Jenkis

Resident Evil 4

Rekomenduojami pranešimai

Visiskai nesutinku su pagrindiniu aprasymu... Silpnas RE4 kaip serijos zaidimas, silpnas. Grazus, bet silpnas.

Gal kam įdomu, štai kaip atrodė ankstyvasis RE4:

Visgi Capcom'as teisingai pasielgė, kad pakeitė visą RE žaidimo procesą ..

VISISKAI nesitinku!

Vat butu jie padare iki galo sita ankstyva versija, butu uzkareves visu RE fanu sirdis... Aplinka siurpi, islaiko klaustrofobijos pojuti, atsilapoje durys priverte kruptelt, net nezaidziant... Zaidimas butu turejes RE dvasia.

O naujas tai siaip, pasisaudyt...

As jo survival horror pavadint negaleciau. Action-shooter tinka. Cia nebebuvo nei vieno gasdinancio momento(nu gal perdedu, keli buvo...). Tie zombiai rekaujantys tas pacias frazes, kurios nebe gasdina po poros valandu zaidimo, o erzina...

Nusigrybavo truputi kurejai... Tikekimes pasitaisys penktoj daly, kuri beje lyg ir kuriama...?

o man 4 dalis patiko,nes kitaip ja zaist reikia,ir graziai atrodo labai,o jei norisi pirmu daliu tipo residentu,tai prasom,yra gamecube perkurti pirmi rezidentai keli ir kelios naujos dalys sukurtos,ak kaip noreciau palosti pirma dali su nauju grafiniu varikliu,tik gaila kad nera gero pc emuliatoriaus gamecubui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau RE5 , tikrai tures 4-os dalies zaidimo elementu , nes butent gameplay'us daro sia dali isskirtine . Turiu pripazinti, kad 4 dalis man geriausia , kitos dalys taipat geros, bet jos neturejo nieko naujo pasiulyti gameplay'aus atzvilgiu ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau RE5 , tikrai tures 4-os dalies zaidimo elementu , nes butent gameplay'us daro sia dali isskirtine . Turiu pripazinti, kad 4 dalis man geriausia , kitos dalys taipat geros, bet jos neturejo nieko naujo pasiulyti gameplay'aus atzvilgiu ...

Nu ir ka gi jau tokio "isskirtinio ir naujo" gameplay'uje tau pasiule ta 4-ta dalis?

Nuo RE serijos tai jo(kaip bebutu gaila), bet kas ten naujo action-shooter'iui, tai nelabai suprantu...

"Kitos dalys neturejo nieko naujo pasiulyti gameplay'aus atzvilgiu"... Nu nesamone... Jos kaip tik ipute naujus vejus zaidimu pasauly ir atgaivino bei totaliai pakeite toki zanra kaip survival horror. Tai buvo tobulas sio zanro zaidimas.

Kad inest aiskumo ir durnai nesigincyt:

Pilnai sutinku su nuomone, kad RE4 buvo geriausias metu action zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau RE5 , tikrai tures 4-os dalies zaidimo elementu , nes butent gameplay'us daro sia dali isskirtine . Turiu pripazinti, kad 4 dalis man geriausia , kitos dalys taipat geros, bet jos neturejo nieko naujo pasiulyti gameplay'aus atzvilgiu ...

Nu ir ka gi jau tokio "isskirtinio ir naujo" gameplay'uje tau pasiule ta 4-ta dalis?

Nuo RE serijos tai jo(kaip bebutu gaila), bet kas ten naujo action-shooter'iui, tai nelabai suprantu...

"Kitos dalys neturejo nieko naujo pasiulyti gameplay'aus atzvilgiu"... Nu nesamone... Jos kaip tik ipute naujus vejus zaidimu pasauly ir atgaivino bei totaliai pakeite toki zanra kaip survival horror. Tai buvo tobulas sio zanro zaidimas.

Kad inest aiskumo ir durnai nesigincyt:

Pilnai sutinku su nuomone, kad RE4 buvo geriausias metu action zaidimas.

siaip tai visai nesvarbu kaip ta jozanra pavadinsi,jei zaidimas patinka tai ir viskas,reiskia valio,jis itrauke,tai gerai,nei per daug sunkus,nei ka,bet ir nenuobodus,ir grafiai labai atrodo,gerai kad padare butent toki.man patiko,nors pirmos dalys buvo tiesiog nerealios sutinku,bet laikai praejo,dabar sukure va toki ir saunu,o horroru yra ir daugiau ant ps2,tikrai yra ka zaisti,taigi re4 irgi geras savo actionu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad inest aiskumo ir durnai nesigincyt:

Pilnai sutinku su nuomone, kad RE4 buvo geriausias metu action zaidimas.

Whatever....

Tu niekada nesupranti ka as noriu pasakyt... Jau baigiu priprast.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad inest aiskumo ir durnai nesigincyt:

Pilnai sutinku su nuomone, kad RE4 buvo geriausias metu action zaidimas.

Whatever....

Tu niekada nesupranti ka as noriu pasakyt... Jau baigiu priprast.

:(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hahahahha. :P prajuokino auron juodai :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradek nuo Resident Evil: Code Veronica X. Tas pilnai islaikes tikra RE dvasia. O dar geriau jei pradetum nuo RE 1,2,3, jeigu nesivaikai grafikos tobulybiu. Suprastum nuo ko prasidejo. Siti trys ant pirmo PS.

O po to butinai suzaisk ir RE4.

Idomi dar vieno zmogaus nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai geriausias RE2, ko gero laikiau ji IDEALIU zaidimu. RE code veronica, nepasiant kiek man nepatikusio grafinio variklio yra OK, islaikes gameplay'ju, toliau dead aim, house of dead kopija, bet budamas re fanas, perejau del idomumo, RE outbreak file, onlaininis nesusipratimas,

 

ir po to isdidziai nuo gamecube nuzenge RE4, grynas action kudikis, be jokiu zanrui budingu mysliu ir efektingu scenu, vercianciu zaideja kruptelt (kas turetu boot horror survival). Bet kaip action, produktas visai vykes. Zodziu capcom megina visokius variantus, megindamas pritraukti kuo platesne auditorija. Tai normalu, ir nieko bloga, gaila, kad re 5 iseis jau ant ps3, lieka isigyt gera video korta ir tiketis jo ant pc, arba pradet mest i taupykle ant ps3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai geriausias RE2, ko gero laikiau ji IDEALIU zaidimu. RE code veronica, nepasiant kiek man nepatikusio grafinio variklio yra OK, islaikes gameplay'ju, toliau dead aim, house of dead kopija, bet budamas re fanas, perejau del idomumo, RE outbreak file, onlaininis nesusipratimas,

 

ir po to isdidziai nuo gamecube nuzenge RE4, grynas action kudikis, be jokiu zanrui budingu mysliu ir efektingu scenu, vercianciu zaideja kruptelt (kas turetu boot horror survival). Bet kaip action, produktas visai vykes. Zodziu capcom megina visokius variantus, megindamas pritraukti kuo platesne auditorija. Tai normalu, ir nieko bloga, gaila, kad re 5 iseis jau ant ps3, lieka isigyt gera video korta ir tiketis jo ant pc, arba pradet mest i taupykle ant ps3.

Aukso zodziai... Tik as asmeniskai pirmai daliai pirmuma atiduociau. Antram jau biski lengviau kvepuot su amunicija. Nors beveik nenusileidzia, lygiavertis, ilgesnis. Abudu super zaidimai, tikri zanro lyderiai. Treciam man asmeniskai jau buvo per daug saudykles elementu, bet dar dar.

Veronica man labiausiai uznese i antra. Ivertinciau labai gerai. Nu o apie ketvirta jau daug as cia "prisireiskiau". :D

Apie kitus zaidimus, naudojancius RE francize, skirtus tik pakelti babkiu is vardo, aplamai nekalbu.

man grafika neswarbu :D svarbu geras geimplejus inriguojantis ir zaidimo siuzetas

Butinai pazaisk pirmus tai yra survival horror perlai. Tikrai pakrupciosi, simtaprocentine garantija suteikiu! :D

Ypac jei pasirinksi tinkama zaidimo laika, aplinka ir garsa. Paxmielingam zaist nepatariu, sirdis sustos... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau ir as pazaidziau RE4 nu krc nerealu 8) :!: bet labai lengwas zaidimas senesni zymei sunkesni buwo...Bet wiska atperka malonumas saudant wisokius kaimiecius su sakem 8) ciuju dar dwi dienos ir pereisiu :) db jau dawejau pili bet pamirsau kuris chepteris...bet jau ir pilij nemazai perejau 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau ir as pazaidziau RE4 nu krc nerealu 8) :!: bet labai lengwas zaidimas senesni zymei sunkesni buwo...Bet wiska atperka malonumas saudant wisokius kaimiecius su sakem 8) ciuju dar dwi dienos ir pereisiu :D db jau dawejau pili bet pamirsau kuris chepteris...bet jau ir pilij nemazai perejau 8)

Tai tau dar eit ir eit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.