Stankus

Heavenly sword

Rekomenduojami pranešimai

Gal kuris nors is PS3 turetoju turi si zaidima savo kolekcijoj? Tie kurie turit- kaip si zaidima vertinat? Ar geras, ar apsimoketu pirkti, ar ilgas, kaip grafika na ir visa kita :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas, gal ir nieko, grafika gera, ir gaimplejus, geras, tik tiek, kad jis labai trumpas, vietoj taves tikrai, kad nepirkciau jo, nes nusipirkau, ir pirma diena perejau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stankus. Labai geras zaidimas. Galiu tik rekomenduoti. Man patiko. O del trumpumo. Zaidime galima gauti tipo medalius. 129 is viso. O kol juos gausi tai atsizaisi tiek ir tiek. Tikrai vienas is geriausiu zaidimu ant ps3. As ji parduodu dabar per skelbimus, atsizaidziau. Uz 135 litus. As is Kauno. Rasyk man privacia zinute jeigu esi sudomintas.

ate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu tik dar nezaidziau...demo tik losiau, o pilnos versijos vis neprisibaudziu pradeti siaip neseniai isigyjau bet man demo labai patiko, vienas is tu zaidimu kuri reikia rodyti draugams ka PS3 sugeba :D

Redagavo VirusX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man zaidimas patiki, pirkau ne del zaidimo ilgumo, priskirciau prie zaidimu "must have" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Effektai bei bendras žaidimo vaizdas tikrai stulbinantys, ypač ta vieta kur reikia kautis su visa armija.

Labai užneša į Prine Of Persia, tad kas mėgo PoP tas manau turėtų ir šitą įsygyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo demo ir man patiko, na bet nzn as ne toks bagocius ka pirkciau :lol:. Va jei pasirodytu chaos legion naujas tada pirkciau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo trumpokas o del medaliu 129 uzsiknist biski reikia visa perejau paskutini bosa nudet biski sunkoka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry kad prikeliau tema, bet sis geimas lbj mane sudomino ir norejau paklaust ar nera sis geimas panasus siek tiek y God Of War stiliu? ...nes parsisiunciau demo vat neseniai, tai wow, sudomino tikraiatrode neprastai viskas...ir ar verta dar butu toki ysigyt? :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry kad prikeliau tema, bet sis geimas lbj mane sudomino ir norejau paklaust ar nera sis geimas panasus siek tiek y God Of War stiliu? ...nes parsisiunciau demo vat neseniai, tai wow, sudomino tikraiatrode neprastai viskas...ir ar verta dar butu toki ysigyt? :whistling:

Iš dalies yra panašus nes yra Hack&Slash styliaus žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry kad prikeliau tema, bet sis geimas lbj mane sudomino ir norejau paklaust ar nera sis geimas panasus siek tiek y God Of War stiliu? ...nes parsisiunciau demo vat neseniai, tai wow, sudomino tikraiatrode neprastai viskas...ir ar verta dar butu toki ysigyt? :whistling:

Taip verta įsigyt. Man vienas geriausių žaidmų ant PS3. Geriausios veidų animacijos kokios tik yra, įgarsinimas irgi nuostabus. Tik turi vienintelį minusą - labai trumpas. Dar labai gerai išnaudoja sixaxis :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o geimas seip senokas :) , nejaugi nera jokiu ziniu del tesinio ar pan?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.