Zyga18

Naujo PS4 gedimas

Rekomenduojami pranešimai

Video buvo, juodas liktais.

nebera to video,kodel klausiu,zinau spalva nieko nereiskia,bet mistiskai balti ps4 turi kazkokiu problemu,ka sony ka samsung firmos su baltais irenginiais kazkaip nesiseka jiems

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebera to video,kodel klausiu,zinau spalva nieko nereiskia,bet mistiskai balti ps4 turi kazkokiu problemu,ka sony ka samsung firmos su baltais irenginiais kazkaip nesiseka jiems

video idejau i kita weba :) seip butu idomu suzint kas cia per problema.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

video idejau i kita weba :) seip butu idomu suzint kas cia per problema.. 

matai pas mane 2 kolegos pirko sony balta,abiejuose buvo problemos iskeite,as pats pirkausi telefona sony balta,garsiakalbis buvo parejas,tada samsung tv pirkau kolonkes nedirbo,samsung telefona balta pirkau,su ekranu buvo problemos,as nezinau gal cia man ir aplink mane tik taip,bet su ta balta spalva tiek sony tiek samsung kazkas ne taip - mistika

PS:kai tik samsung telefona isigyjau juoda,tv sony paemiau irgi juoda,ir kolegos iskeite i juodus ps4,viskas okay

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi :) taigi draugai mieli praejo jau visas menuo kaip suskuriau tema del sugedusios konsoles kuria pirkau is BIGBOX !!!!! pralaukiau visa menesi kol '' sutvarke'' konsole ir kaip manot koks rezultatas ? O gi toks jog konsole vel pjauna tapati gryba :D korpusas visas traska matosi konsole buvo draskyta bet taip ir nesutvarkyta :D foto video idesiu kita diena ;) Paskambinau tiem bigboxininkam ir pasakiau kad grazintu pinigus bet jie kiek supratau vel nori siusti i kazkokius tai uzsienio servisus ir issiaiskint kur  problema :D Teks man su jais kraiaut del pinigu grazinimo. Zmones nepirkit is bigboxo jie apgaudineja kliientus. Konsoles dezeje radau lenkiska faktura kur buvo issiustos 3 konsoles i ta servisa tipo tvarkymui vadinasi ne as vienas cia taip uzsiroviau... kaip ir sakiau irodymus idesiu kita diena :) Zmones bukit budrus nepirkit nieko is to BIGBOX !!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diekuj, už toki tema apie ta parduotuve. Šaip kažkada galvojau irgi pirkti, bet tada irgi pasirodė nepatikima tai sumokėjau biški daugiau iš skytech parduotuves, bet gavau viska tvarkoje veikianti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi :) taigi draugai mieli praejo jau visas menuo kaip suskuriau tema del sugedusios konsoles kuria pirkau is BIGBOX !!!!! pralaukiau visa menesi kol '' sutvarke'' konsole ir kaip manot koks rezultatas ? O gi toks jog konsole vel pjauna tapati gryba :D korpusas visas traska matosi konsole buvo draskyta bet taip ir nesutvarkyta :D foto video idesiu kita diena ;) Paskambinau tiem bigboxininkam ir pasakiau kad grazintu pinigus bet jie kiek supratau vel nori siusti i kazkokius tai uzsienio servisus ir issiaiskint kur  problema :D Teks man su jais kraiaut del pinigu grazinimo. Zmones nepirkit is bigboxo jie apgaudineja kliientus. Konsoles dezeje radau lenkiska faktura kur buvo issiustos 3 konsoles i ta servisa tipo tvarkymui vadinasi ne as vienas cia taip uzsiroviau... kaip ir sakiau irodymus idesiu kita diena :) Zmones bukit budrus nepirkit nieko is to BIGBOX !!!!

Nelabai supratau prie ko čia BIGBOX? Jie ką gamina tas konsoles, ar užsiema garantiniu aptarnavimu? Jie lygiai taip pat kaip ir visos kitos parduotuvės ima prekes iš didmeninkų sandėlio. O garantiniu servisu jie nesirūpina, konsolė siunčiama į užsienį, nes Lietuvoje niekas jų netvarko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi :) taigi draugai mieli praejo jau visas menuo kaip suskuriau tema del sugedusios konsoles kuria pirkau is BIGBOX !!!!! pralaukiau visa menesi kol '' sutvarke'' konsole ir kaip manot koks rezultatas ? O gi toks jog konsole vel pjauna tapati gryba :D korpusas visas traska matosi konsole buvo draskyta bet taip ir nesutvarkyta :D foto video idesiu kita diena ;) Paskambinau tiem bigboxininkam ir pasakiau kad grazintu pinigus bet jie kiek supratau vel nori siusti i kazkokius tai uzsienio servisus ir issiaiskint kur  problema :D Teks man su jais kraiaut del pinigu grazinimo. Zmones nepirkit is bigboxo jie apgaudineja kliientus. Konsoles dezeje radau lenkiska faktura kur buvo issiustos 3 konsoles i ta servisa tipo tvarkymui vadinasi ne as vienas cia taip uzsiroviau... kaip ir sakiau irodymus idesiu kita diena :) Zmones bukit budrus nepirkit nieko is to BIGBOX !!!!

Aš irgi pirkau iš bigbox, bet man jokiu nebuvo problemų visiškai...  :trl:  Tad jei tau nepasisekė nereiškia, kad parduotuvė kalta.  :genius:  O koks servisas tvarkė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai buvau vienam shope girdėjau, kad žmogus domėjus po kiek pas juos konsoles, nes jis irgi pirko iš BigBox ir jam ta pati istorija, kad tvarkė ir nesutvarkė, nes pirma karta nunešus į BigBox garantini, jam po valandos pasakė, kad konsolė sutvarkyta, bet ir vėl tos pačios bėdos atsirado ten po kažkurio laiko. Pardavėjas pasakė, kad ten BigBox perka ale, tas kur jau parduotuvėse stovėjo(bandomosios) ar pigias, bet su kažkokiais brokais, o pvz elektromarketas, topocentras, ten iš normalių sandėliu.

Na mano pasakojimo esmė, kad tikrai yra daug nusiskumdimu dėl BigBox. Pats asmeniškai nesusiduriau, nes nepirkau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks variantas absoliuciai gali egzistuot kaip PIGESNES BROKUOTOS  ? as asmeniskai nelabai tikiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks variantas absoliuciai gali egzistuot kaip PIGESNES BROKUOTOS  ? as asmeniskai nelabai tikiu

Turbut turejo galvoje "Ex Demo"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks variantas absoliuciai gali egzistuot kaip PIGESNES BROKUOTOS  ? as asmeniskai nelabai tikiu

Kaip ir Ogrion minejo - galbut tos konsoles, kur uz stikliniu langeliu stovi, kur gali paminkyti atejes i parduotuve:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks variantas absoliuciai gali egzistuot kaip PIGESNES BROKUOTOS  ? as asmeniskai nelabai tikiu

Pataisysiu: egzistuoja tokios pačios kainos kaip ir kitur europoje tik gamykloje nurašytos kaip brokas, kurias apsukrūs lietuviai stumdo. Nežinau kaip kitaip paaiškinti tokius didelius kiekius defektuotų produktų Lietuvoje. Gan nemažai pirktų prekių būdavo su matomais kosmetiniais defektais. Pvz telikas pirktas ne iš vitrinos, šone rėmelis prasižergęs nesueina. Ar jūs visgi tikite jog kelių šimtinių evro vertės prekes gamintojas išbrokuoja į šiukšliadėžę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Normalus gamintojas tas prekes sutvarko taip kaip turi but o ne pardavineja pigiau, ir isvis koks tikslas pardavinet? juk tik bereikalingas zaidimas gaunasi su tais garantinias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.