narkata

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

Rekomenduojami pranešimai

Bard the Bowman faces off against Smaug in the first poster for 'The Hobbit: The Battle of the Five Armies

10565038_10152690027653949_6840694601271

 

 

 

Thank you all for your responses to my posting about Lorri and Damien’s book. Of course, many of you asked about the Hobbit Trailer. So, yes - there will be a Hobbit Trailer. But like the previous two years, it’s not going to be released until around Oct. The complex VFX work required to produce the battle shots we’re all wanting to see are simply not far enough along yet.

However … yesterday I finished work on a Teaser Trailer and that has just been delivered to Warner Bros. So no doubt this Teaser Trailer will be making its way into the world sometime soon…

Cheers,

Peter J

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma dalis buvo cool, antra nelabai, ziuresim ka trecia pasiulys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man antra dalis kaip tik labiau patiko :D nors čia skonio reikalas, ir aš daug tikiuosi, nes ankstesnės tikrai nenuvylė 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dalis š****, antra - š****, trečia - bus š****. LOTR labai patiko, bet va hobitas tai man kažkokia nesamonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek vienam pagal save :) man labai patiko efektai 3d tiek soundtrack ir aišku istorija, bet LORT turi stipresne istorija
bet kaip sakiau kiek vienam kitaip, man patinka Peter J. filmai
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LOTR turėjo tamsesnę istoriją ir ryškesnius, įdomesnius veikėjus. Man būtent dėl šių dviejų aspektų labiau patinka LOTR, bet ir Hobitą pasižiūrėti įdomu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū man bene dešimties metų prireikė kol prisiverciau pirmą lotr daly pažiūrėt :D su situ nzn kaip bus,jei nebus ką žiūrėt reiks bandyt pažiūrėt,nieko gero ar blogo negaliu pasakyti,bet dauguma sako kad effectai geri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū man bene dešimties metų prireikė kol prisiverciau pirmą lotr daly pažiūrėt :D su situ nzn kaip bus,jei nebus ką žiūrėt reiks bandyt pažiūrėt,nieko gero ar blogo negaliu pasakyti,bet dauguma sako kad effectai geri

#420blazeit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.