Džekeris

RGH: XBLSE (XBOX LIVE}

Rekomenduojami pranešimai

Na o nenori rytoj vėl pasijungti? Pažaistumėm tryse gta v. Manau smagiai praleistumėm laiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandysiu, vakar naktį dar bandžiau atrodo lyg ne freeze bet tik off ir įjunkt ir vsio vėl freeze :D ar čia tik man taip :D


Jei pasidarysiu reiks Destiny palošt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nenorėsi gta v kartu su manim ir blynda

Beje ar reikia tyrėt naujausią kernelį?

Redagavo D3iv1s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas pasisekė, tik gaila kad gta v mažo levelio žaidėjų nėra per daugiausia :D

Tik jei darysi unloadink fsd per dashlaunch, tada ne freezins.

Redagavo D3iv1s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas pasisekė, tik gaila kad gta v mažo levelio žaidėjų nėra per daugiausia :D

Tik jei darysi unloadink fsd per dashlaunch, tada ne freezins.

kaip suprast ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurią daly? :D jei apie dashlauch, tai ten yra sekcija boot ar kažkas tai ir ten jį reikia panaikinti, tada tau bootins paprastą dash'ą, bet išpradžių turėk naujausią kernel'į ir turėk įsikėlęs į i content/000000000( gali būt ne tiek nuliukų) xex menu 1.1 arba 1.2, pas mane stovi 1.1, kad iš paprasto dash'o galėtum pereiti į fsd ir įjungti žaidimą, arba kad galetum panaiiinti visą šį reikalą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurią daly? :D jei apie dashlauch, tai ten yra sekcija boot ar kažkas tai ir ten jį reikia panaikinti, tada tau bootins paprastą dash'ą, bet išpradžių turėk naujausią kernel'į ir turėk įsikėlęs į i content/000000000( gali būt ne tiek nuliukų) xex menu 1.1 arba 1.2, pas mane stovi 1.1, kad iš paprasto dash'o galėtum pereiti į fsd ir įjungti žaidimą, arba kad galetum panaiiinti visą šį reikalą.

na dabar bandau , bet man kazkaip yra problemu su cpu key , neiseina jo gauti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturi dashlauch programos? Atsisiusk ir per usb ar ftp perkelk ir atidaryk, toliau nebepamenu nes turėjau užsirašęs nuo seno dash'o update'o tai gali pasižiūrėt kaip ten toliau daryt. O aš tai panašu baną jau gavau xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturi dashlauch programos? Atsisiusk ir per usb ar ftp perkelk ir atidaryk, toliau nebepamenu nes turėjau užsirašęs nuo seno dash'o update'o tai gali pasižiūrėt kaip ten toliau daryt. O aš tai panašu baną jau gavau xD

jau padariau update i 767 dabar su tuo failiuku zaidziu

kazkas man cia nesigauna , kaip ten su tuo failiuku ir kaip padaryt kad krautu i orig dash ?

wut , jau bana gavai ? :D

o jau pasidariau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nea pasirodo ten kazkas paciam microsoftuj ( ha in yur face microsoft:DDDD) Zodziu tu esi dashlauche, ane? ten eini i plugins ir ta failiuka pastatai i plugin1 vieta, tada eini i paths ( man atrodo, reikes paciam tau ieskot) ir ten yra tavo Freestyle Dash vieta, nu zodziu, ne ka cia suprasi, bet turi ta vieta kur parasyta kad boot, turi ja panaikinti, turi likti tuscia vieta, ir tada su lb eini iki ten kur rodo tavo hdd ir usb, tada uzvedi ant usb ir spaudi x turi but parasyta kad saved settings in launch.ini, tada eini i xbox home, ir isjungi konsole, tada vel ijungi ir jinai ten pati jau savo daro, 1-2 kartus reboot'inasi ir tada gali kist interneto kabeli ir testint connectiona, jei viskas ok taves paprasys atsisiusti update'a viskas ok, gali siustis pats atsisiunciau, tada eini i GTA V ir ten tau prades viska is naujo, ta prasme viskas per naujo tai nuo prologue, praeisi prologue ir galesi eiti i GTA ONLINE, tada prasysi vel cia kad siuntiesi update'us ir kad tave reik pakviesti i draugus :DDDD Jei kas dar neaisku rasyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.