramiai gali skaityti kaip pirkima internetu, bet jei grynais atsiimdamas mokejai ju parduotuveje, gali spyriotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei apmoketa internetu tada ramiai gali skaityti kaip pirkima internetu, bet jei grynais atsiimdamas mokejai ju parduotuveje, gali spyriotis.

Nu čia net ne aš pirkau jei tiksliau pasakius, užsisakinėjo čia vienas draugelis tai ir man užsakė, bet nuvarėm į parduotuvę tai tik atsiimt 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai atsispausdink faktura (invoice) arba ja turek telefone, paimk preke ir nueik i parduotuve kur atsiemei :) Jeigu jie atidave - jie turetu ir pakeisti. Zinoma, jeigu ta pati parduotuve kur internete pardave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai atsispausdink faktura (invoice) arba ja turek telefone, paimk preke ir nueik i parduotuve kur atsiemei :) Jeigu jie atidave - jie turetu ir pakeisti. Zinoma, jeigu ta pati parduotuve kur internete pardave.

Kaip ta faktūra atsispausdint ?

Redagavo Qwerty2k

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pirkai is Varles ir atsiemei ju ofise, tai nesk i ofisa ir reikalauk grazinimo turedamas faktura :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau negalima gražinti kompiuterinės technikos jeigu ji yra kokybiška ir neturi defektų? ar aš neteisus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau negalima gražinti kompiuterinės technikos jeigu ji yra kokybiška ir neturi defektų? ar aš neteisus

 

http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/online-shopping/faq/index_lt.htm

"

Nusipirkau fotoaparatą internetu, bet man atsiuntė ne tokį, kokio tikėjausi. Esu susirūpinęs, nes jau užmokėjau. Ar galiu nusiųsti jį atgal ir prašyti, kad man grąžintų pinigus?

TAIP - Pirkdami internetu, galite per septynias dienas po prekės gavimo nuspręsti, ar ją pasilikti. Jokių priežasčių nurodyti nereikia. Paprasčiausiai praneškite prekiautojui, kad norite atšaukti užsakymą, ir jis jums privalės grąžinti pinigus.  Jis turės padengti ir visas prekės pristatymo jums išlaidas.

Tačiau turėsite pats apmokėti nenorimos prekės grąžinimo prekiautojui išlaidas.

"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis atvejis, kai negalima grazinti jei pardavejas savo EULA ar dar kur nors turi nurodes 'no returns'. Bet ir tai galima gincytis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet esmė ta kad ji kaip ir nebrokuota, veikia viskas normaliai tik sakau kad va ten tas mygtuku apšvietimas labai skiriasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau negalima gražinti kompiuterinės technikos jeigu ji yra kokybiška ir neturi defektų? ar aš neteisus

 

Perkant parduotuveje negali grazinti kompiuterines, pc technikos ir pan (yra sarashas). Perkant nuotoliniu budu (interentu ar telefonu) grazinti gali VISAS prekes per 7d.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada privalo priimti grąžinamą prekę jei ji neatitinka nurodytų savybių internetinėje svetainėje. Na nebent svetainės nuostatose yra paminėta kažkokios išimtys ar etc. Pvz su svetaine niekada nebuvę jokių problemų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.