marusexxx

Windows 7 įrašymo problema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki iškilo problema rašant windows 7 į draugės laptopa, kiek esu perrašinės windowsus, dar nesu su tuom susiduręs. Prisegu foto su problema, štai koki errora man meta:

20150110_180139.jpg

Biose tas disk controller nustatytas AHCI mode, tai kaip ir viskas turetu buti gerai. kame bedos dar gali but?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki iškilo problema rašant windows 7 į draugės laptopa, kiek esu perrašinės windowsus, dar nesu su tuom susiduręs. Prisegu foto su problema, štai koki errora man meta:

20150110_180139.jpg

Biose tas disk controller nustatytas AHCI mode, tai kaip ir viskas turetu buti gerai. kame bedos dar gali but?

Ka tu darai ? Kaip bandai irasyti ?

Redagavo HESA1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš disko įrašinėju, kraunantis laptopui spaudžiu bet koki klavišą užkrauna man diską, na ir spaudžiu install.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš disko įrašinėju, kraunantis laptopui spaudžiu bet koki klavišą užkrauna man diską, na ir spaudžiu install.

 

Tu negali taip irasineti, Tavo HDD yra visikai tuscias "Unalocated", Turi pirma nauja "Partition" susikurti i kuria irasinesi Windows. Stai cia tau pavyzdys:

 

Redagavo HESA1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikuriu aš nauja "Partition" visada, viena sistemos, kur rašau windowsus, o kita kelt muzikai, filmams ir panašiai. Ir dar nesu susiduręs su tokiu eroru

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Tu negali taip irasineti, Tavo HDD yra visikai tuscias "Unalocated", Turi pirma nauja "Partition" susikurti i kuria irasinesi Windows. Stai cia tau pavyzdys:

 Nebespank, nereikia jokių particijų kurti, sistema automatiškai pati sukuria, gali nebent dėl savęs pasidalinti diską į kelias particijas, bet su jo problema particijos čia niekuom dėtos.

 

 

 

Sveiki iškilo problema rašant windows 7 į draugės laptopa, kiek esu perrašinės windowsus, dar nesu su tuom susiduręs. Prisegu foto su problema, štai koki errora man meta:

20150110_180139.jpg

Biose tas disk controller nustatytas AHCI mode, tai kaip ir viskas turetu buti gerai. kame bedos dar gali but?

O laptope SSD ar HDD diskas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikuriu aš nauja "Partition" visada, viena sistemos, kur rašau windowsus, o kita kelt muzikai, filmams ir panašiai. Ir dar nesu susiduręs su tokiu eroru

Leidzia tau nauja Partition susikurt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biose booting priority pasitikrink, kad krautų iš to hdd į kurį installini windows 7. Nepamiršk biose įjungti s.m.a.r.t. Dar gali būti windowsų bugas, tuomet reikėtų parsisiųsti kitą torrentą ir įsirašyti į dvd.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biose booting priority pasitikrink, kad krautų iš to dd į kurį installini windows 7. Iš viso pažiūrėk ar biosas mato hdd, jeigu ne tai šakės jam. Nepamiršk biose įjungti s.m.a.r.t.

Ar tu matai jog jam rodo diską pasirinkime ar ne?!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa nepaminėjau jog turėjau tokią pat problemą. Tiksliai nepamenu ar tai buvo kai tik nusipirkau kompą ar vėliau kai pakeičiau HDD į SSD. Prie AHCI opcijos bandyk dar pakeisti IDE į "As SATA Type" kaip matai paveiksliuke.

 

FcHomiy.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biose booting priority pasitikrink, kad krautų iš to hdd į kurį installini windows 7. Nepamiršk biose įjungti s.m.a.r.t. Dar gali būti windowsų bugas, tuomet reikėtų parsisiųsti kitą torrentą ir įsirašyti į dvd.

Diską buvau idejas i kita pc tai ten viskas gerai jokio eroro nemeta, tai manau diskas geras

 

 

Tiesa nepaminėjau jog turėjau tokią pat problemą. Tiksliai nepamenu ar tai buvo kai tik nusipirkau kompą ar vėliau kai pakeičiau HDD į SSD. Prie AHCI opcijos bandyk dar pakeisti IDE į "As SATA Type" kaip matai paveiksliuke.

 

FcHomiy.jpg

Pas mane tokio pasirinkimo nėra, tik tiek pasirinkimu pas mane:

20150110_191829.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diską buvau idejas i kita pc tai ten viskas gerai jokio eroro nemeta, tai manau diskas geras

 

 

Pas mane tokio pasirinkimo nėra, tik tiek pasirinkimu pas mane:

20150110_191829.jpg

O kaip atrodo boot langas?

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.