manteske

naujas android telefonas

Rekomenduojami pranešimai

LG esu turejas nelagina, nusipirkau samsunga bet jis geresnis uz ta lg, isirasai bsk. Jau pradeta laginti bsk. O per lg nelabai.

Visi android'ai po kazkurio laiko pradeda lag'inti ir pns, vienintelis issigelbejimas rom'ai, bet ir tai ne visi geri. Del to ir patinka man iOS ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi android'ai po kazkurio laiko pradeda lag'inti ir pns, vienintelis issigelbejimas rom'ai, bet ir tai ne visi geri. Del to ir patinka man iOS ;)

Nemoki naudot tai ir pradeda lagint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemoki naudot tai ir pradeda lagint.

Ne į temą

Ekspertas gal būsi? Pirma čia jau mano reikalas moku aš naudoti ar nemoku, antra ne pas mane viena ši problema yra: turėjau s3, pradėjo lag'int po pusės metų naudojimo, prisirašiau rom'u, apmažėjo lag'o, tas pats buvo su s4, tėvas turi s3, taip pat lag'ina telefonas, pas ne vieną draugą įvairūs android'ai lag'ina. O apie iOS aparatus to pasakyti negalėčiau, žinoma kai telefonas atgyvena, tai jaučiasi kažkoks lag'as kaip pvz. ant iPhone 4s su iOS 8, na bet pažiūrėkim kiek šiam telefonui metų :)
Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ekspertas gal būsi? Pirma čia jau mano reikalas moku aš naudoti ar nemoku, antra ne pas mane viena ši problema yra: turėjau s3, pradėjo lag'int po pusės metų naudojimo, prisirašiau rom'u, apmažėjo lag'o, tas pats buvo su s4, tėvas turi s3, taip pat lag'ina telefonas, pas ne vieną draugą įvairūs android'ai lag'ina. O apie iOS aparatus to pasakyti negalėčiau, žinoma kai telefonas atgyvena, tai jaučiasi kažkoks lag'as kaip pvz. ant iPhone 4s su iOS 8, na bet pažiūrėkim kiek šiam telefonui metų :)

Taip ekspertas būsiu.

S4 turiu, kaip ir visi samsungai turi bėdų su TW, švarus androidas nelagintų. S4 lagina ir neprisiuntus programų, tai nereik čia pasakų, kad panaudojus pradeda lagint.

Jei protingai naudoji, šūdo nesirašai negali pradėt iš niekur nieko lagint.

Dabar prie ko čia tas androidas? Tu kalbi apie samsung telefonus, o jų vartotojo sąsaja TouchWiz yra ne kažką. Pažiūrėk kaip nexus 5 dirba su švariu androidu, tai androidui kaltės net nebandyk suverst profesionale :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal atgal prie temos?

Kas dar neaišku? LG telefonas neturėtų labai lagint, arba išvis nelagins, jei naudosi tik skambučiams, bet ir neveiks kaip stebuklas už tokia kainą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.