Stasinas

Playstation 4 kur pigiau!

Rekomenduojami pranešimai

Sony nustatyta kaina negalioja Lietuvoje, nes Lietuvoje nėra nei kažkokio atskiro Sony padalinio, taip pat Lietuva neturi savo atskiro PSN. Ir apskritai bet kuri parduotuvė gali bet kokią kainą nusistatyti. Koks elektromarktas ar euronics gali kainą, kad ir 2000 lt., laikyti. Tik, kad vartotojai nėra kvaili ir niekas iš jų nepirks, pamatęs kainas užsienyje (todėl Sony kaina turi šiokios tokios reikšmės ir Lietuvos prekybininkų moralei). Panaši situacija yra su žaidimais. Lietuvos parduotuvėse metų senumo žaidimas kainą išlaiko tą pačią kaip ir naujas release'as (pavyzdžiui, Baituke FIFA 14 dar dabar kainuoja 220 lt., kai už poros savaičių FIFA 15 išeina, o užsienio parduotuvėse ir pns kaina jau seniai kritus.). Žodžiu, tas teiginys, kad kainos augs gal ir nėra labai teisingas, bet kad PS4 smarkiai pigs - irgi nesitikėkit. Savų pliusų tas laukimas gali turėti, tai verčiau reiktų apsispręsti dėl prioritetų. Gal išleis kokį PS4 per Kalėdas su Kalėdų seneliu ar seniu besmegeniu - vis smagiau po eglute padėti (maišelio nereikia), jeigu tai prioritetas) :D

 

Matau visai nesupratai ką norėjau pasakyti, tai neketinu vargintis tau atskirai aiškinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot surinkau toki varijanta.manau pigiau nerasiu. nebent zinot ? kur pigiau pramust pasidalinkit nuorodom,kazin dar pavyktu is ju pramust kokia akcija ?

DAR PRIDEJAU 2 PSN+ PO 186

Gal kaska pakeist reiktu pasiulimu duokit kas geriau butu norint prisijunkti prie PS4 GEIMERIO PASAULIO :D

 Parduotuve prekes.net

efcda96e0a825d0ab5ce68c6a4abd51d47.jpg

Redagavo Stasinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Stasinas geras, kiti pc susirinkinėja o tu ps4 komplektą :D tikrai dvi ps4 konsoles pirksi? joystikus jei pirksi iš čia pvz, http://www.reklama netoleruojama/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=35&Itemid=53&vmcchk=1&Itemid=53   tai po 199lt tik kainuos, jau 78lt susitaupo. Kam tau blu ray diskų player jei ps4 skaito blu ray? :D ir kam tau 2x ps+ metams? :D kaip bebūtų, jei ps+ pirksi iš čia,  http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus   tai kainuos apie 151lt ,tai per du irgi 70lt susitaupo nuo tavo. Iš viso net 148 lt susitaupai, ir beveik išeina koks nors žaidimas ;)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 ir kam tau 2x ps+ metams? :D

du acc turbūt bus ir bus panaudotas ant atskiru turbūt acc, nors aš pats asmeniškai iškart 2 metus į prieki užsisakiau ps+ , kai randu geras akcijas už metus po 20£ sumoki . tai iškart imu du ps+

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Stasinas geras, kiti pc susirinkinėja o tu ps4 komplektą :D tikrai dvi ps4 konsoles pirksi? joystikus jei pirksi iš čia pvz, http://www.reklama netoleruojama/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=35&Itemid=53&vmcchk=1&Itemid=53   tai po 199lt tik kainuos, jau 78lt susitaupo. Kam tau blu ray diskų player jei ps4 skaito blu ray? :D ir kam tau 2x ps+ metams? :D kaip bebūtų, jei ps+ pirksi iš čia,  http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus   tai kainuos apie 151lt ,tai per du irgi 70lt susitaupo nuo tavo. Iš viso net 148 lt susitaupai, ir beveik išeina koks nors žaidimas ;)

Perkamos dvi konsoles nes viena bus draugo kita mano delto 2 ir psn+. Kam namu kinas tam kad prisjunkt prie konsoles bet reiks gerai pasvarstyt ar kolonkes pirkt kokias ar namu kina.Taip pokolkas palieku sita komplekta meginsiu ispest nuolaida kokia jai nenuleis bus isju puslapio viskas iskomplektuota ir pirkta tik consoles.Kaip sekes pranesiu ateityje sitam puslapi kiek pavyko nuderint ir t.t :D

 

 

Dar norejau paklaust zadam pirkti per psn store zaidimu koki regiona imt geriause.kaip su atsiskaitymu paypal.debetine.kokia cia naudot reiks? ar eis dviems zaisti ant atskiru consoliu nusipirkus viena zaidima ? Nes kiek skaiciau temu nelabai ten ka ir supratau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Stasinas supratau. Kaip matai, joystikai ir ps+ mano variantas žymiai pigesnis nei tos parduotuvėlės ;) Nusipirkus digital žaidimą laisvai galėsi su draugu lošt kiekvienas pas save, atidžiau paskaityk ps4 gameshare pas mus plm. Pigiausiai gaunas usa regionas, apie debetines ir paypal kiti pasakys,kiek ten Lietuvėlei išeina ar nelabai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Stasinas supratau. Kaip matai, joystikai ir ps+ mano variantas žymiai pigesnis nei tos parduotuvėlės ;) Nusipirkus digital žaidimą laisvai galėsi su draugu lošt kiekvienas pas save, atidžiau paskaityk ps4 gameshare pas mus plm. Pigiausiai gaunas usa regionas, apie debetines ir paypal kiti pasakys,kiek ten Lietuvėlei išeina ar nelabai :)

Jo man ir labiausiai patinka USA kainos bet ar nebus kasnors blogiau nei UK ar kitos salys reiks viska gerai is analizuoti,nes kai psn+ nusipirksi tai grazinti nelabai ir iseis reik is anksto viska cia gerai apziureti,Dekui kad padedat kur ka rast zesim kas cia gausis

 

 

Tas jo dekui uz tos dzoystik,matai zadu grys is uzsienio neuzilgo reike planuot is anksto viska,zesim parasiau tai pardotuviai i emaila pazesim ka atrasys,gryzes prabieksiu Topocentra.avitela sitie geru akciju padaro bent jau man visalaika,ir Technorama,pazesim ka je sugeba pasiulit,apejas viska apziurejas pradesiu uzsakymus daryt  pameginsiu surasyt kainas kiek kas man kainavo ir iskur pameginsiu ispausti ko pigiau viska zesim ka pasiulis je man.

 

Nuejas i tas parduotuves sakysiu ieskau pigiausio varijento iskur butu galima nusipirkt ps4 su papildomais priedais surinksiu priedus ir ziuresim kokia kaina man je pasiulis. parodysiu savo pigesnius varijentus ir gal nusileis ir je ant kokiu nors prekiu zesim kaip cia gausis,Na meginsiu viska fotkem gal ir video is parduotuviu pajimt :D

 

Redagavo Stasinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.