Tomazz25

Lost Ark

Rekomenduojami pranešimai

Kūrėjas:Smilegate                                                                                                           post-2397-0-66402300-1416254249_thumb.png                                                                                                     

Leidėjas:
Žaidimo variklis:
Unreal Engine 3
Žanras:Action RPG
Režimai:
Išleidimo data:
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:
http://lostark.co.kr/Home/Web#

https://www.youtube.com/watch?v=lV0wWzDAwJU#t=135

Žaidimas kuriamas naudojant „Unreal Engine 3“ grafinį variklį, jis bus nemokamas, o uždaras beta testas turėtų prasidėti kitais metais.

Kai kurie sako, kad tai rimtas konkurentas „Diablo III“ žaidimui. Kai kurių teigimu, netgi žudikas. Išties, bežiūrint filmuką „Lost Ark“ atrodo labai smagiai. Kada sulauksime galutinės žaidimo versijos ir ar ji bus prieinama Europoje, kol kas nežinoma.

Redagavo Tomazz25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol neisejo tokiais pareiskimais kvaila metytis,Diablo 3 pasikeite ir dabar galima daug labiau megautis :) o zinant korejieciu grind fiesta,tai nenustebciau ka cia parode high end gear su skillais,atrodo isvaizdziai,bet sunku kazka daugiau besakyt :)

 

kas dar zino panasaus isometrinio matymo zaidimu?

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol neisejo tokiais pareiskimais kvaila metytis,Diablo 3 pasikeite ir dabar galima daug labiau megautis :) o zinant korejieciu grind fiesta,tai nenustebciau ka cia parode high end gear su skillais,atrodo isvaizdziai,bet sunku kazka daugiau besakyt :)

 

kas dar zino panasaus isometrinio matymo zaidimu?

Lineage 1, Lineage Eternal :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Lineage Eternal,sitas sudomino jau seniau,bet kad neaisku kada ji isleis ir ar isleis europoje.
Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Tikras azijietiškas geimas - taip sakant su "pasicackinimais". Ilgai trunkančios ir vaizdžios monstrų galabijimo scenos :D Ne Diablo ar Path of Exile, kad viens du ir viskas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokių kvailų pareiškimų nėra.

Šiuo metu šiame žanre karaliauja D3, kuris užmigo ant lauro lapų ir laiko klausimas, kada atsiras konkurentas (be PoE) ir lengvai jį nukonkuruos, nes paskutiniu metu D3 dev'ai absoliučiai nieko nebedaro. Tiesa pasakius, visas community rimtesnių žaidėjų pakėlė didelį vėją dedikuotuose forumuose, bet devai kaip visada nereaguoja. O tai yra - jokio normalaus balanco žaidime taip ir nepadarė, o su kiekvienu apgailėtinu užtęstu patchu numeta mažą kaulą žaidėjams, kad dar prilaikyti šiek tiek.

Numetu nuorodą į normaliausią temą iš daugelio paskutinių dienų prikeptų (adekvati tema su rimtų žaidėjų nuomone +p700):

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/15700233837?page=1

 

Beje, šią temą ypatingai ignoravo bluepostas, net gi ištrynė temos įkūrėjo 1 postą, kuriame viskas inteligentiškai buvo išdėstyta su pataisymais, kaip reikėtų tą ir tą ištaisyti.

 

Pats esu didis D3 gerbėjas, paragonas tuoj perlips 700, bet fuck in hell, jie taip stipriai žaidimą stumia žemyn paskutiniu metu ....

 

Beje, jei kas domitės, jokių rimtų streamerių senai nebeliko D3. Kodėl? Štai vėl įrodymai:

Moldron nuomonė:

 

Jei kažkas bandys gynčytis, prašau iš karto numeti savo battle.net tagą, kad matyčiau ar verta pradėti diskusijas. Nes tai būtent tas žaidimas, kai patirtis įgaunama daug pražaidus ir pamačius žaidimo visą contentą, t.y. end game.

 

 

Būtent ir noriu pasakyti, kad jokios kvailystės čia nėra. Jei Lost Ark įgyvendins be problemų visa tai, aks jau beveik įgyvendinta, D3 nebeturi jokių šansų, nes: D3 community senai prašė end game contento būtent tokio, ką siūlo korėjiečiai. Belieka laiko klausimas, kad daugiau nė pusė D3 gerbėjų peršoks į kitą game, nes D3 dev komanda paskutiniu metu neturi jokios vizijos, ir turbūt resursų. Tiksliau tai suprantama - pardavė expansioną ir dabar minimaliais resursais tempia iki kito expansiono. bet community jau ta pajuoka nebetinka, nors visi supranta, kad tai tik dar vienas veikiantis verslo modelis remiantis  Hype hype :)

 

 

Lineage Ethernal: jei jis bus global, t.y. europietiška versija, aš be jokių abejonių palikęs d3 peršoksiu pas juos. Tai žaidimas, kuris viską turės, ką turėjo turėti tikrasis D3. + Kompanija su rimtu požiūriu.

 

Ps: jei kas paklaus, kodėl žaidžiu D3, nors ten tiek blogybių - neturiu iš ko rinktis kol kas. PoE irgi pažaidžiu.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as gal ne toks uzketejas diablo zaidejas,bet galiu pasakyt kad tai teisybe.nors tas end game man yra siek tiek kitoks,bet vistiek manau kad zaidime visko per mazai,ginklu per mazai,sarvu per mazai,skilu per mazai.o pastaruoju metu is vis diablo kurejai nieko nedaro.season pirmas zenkliai per ilgai uzsitese,o jis dar tesiasi,ir galbut baigsis vasario 3,galbut.i nauja season ides kelis naujus legendary ir viskas :/ per puse metu geras atnaujinimas :/ pats baigiau zaist pries kokius 2-3 menesius nes nera tiesiog impulso.zaidimo content yra tiesiog per mazai.per sitiek metu galejo pristatyti ir sukurti naujas area,ne taip ir sunku sukurti gi juos realiai,bet per tiek metu isleido tik viena zemelapi kuri iskirpo is zaidimo :/ kiek teko skaityti diablo forumus,tai zmones pilna geru ir vertingu patarimu duoda kurie tikrai praturtintu zaidima,bet jie tiesiog yra ignoruojami ir nieko nedaroma su jais.sakyti kad nera finansu pas juos man liezuvis neapsivercia,pardave n milijonu Diablo 3 kopiju,pasidare pelno milijonais ir dabar nera kaip islaikyt zaidimo? o kur dar patchas? kuris kainavo kaip naujas zaidimas? siaip is dalies net nenustebciau tokia veikla ju,nes peremus Activision Blizzarda prasidejo kritimas nuo nuokalnes.

sitas zaidimas kaip ir Lineage mane irgi sudomino,atrodo gerai,skilas puikus,ju nemazai,ir kas svarbiausia content matosi kad daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Lost ark nelabai limpa, kadangi pažiūrėjus demo, matosi, kad skilai, animacija gan lėtoka. Pažiūrėsime, kai debiutuos. Gal bus geriau. O kas liečia jų content, tai D3 prieš juos atrodo kaip žaidimas vaikams iki 12 metų.

 

Kas liečia L:Ethernal, esu beveik įsitikinęs, kad jie "pakurs" puikų žaidimą. Bet laukti dar pora metų .......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Lost ark nelabai limpa, kadangi pažiūrėjus demo, matosi, kad skilai, animacija gan lėtoka. Pažiūrėsime, kai debiutuos. Gal bus geriau. O kas liečia jų content, tai D3 prieš juos atrodo kaip žaidimas vaikams iki 12 metų.

 

Kas liečia L:Ethernal, esu beveik įsitikinęs, kad jie "pakurs" puikų žaidimą. Bet laukti dar pora metų .......

Man taipogi užkliuvo Lost Ark lėtumas. Laukiu Lineage Eternal. Iki rusų rinkos jis greit daeis po korėjiečių manau, bet kiek laiko truks kol pasieks EU rinka klausimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, rusų kalba man neproblema, bet paskutiniuose dev interviu abskritai nebešneka apie eu rinką ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.