RakasNo

noriu pirkt bet rizikuoju

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,esu susitaupes 400lt ir noreciau nusipirkti xbox 360, arba ps3 is skelbimu,ne viena karta esu apsigaves.Galbut zinot kaip galima pastebet pagrindines siu konsoliu defektus vien tik ijungus?

Kokie tai defektai? o be situ kokiu dar gali but?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk slima arba super slima, jie neturi bedu su perkaitimu. Paziurek kaip skaito diskus, daugiau nelabai ka ir pamatysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk slima arba super slima, jie neturi bedu su perkaitimu. Paziurek kaip skaito diskus, daugiau nelabai ka ir pamatysi

Arba Jasper modeli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patarciau as tau imt geriau xbox 360 jasper arba slim nes galesi nusilaust ir pirataut,sprendziu is tos sumos sutaupytos zaidimu nebeiipirksi o ps3 zaidimai brangoki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone geriausia pirkt slima nelaužta ir paskui reikalui esant nusilaužt, nes pastebėjau, kad vistiek lazeriai nebūba pasėde žaidžiant tik orginalus, bet aišku tai negalioja jei nori rgh. Bet vistiek patariu pirkt tik slimą ir dauguma atvėju bėdų neturėtu būtu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@mp3magas O kas su tais lazeriais? Gali jie susidevet?

Po ilgo diskų "drožimo" pats lazeris po truputi dėvisi ir po laiko sunkiai pradeda nuskaitinėti žaidimus, to pasekoje reikia kest jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ilgo diskų "drožimo" pats lazeris po truputi dėvisi ir po laiko sunkiai pradeda nuskaitinėti žaidimus, to pasekoje reikia kest jį.

O keitimas brangus? Noriu slima pirkt bet randu tik su 4gb atminties uz man prieinama kaina.(atristus LT 3.0)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

brangus.

 

patarimas: naudotus pirkit tik is patikimu pardaveju kurie suteikia garantijas. tokiu atveju 100% liksit apsidraude. o uz 400lt nelabai ka gausi kokykisko.  veliau galivel likti ir be pinigu ir be veikiancio daikto.

 

jei gerai pamenu pati playmanija prekiauja naudotom konsolem

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.