Oyama

Nesuprantu torrent greicio

Rekomenduojami pranešimai

O tau utorrent programoj kairej pusej apacioj neraso disk overloaded 100%? Man taip buna ir siuncia tik 30-60kb/s o paskui viskas pasitaiso ir pakyla iki kiek reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as kol neisitikinu kad mano greitis suletejes tol tiekejui neskambinu sakydamas kad man filma letai siuncia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai bandei iš užsienio ką nors ne per utorrent siųsti? jeigu irgi toks pats greitis tada gali skambinti į teo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai tau su visais failais taip ar tik su vienu kazkokiu? Kaip greitis siunciantis is lietuvos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus garantuotai, kad dėl užsienio kaltės. Dažniausiai užsienyje nėra tokio greito interneto, kaip Lietuvoje. Nemanau, kad čia kaltas uTorrent ar TEO.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi kalbat apie užsienio, utorrent versijos bei tiekėjo kaltę, o apie trekerį iš kur jis tuos torrentus siunčias neklausiat. Na ir šiaip atėjo žmogus pasakė kad lėtai siunčia ir viskas, nei koks interneto planas nei nieko. Iš užsienio siunčia dažniausiai lėtai dėl to jog DHT tinklas nebūna įjungtas utorrente.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.