Makaras

Del windows 8.1 download

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki draugai ir ne draugai :D. Jeskojau windows 8.1 parsisiunciau win 8.1 iš torrent.lt kazkokie nekam tiki, nes krc kai irasai 64bit, jau pradedi naudot kai i eini i my computer - properties rodo 64bit, pvz naudoji sony vegas skype torrent ar bei kitas programas rodo 32bit, kas čia per nesamone :D ?. Ieskojau ir kitur win 8.1 kad butu pilnai viskas sutvarkyta. Dabar siuntos, aš iš http://thepiratebay.se/ tikiosi kad bus sutvarkyta. Gal žinot jus iš kur siustis torrent ? didelis dekujj :) man reik 64bit :D

Redagavo Makaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki draugai ir ne draugai :D. Jeskojau windows 8.1 parsisiunciau win 8.1 iš torrent.lt kazkokie nekam tiki, nes krc kai irasai 64bit, jau pradedi naudot kai i eini i my computer - properties rodo 64bit, pvz naudoji sony vegas skype torrent ar bei kitas programas rodo 32bit, kas čia per nesamone :D ?. Ieskojau ir kitur win 8.1 kad butu pilnai viskas sutvarkyta. Dabar siuntos, aš iš http://thepiratebay.se/ tikiosi kad bus sutvarkyta. Gal žinot jus iš kur siustis torrent ? didelis dekujj :) man reik 64bit :D

viskas normaliai tik, kad programos nepalaiko 64bit arba installinai į program files x86 folderį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki draugai ir ne draugai :D. Jeskojau windows 8.1 parsisiunciau win 8.1 iš torrent.lt kazkokie nekam tiki, nes krc kai irasai 64bit, jau pradedi naudot kai i eini i my computer - properties rodo 64bit, pvz naudoji sony vegas skype torrent ar bei kitas programas rodo 32bit, kas čia per nesamone :D ?. Ieskojau ir kitur win 8.1 kad butu pilnai viskas sutvarkyta. Dabar siuntos, aš iš http://thepiratebay.se/ tikiosi kad bus sutvarkyta. Gal žinot jus iš kur siustis torrent ? didelis dekujj :) man reik 64bit :D

:bugeyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia no offence, bet man kartais atrodo, kad kai 80% šiuolaikinių vaikų buvo auginami spyntose,spintelėse ir už bandymą kažką išsiaiškinti būdavo su durim pirštai laužomi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia no offence, bet man kartais atrodo, kad kai 80% šiuolaikinių vaikų buvo auginami spyntose,spintelėse ir už bandymą kažką išsiaiškinti būdavo su durim pirštai laužomi :D

Ne į temą

41f4952bd7b31f6670da6f8ba5d8d59d170.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.