Kyun

kinecto fail ir digital info apsauga

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu du svarbius klausimus.

1. Ar esat kas nors susidūrę su kinecto problema, kur iymeta ekrano kampe "kinect is unpluged" tai jei taip ką darėt. Mano veiksmai buvo visokie restartai konsolės ir pan. Bet galiausiai atiduosiu į garantinį aptarnavimą, kadangi didelis pikas prieš šventęs iš manęs ją atims kokiems 2mėn. Bet duos kitą, to pasakoje kitas klausimas. Ką daryti su digital kopijom žaidimų esančių mano konsolėje ir visa kita info pasiekimais ir t.t. svarbiausia aišku kas atsitiks žaidimams. Aš prisojungęs savu acc galėsiu į kitą konsolę parsiųsti ar kaip. Labai laukiu atsakymų ačiū iš anksto apšvieskit. Nes tai mano pirmojo konsolė ir norisi daug info. Dar kartą ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Deivi. O man spėju geriau reseta padaryti, kad meistai kokie nesugalvotų kažkokios naudingos info pasisavinti ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ne gariunu meistram duos remontuoti,tai del tos info tikrai nesijaudinciau,be to visu duomenu pilnai nesimato o ir slaptazodzio juk reikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ne gariunu meistram duos remontuoti,tai del tos info tikrai nesijaudinciau,be to visu duomenu pilnai nesimato o ir slaptazodzio juk reikia...

tik lieka smalsumas, jis griš pas mane ar ne. Nes kaip pardavėjas papasakojo, paims visą konsolę su kinectu ir testuos taisys ir pan. Kinectas 100% susip... o kaip tarkim bus su tokia situacija:

-pirkau bundle su fifa ir ji jau įrašyta buvo, bet kaip spėju ji turėjo poperimėje versijone(kortrlė ant kurios kodas žaidimo). Čia turbūt pardavėją reikės reketuoti dėl šios dalies, nes fifos jau nebeturėsiu, jei negrįš sena konsolė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu galvoji kad per ta laika kada tavo konsole bus garantiniame tau duos laikina konsole? Abejoju... Lauksi 2men kol suremontuos sena ir busi be jos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Kyun dėl viso pikto prieš nešant konsole į garantinį ištrink iš konsolės savo acc , bus geriau (dėl atsargos) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu galvoji kad per ta laika kada tavo konsole bus garantiniame tau duos laikina konsole? Abejoju... Lauksi 2men kol suremontuos sena ir busi be jos.

Na gaila, bet tu klysti tokia sutartis yra, jei sugenda man keičia į naują, šioje vietoje visai nesidžiaugiu geriau viena kinecta atimtų ir viskas. Ir aš negalvoju, o žinau. Deivi, nieko neaktyvavau jau žaidimas buvo įrašytas. Bet poch čia nebėda ta proga išsireikalausiu ką nors kitko:-D.

O narkata planuoju taip ir padaryti, nes juk stovi pirkimai visokie ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė yra kad visi tavo žaidimai pririšti prie tavo acc o ne konsolės. Bėda būtų tik tuo atveju jai tavo bundle žaidimas buvo įrašytas tiesiai į konsolę. Bet truputi keista. Aš taipogi pirkau xboxa su digitall žaidimu. Viduje radau kortelę su kodu isirašiau žaidimą ir jis sėkmingai prisirišo prie mano acc. Bandžiau siūstis savo žaidimus su kita kosnolę jokių bėdu nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Kyun idomu kas tokias garantines saligas pateikia tada. :)

čia pardavėjas geras. O aRaven tada tikiuosi bus okej viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.