LTsmash11

Keli klausimai dėl ps4

Rekomenduojami pranešimai

Taigi žadu pirkti ps4, ir turiu jums kelis klausimus. Labiausiai mane domina tai, ar eis jį pajungti ant televizoriaus, kuriame yra tik AV jungtys ? (tie 3 laidai geltonas raudonas baltas). Aišku, televizorius tikrai ne HD

Kiek žinau yra konverteriai iš hdmi į av, tai ar su jais veiktų ? 

Ir antras klausimas, tai kaip manot, išleis ant ps4 Skate3  ? :D

jaquette-skate-3-playstation-3-ps3-cover

 

Jei turi galvoje ar kurs 4 dali, tai turbut, nes zaidimas iki siol top'uose nors nuo isleidimo praejo keli metai! Ipac prie populiarumo prisideda zinoma youtuberiai kaip pewdiepie. Zinoma, neapsieisim ir be to kas padare skate tokiu populiariu.

tumblr_mdad1eUgqZ1rc6i0do10_r1_250.gif

tumblr_mi7zlrCLZP1qzn4nho1_400.gif

tub.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei dabar bedos su finansais ir tv normaliu,tai bus bedos ir su ps4 zaidimais nes nauji bus brangus, o nemokami tai nlb temsi su jais :) geriau i senesnes kartos konsoles ziurek- bus pigiau viskas ir av jungtis leis nolifint kaip norejai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su žaidimais problemu nebus, sunku paaiškinti situaciją čia :D o dėl skate, tai kalbėjau ar padarys SKATE 3, ant ps4. Nes EA lyg sakė, kad skate 3 bus paskutine dalis šio žaidimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasitaupyk truputi ant paprasto 24" kompo monitoriaus su HDMI ir viskas, nei tau kainuos daug nei ka. O dabar pirksi ferrari, kad po pelkes vazinet.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip eis, pasiskaitinek reviews ir ziurek kas labiausiai patinka, mano monitorius yra samsung 24", tiksliai neprisimenu modelio numerio, bet mokejau apie 100+ svaru uz ji ir pakanka viskam, as TV neziuriu, tai man beprasmiska leist pinigus ant jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia nusipirksiu ps4, tada po jo sekantis pirkinys bus televizorius.

 

facepalm.png

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/monitoriai/monitorius-lg-22mp55hq-p-21-5.html šitas pvz ? turi hdmi ir audio out, tai koloneles dar prie jo eis prijungti ?

Rekomenduočiau tau BENQ RL serijos monitorių, dėl kurio pats apsispręsti negaliu - ar imti šį ar vos ne trigubai brangesnį su 120 hz, kadangi turiu ir PC dar. Monitorius nuo šio mėnesio net beveik 50 Lt pigesnis - http://www.skytech.lt/rl2455hm-monitorius-benq-rl2455hm-led-fullhd-speakers-dvi-2xhdmi-flicker-free-p-164266.html#tabsnav-2 Monitorius grynai competetive gaming'ui. 1ms,flicker free, 60hz, dar visokių navarotų lagų mažinimui.

Jei neturi to 100 Lt, tai gali žiūrėt į GL serijas, kurios prieš 4 metus buvo skirtos grynai konsolėms - http://www.skytech.lt/periferija-biuro-iranga-monitoriai-c-270_268.html?f=s%28%29,g%2834%29,p%28%29,k%28223.00,13271.00%29&frag=gl&fragd=0&pav=0&sort=5a&sand=0%20sf-with-ul&grp=1%20sf-with-ul&pagesize=100&page=1 2ms, flicker free ir pan. Tik mažiau navarotų. Berods visi su kolonėlėmis - ir RL ir GL.

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai paprasčiausias variantas nusipirkti pigų monitorių su HDMI ir garsą klausyti per pultelio ausines, tai pigiausias variantas. Monitorių tikrai galima nebrangių rasti, o per skelbimus tai apskritai milijonai už mažą kainą, bet mano nuomone PS4 reikalingas 32 colių Full HD telikas, nei per didelis nei per mažas, pats turiu tokį, nebrangiai kainavo Euronicse, Philipsas šių metų modelio tik 899 su nuolaida.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Žinok, kad response time ir input lagai yra labai svarbu. TV už 5 ms monitorių dažniausiai yra iki 3-4 kartų lėtesnis. O ką jau kalbėt apie 1-2 ms monitorius.

   Aišku jei ten žaidi single player tiktai, online neloši, gal ir gerai tie TV, bet skirtumas vis tiek akivaizdus. Kitoje temoje jau rašiau prie PS3, kad vienu metu buvau pajungęs prie plazminio ir LCD kompiuterį. Nors plazminio spalvos labai gražios, bet ant palyginus su LCD supratau, kad TV lagina, visi spelai trūkčiodami skrenda ir pan. Tai peršokau iškart ant LCD. Man asmeniškai spalvos įtakos neturi, daug svarbiau yra žaidimo eigos skaidrumas ar kaip čia išsireikšti.

   Nors iš kitos pusės, pirkite tai kas jums patinka ir ką leidžia piniginė. Jei per daug multiplayer tokių greitų action/FPS geimų nelošiat, kur svarbi kiekviena sekundė ar milisekundė - tai tikrai galite naudoti ir TV, tuo labiau, jog naujesni turi mažesnių lagų.

   Tas kruopštus monitorius pasirinkimas atsiranda nuo turimų žinių apie juos... Jei labai nesureikšminate - galite imti bet ką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Žinok, kad response time ir input lagai yra labai svarbu. TV už 5 ms monitorių dažniausiai yra iki 3-4 kartų lėtesnis. O ką jau kalbėt apie 1-2 ms monitorius.

   Aišku jei ten žaidi single player tiktai, online neloši, gal ir gerai tie TV, bet skirtumas vis tiek akivaizdus. Kitoje temoje jau rašiau prie PS3, kad vienu metu buvau pajungęs prie plazminio ir LCD kompiuterį. Nors plazminio spalvos labai gražios, bet ant palyginus su LCD supratau, kad TV lagina, visi spelai trūkčiodami skrenda ir pan. Tai peršokau iškart ant LCD. Man asmeniškai spalvos įtakos neturi, daug svarbiau yra žaidimo eigos skaidrumas ar kaip čia išsireikšti.

   Nors iš kitos pusės, pirkite tai kas jums patinka ir ką leidžia piniginė. Jei per daug multiplayer tokių greitų action/FPS geimų nelošiat, kur svarbi kiekviena sekundė ar milisekundė - tai tikrai galite naudoti ir TV, tuo labiau, jog naujesni turi mažesnių lagų.

   Tas kruopštus monitorius pasirinkimas atsiranda nuo turimų žinių apie juos... Jei labai nesureikšminate - galite imti bet ką.

Aš asmeniškai apskritai multiplayerio nelošiu, po darbo užtenka single playerį pažaisti ir užtenka. O ir niekada nesupratau koks malonumas lakstyti po žemėlapį ir šaudyti į visas puses, man svarbiausia gera žaidimo istorija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dėl to ir perku playstation, ne xbox, kad galėčiau laisvai žaisti multiplayeri. 

Dėkui, kad padėjot, sužinojau viską, ką norėjau sužinoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dėl to ir perku playstation, ne xbox, kad galėčiau laisvai žaisti multiplayeri. 

Dėkui, kad padėjot, sužinojau viską, ką norėjau sužinoti :)

vistiek reiks ps+, kad galetum multiplayer zaist.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.