Jenkis

Resident Evil 4

Rekomenduojami pranešimai

Ei vyrai padekit .perejau zaidima ir paskui pabazdziau ji aiti is naujo man dave kostiuma policininko kzkoki ,bet nueinu pas prekeivi ir ten jokio ginklo nera ...gal reikia ne ant easy zaist ,kad ta ginkla gautum?

Manau turi eit ant to pacio lygio, ant kurio perejai. Cia biski durnai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip perejei zaidima parse kad gawai koki nors gynkla kuri gali gaut pas prekeiwi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tuomet reik eit ne ant easy,turiu seiva kazkur perejes ant normal,reikes kada paziuret yra ginklas ar ne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pereini ant normal gauni nesibaigianti sautuwa tik db neatsimenu koki ar rocketlauncher ar ta automata as tai turejau juos abu 8) ir dar kai pereini zaidima tai atsiranda pirkt nauju sautuwu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir ish bazes pirkau .tai buvo taip kad vienam lygi paspaudi select ir zaidimas uzstringa gyvybiu reikedavo uzsipulditi.Paskau nuvariau y baze pasikeiciau nemokamai ir viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man zaidimas pradejo nepatikti kai visas veiksmas persikele i pili..Zaidimas pasidare monotoniskas ir nuobodus...Bet kol veikas vyksta kaime zaidimas prikausto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek aš ėjęs ta RE kartų kad net pars pirmas kaimas mane vimdo.. toliau jau bišk geriau.

Na, aš tai buvau perejęs iš pradžių ant normal o paskiau vėl ėjau po kokio pusmečio tik neatsimenu ant kokio lygio.. nu bet ždž - perėjau žaidimą per kokias 10 valandų greit viską darydamas nes ten tie galvosūkiai tokie .. ahem..

kai daėjau iki pilies paskutinio boso tai tada ir nusipirkau tą nesibaigiantį mafijos automatą, tai bosą iš kokių penkių kulkų ;)

 

Vėliau su ADA ėjau kelis kartus bet jos seivus ištryniau.. btw kai pereini geimą gauni du rūbų setus - kiekvieną rūbą keičiant keičiasi ir Ashley rūbai.

Kai paėmi S.T.A.R.S aprangą, Ashley būna gana sexy drabužiais (: bet kai paėmi Mafijos aprangą tai ji su kažkokiais šarvais ir priešai niekaip jos nepaims ar nesužeis, tik jei ji šoka ir jūs turit ją sugaut ..įsivaizduokit koks Leonui svoris ir.... bum. (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks db yra naujausias RE? senai losiau jau >.< bet as kjp daznai losiu ne siaubanus tj jauciu y kelnes prikrausiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RE4 naujausias, RE5 dar neisejo (o ant ps2 bus RE5?).

 

Ne į temą

Pataisykit jei klystu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na yra vienas variantas jei pereini koki zaidima ir nerandi kokiu ten nauju bonusu ar ko,tai intere seiva parsisiuskit tam zaidimui kur butu pereitas zaidimas ir visi bonusai atidaryti,cia joks chytinimas,tiesiog jau kai esi ji perejas bet nesi mates visu bonusu tai gal daugiau jo ir nebezaisi ir nepamatysi,o cia isi meti seiva is intero ir turi tai ko nori,as taip darau su zaidimais kuriuos jau esu perejas kazkada,kam laikyt tuos savo seivus,o gal ju tiesiog jau neturiu,tada zaidi vel ta zaidima nuo pradziu bet su papildomais bonusais,juk norisi pamatyt viska ka zaidimas gali duoti ar ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RE4 naujausias, RE5 dar neisejo (o ant ps2 bus RE5?).

 

Ne į temą

Pataisykit jei klystu

Ne, ant PS2 tikrai nebus Resident Evil 5... Bet uztat bus ant PS3 ir Xbox360.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pagalbos!!!! As uzsisaugoju re4 (ps2) viskas rodos gerai ,bet kai noriu load raso corrupted data.(Mano memory card 16mb max memory). Gal kas zinot koki buda kad issiloadintu? Labai noriu pazaisti si zaida jau taip isivazeves buvau. Plz padekit :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.