tomasmecius

Assassin's Creed on the PSP peticija

Rekomenduojami pranešimai

o vat idomu, kas nors zhino kokia nors online peticija, arba siaip peticija geimu/filmu ar dar kokio media daikto, kuri realiai padejo ir kazkas ivyktu?

yra dar del ff VII PS3 remake'o peticija, ir del Fallout III buvo kruvom tu peticiju bet kazkokio realaus rezultato nemaciau :D na zinoma fallout 3 iseina bet kad ten be joki be peticiju, tiesiog bethsheda nupirko teises ir daro kazka tais...

 

O del piratavimo galiu pasakyt kad dejo skersa ant musu europos segmento visos leidybines kompanijos, ir ant Rusijos priedo. Piratavo, piratauja ir pirataus. Kiekvienas sau prisipazhinkit kada pirkot paskutini karta pc geima, arba filma originalu :D o pardavimai vistiek yra. pvz monster hunter 2g japonijoj dabar siekia neralius pardavimus, ir negaleciau pasakyt kad japoncai nemoka pirataut. kitokios shalys kitokie mentalitetai, ir siaip ant ju ir orientuojasi

PS

nemanau kad išleis AC ant DS atrodys netaip kaip gtalėtu atrodyt ant psp jei bus portas bus baisi grafika + prastas geimplėjus, nes psp neturi lietimui jautraus ekrano

o assasins creedas kur buna su "lietimuj jautraus ekrano" palaikymu, ant pc xbox360, ar ant ps3? kaaaaaaaaazkaip neprisimenu to momento. ant ds bu s portas ir rip-off'as , o vat ant psp gali padaryti real deal. Paziurek i god of war, argi ne super atrodo grafika? ir siaip as tik kokias pora valandu paloshiau AC ant ps3 ir kazkaip nepastebejau kad ten butu uber sunkus ir sudetingas gameplay kur reikia pilno controllerio, nemanau kad cia bus problema Redagavo suY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pardavimai vistiek yra. pvz monster hunter 2g japonijoj dabar siekia neralius pardavimus, ir negaleciau pasakyt kad japoncai nemoka pirataut. kitokios shalys kitokie mentalitetai

o assasins creedas kur buna su "lietimuj jautraus ekrano" palaikymu, ant pc xbox360, ar ant ps3? kaaaaaaaaazkaip neprisimenu to momento. ant ds bu s portas ir rip-off'as , o vat ant psp gali padaryti real deal. Paziurek i god of war, argi ne super atrodo grafika? ir siaip as tik kokias pora valandu paloshiau AC ant ps3 ir kazkaip nepastebejau kad ten butu uber sunkus ir sudetingas gameplay kur reikia pilno controllerio, nemanau kad cia bus problema

gameplay nera sudetingas... jeigu isheina su ps3 pultu tai lengvai isheis ir su psp wisu "keybordu" bet esme tame atkreipkit i wienu metu generuojamus weiksmus: didziules aplinkos, daug zmoniu.. ten dar wisokie tokie dalykai.. su psp jauciu net i meniu neiseitu ieit...o japonija... ten zmones geresni... net nerasi gumu prispjaudytu ant saligatviu.. ir siuksliadeziu nera nes jie wiska nesasi namo ir rusiuoja :D taigi pasauliui dar gal keli simtai metu iki japonijos mentaliteto

 

ne pavadinimo man reikia. O paaiskinimo kas ten per reikalas

 

parsisiusk ant PC ir mazdaug suprasi... jei tavo pc tures tiek sylu kad ji paleistu :D pas mane su 6600 geforce eina ant minimum galima sakyt wos wos

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negi rimtai yra tokiu 'durniu'?

 

Tik del tokiu durniu kompanijos ir gauna pelna ir gali leisti naujas zaidus jai ju nebutu tai ir zaistum visa gyvenima mario.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik del tokiu durniu kompanijos ir gauna pelna ir gali leisti naujas zaidus jai ju nebutu tai ir zaistum visa gyvenima mario.

Ir mario nežaistum ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Peticijos nepadėjo, nepadeda ir nepadės. Aš asmeniškai tikrai nemačiau nė vienos peticijos kuri būtų pavykusi. Nebent jei ir sakykim išleidžia tą FFVII geimą ant ps3, tai jau tikrai ne su peticijos pagalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nieko prieš, kad išleistų ši žaidimą psp, bet kodėl jis jums visiems taip patinka? Man tai čia labiausiai nuviliantis žaidimas.

 

Visiška pieva, laikai nuspaudes kelis mygtukus ir viskas darosi automatiškai? Jokios logikos, per daug istorijos ir ... mokslinės fantazijos žaidimas......

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu paskutiniam post.Lošiau ant xbox perėjau ligi penkto chapter ir dabar guli lentynoje.Čia nebent principas ,kad visos konsolės beveik turi, net mobiliakai, o va psp neturi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nieko prieš, kad išleistų ši žaidimą psp, bet kodėl jis jums visiems taip patinka? Man tai čia labiausiai nuviliantis žaidimas.

 

Visiška pieva, laikai nuspaudes kelis mygtukus ir viskas darosi automatiškai? Jokios logikos, per daug istorijos ir ... mokslinės fantazijos žaidimas......

 

Žaidime yra kai kas, kas kabina žaisti toliau. Tai yra istorija ir įvykių versijos, viskas labai įdomiai sugalvota :D

Bent perėjai jį? Ir ar išklausei įdėmiai visus pokalbius, prieš nueidamas miegoti pakalbėdavai su Lucy? Ji pasako nemažai įdomių dalykų...

Pats žaidimo pagrindas gal ir nėra labai įdomus, senovėje. Pašalinės misijos tikrai monotoniškos, bet pagrindinės tikrai įdomios..

Spėju, kad atsakysi maždaug taip "Žaidime nieko nėra, perėjau jį 100 procentų..".. Ir tai nebus tiesa, nes tu matai tai ką tu nori matyti, susidarai tokį įspūdį kokį nori susidaryti.

Pabandyk iš žaidimo ištraukti 100 procentų, žaisti taip, kad patirtum viską ką galima patirti, padaryt tiek, kiek galima. Ir žaisk nusiteikęs teigiamai, nes kitaip nieko nebus. Pamatysi kaip žaidimas tave nustebins :D

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidime yra kai kas, kas kabina žaisti toliau. Tai yra istorija ir įvykių versijos, viskas labai įdomiai sugalvota :D

Bent perėjai jį? Ir ar išklausei įdėmiai visus pokalbius, prieš nueidamas miegoti pakalbėdavai su Lucy? Ji pasako nemažai įdomių dalykų...

Pats žaidimo pagrindas gal ir nėra labai įdomus, senovėje. Pašalinės misijos tikrai monotoniškos, bet pagrindinės tikrai įdomios..

Spėju, kad atsakysi maždaug taip "Žaidime nieko nėra, perėjau jį 100 procentų..".. Ir tai nebus tiesa, nes tu matai tai ką tu nori matyti, susidarai tokį įspūdį kokį nori susidaryti.

Pabandyk iš žaidimo ištraukti 100 procentų, žaisti taip, kad patirtum viską ką galima patirti, padaryt tiek, kiek galima. Ir žaisk nusiteikęs teigiamai, nes kitaip nieko nebus. Pamatysi kaip žaidimas tave nustebins :D

 

 

 

 

sito zaidimo laukiau gal 1,5-2 metus ir jis tikrai wertas to,,, dabar kabo du jo posteriai ant mano sienos :D ... o kad kaip sake: laikai kelis mygtukus tai ir yra idomumas man gali per daug neziuredamas i waldyma atlikt pasakiskus dalykus... pasiekus antra ar trecia chapteri kaip gauni ta "resist kill" tai ten ishvis tada jau nesveikai.. man tai labai patiko zaidimas tik sunervino "ateities tema" o seip zaidimas tikrai wertas litu.. a true "god-sent"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvieno skirtinga nuomonė yra apie game, kaip man pvž patinka Dynasty Warriors labai, nors visi sako, kad š****..

 

Hm, bet taip pagalvojus, dar gana mažokai pasirašyta už tą AC, daugumai žmonių jis buvo tikras nusivylimas, bet tiems kuriems patinka šis game tai suprantu, bet nemanau, jei ir būtų ant psp.. tai kaži ar labai jie stengtųsi kurdami.. (jei ant DS išvis NIEKUO neįdomus buvo, tai kažin ar ant PSP bus toks "superinis")

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.