GoldFr3ak

Xbox Slime problema

Rekomenduojami pranešimai

Taigi turiu problema su xbox 360 slime jį gavau prieš kelias dienas todėl dar ant jo esu žalias jis nėra atrištas ir nežadu jo atrišti tai va kai žaidžiu pvž karinius ar kitus žaidimus manes prašo, kad sukurčiau kažkokį tai profilį, kad galėtų man įsisaugoti žaidimas, o jei nesukuriu tai man visada reikia pradėti žaisti iš naujo, o norint sukurti tą profilį reikia intiko aš intiką turiu, bet jis yra USB va toks: f9e4d16e9935f4e74efdfbf624686fb5425.jpg  taigi gal galit padėti ir išsamiai paiškinti kaip prijungti tą intika prie xbox 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau kad mobilusis internetas tiks. Gali bandyti pasileisti savo interneta ant laptopo ar pc ir pasharinti hotspota ir prie jo jungtis per xboxa, bet bijau kad gali nesuveikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau sharinti nesuveikė tai dabar nežinau ką daryti visgi pinigus sumokėjau, o žaidimus kekviena syki pradėti išnaujo žaisti neįdomu. Gal buvo kas susidūre su tokia bėda panašia gal galit patarimų ar ką man to intiko nereikia prie xbox man svarbu, kad game įsisaugotu ir nereiktu išnaujo visada pradėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suveikt turėtu per lan laidą pajungus xboxą prie pc ir nustačius, kad per lan sharintu internetą.

 

Pagal šį tutoriala pasižimėk Local area conncetion ir omnitel modemą (nežinau kaip jis ten tiksliai vadinsis pas tave) ir pagal idėja turėtu xboxas turėt internetą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip zaidimu ishsaugojimui nera butinas internetas. Tiesiog susikurk profili offline rezimu, su juo ir zaisk. Saugotis turetu automatiskai.

Be to nusistatyk data ir laika xboxe, nes pagal tai skirstomi seivai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ce nieko apie interneta neraso, greiciausiai jam reikia atminties kur profili issaugot. Pas tave arba nera hardo arba jis pilnas. Pabandyk paprasta USB atmintine idet turetu leist profili sukurt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tipo flasha įdėt ar kaip ? jei flash tai įkišu, bet jo neaptinka. Flasho sistema ar kaip čia yra FAT32


Fsio ačių susitvarkiau labai dėkui visiem liksiu dėkingas :)

Redagavo GoldFr3ak

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tipo flasha įdėt ar kaip ? jei flash tai įkišu, bet jo neaptinka. Flasho sistema ar kaip čia yra FAT32

Fsio ačių susitvarkiau labai dėkui visiem liksiu dėkingas :)

kkia problema buvo, papasakok ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog kaip ir sakė pas mane nėra hardo arba jis pilnas tai vietoje jo panaudojau paprasta flashą įkišau jį į xbox per parametrus jį nuskaičiau ar kažkaip ten pnš ir fsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.