Puferis

Ar verta dar pirkti XBOX 360

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ar apsimoka dar imti XBOX 360 ar yra dar normaliai Lietuvių kurie lošia dar su XBOX 360 pvz GTA 5 arba bus žmonių kurie žais su XBOX 360 koki BF HD kai išleis arba koki COD AW ar yra kas žaidžia ir ar apsimoka atsirišti konsole su kuria eitu žaisti MP ir negauti bano?? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar apsimoka dar imti XBOX 360 ar yra dar normaliai Lietuvių kurie lošia dar su XBOX 360 pvz GTA 5 arba bus žmonių kurie žais su XBOX 360 koki BF HD kai išleis arba koki COD AW ar yra kas žaidžia ir ar apsimoka atsirišti konsole su kuria eitu žaisti MP ir negauti bano?? :/

Dar daug kas lošia ir loš. Nerasi tokio atrišimo su kuriuo negautum xbl bano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar daug kas lošia ir loš. Nerasi tokio atrišimo su kuriuo negautum xbl bano.

Tada kitas klausimukas, o ar apsimoka dar imti tą XBOX 360? Kad poto nebūtu tokių prikolu kad gailėjaus kad nusipirkau? Nu man svarbiausia kad nebūtu jokių lagu kaip ant PC žaidi ir nukrenta FPS iki kokių 15-20 ir lagina ir negali pažaisti normaliai :/

Bei kur būtu pigiausia isigyti XBOX 360 konsole?

Ir kiek užima GB GTA 5 žaidimas?

Redagavo Puferis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada kitas klausimukas, o ar apsimoka dar imti tą XBOX 360? Kad poto nebūtu tokių prikolu kad gailėjaus kad nusipirkau? Nu man svarbiausia kad nebūtu jokių lagu kaip ant PC žaidi ir nukrenta FPS iki kokių 15-20 ir lagina ir negali pažaisti normaliai :/

Bei kur būtu pigiausia isigyti XBOX 360 konsole?

Ir kiek užima GB GTA 5 žaidimas?

Dar verta. Girdėjau, kad gta 5 kairtais dropina fps su kitais ant 30 fps veža be dropų. Kur rasi pigiau ten ir bus. Apie 8 gb, rockstar games rekomenduoja iš disko lošti tam, fps nedropintų. Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme jei tu neturi pinigu ant pc kad losti be lagu, tai neturi kito varianto kaip konsole. Verta neverta cia taspats kas sakyti kad brangu ar nepasimoka, nes taip sako tie, kurie neturi pinigu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na apie 25fps konsolem cia normalu. nelagas. gta5 siaip dropina kartais, nes kiek pamenu pasak kureju padarytas kad geriau eina is disko tiesiai o ne instaliuotas. nors man nesukele problemu visa pereit nekiek.

ar verta jau mes tau nepasakysim. tik pats turi sugalvot. gal ir neverta jei pradesi ziuret i grafika, issokancias teksturas, AA nebuvima ir neaukstus fps. cia galima varyt tiek nat pc tiek ant konsoliu jei nori. ir tuo paciu su viskuo losiasi normaliai. pc jei krenta fps susimazini reza ir video nustatymus ir tiek. vistiek geriau atrodo nei konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA 5 XBOX360 16GB tai yra du dvd po 8,3GB

o be gta yra ir daugiau zaidimu geru kuriuos verta paloshti

Dabar losiu godfather 2 aisku grafika ne be tokia grazhi visdelto zaidimas 2009m

bet zaidimo istorije superine.

O ar verta paciam spresti.

Manau dar kury laika tikrai bus nauju zaidimu o ir senu neverta pamirshti

Kartais seni kur kas geresni uz naujausius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai verta, aš net linkęs sakyti, kad PS2 ir PS1 dar verta imti, jeigu nori peržaist tą kas geriausio yra. XBOX 360 dar tikrai vertas būti įsigytas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš nenoriu turbintis pc vien dėl to kad daugiau išleiščiau  € o ant x360 mažiau reiktu sukloti, dar dėl grafikos, aš nesu toks žmogus kur man grafika pasako viską, man svarbi pagrinde istorija bei esminis dalykas yra Multiplayer režimas, bei norėčiau rasti ir Panevėžyje kur būtu galima nusipirkti xbox 360 konsole iki 190€ dar klausimas ar patikimi reklama netoleruojama svetaine ir ar pristatys konsole, ar nebus jokių poto ten kad neatveža ar kažkas panašaus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

online? tai kam xbox imi , jo online mokamas plius. ps3 nemokamas online o daugiau viskas tas pats butu . skirtumas aisku exclusivuose.

siaip imk kur tu nori kur randi. kad ir naudota is skelbimu. nieko jiem ten nebus. nebent pultelis padroztas ziurint kaip kas naudoja. 

mano naudotam xbox pultelio vieno analogo jau puse gumos buvo nusitryne. na ir kas. nieko neitakoja losiant. neismaltas.

verta jei paskutinius 2-4 metus nelosiai zaidimu isvis ir jei tavo pc nepaveza pvz far cry 3 and medium su 720p . jei kompas tiek paveza nors tai jau bus geriau nei x360 . 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai aš pirkčiau ps3 vien dėl ekskliuzyvų ir nemokamu online. O xbox  dėl kinecto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

online? tai kam xbox imi , jo online mokamas plius. ps3 nemokamas online o daugiau viskas tas pats butu . skirtumas aisku exclusivuose.

siaip imk kur tu nori kur randi. kad ir naudota is skelbimu. nieko jiem ten nebus. nebent pultelis padroztas ziurint kaip kas naudoja. 

mano naudotam xbox pultelio vieno analogo jau puse gumos buvo nusitryne. na ir kas. nieko neitakoja losiant. neismaltas.

verta jei paskutinius 2-4 metus nelosiai zaidimu isvis ir jei tavo pc nepaveza pvz far cry 3 and medium su 720p . jei kompas tiek paveza nors tai jau bus geriau nei x360 . 

Imu xbox 360 nes man yra gražesnis bei kažkaip labiau traukianti konsole, o Ps3 man nelabai ji patinka, apie ją išvis nieko nežinau kur ten registruotis ir t.t. + turiu lumia telefona per kurį dabar net renku Xbox Live tuos G taškus kad poto galėčiau per tą konsole kažką nusipirkti kažką ten galima vistiek kiek girdėjau.

 

Ps. Ar įmanomas būdas toks kad prie pc prisijungti XBOX 360 konsole? Nu prie ekrano?

Jeigu nėra HDMI jungties galima kažkaip jį gauti ar kažką panašaus?

Redagavo Puferis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imu xbox 360 nes man yra gražesnis bei kažkaip labiau traukianti konsole, o Ps3 man nelabai ji patinka, apie ją išvis nieko nežinau kur ten registruotis ir t.t. + turiu lumia telefona per kurį dabar net renku Xbox Live tuos G taškus kad poto galėčiau per tą konsole kažką nusipirkti kažką ten galima vistiek kiek girdėjau.

 

Ps. Ar įmanomas būdas toks kad prie pc prisijungti XBOX 360 konsole? Nu prie ekrano?

Jeigu nėra HDMI jungties galima kažkaip jį gauti ar kažką panašaus?

G taškai tai čia gamerscore achievments. ten ne pinigai,nieko nenusipirksi už juos, nebekaupk :D o MP palošimui tau reikės pirktis Gold paslaugą, apie 40 eurų metams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

G taškai tai čia gamerscore achievments. ten ne pinigai,nieko nenusipirksi už juos, nebekaupk :D o MP palošimui tau reikės pirktis Gold paslaugą, apie 40 eurų metams

Aaaa nu aišku.. :D na taip 40€ metams man tikrai nėra daug nes galėsiu ištisus ~345dienų pliekti bet koki graju taigi man čia nėra kosminiai pinigai už tiek daug dienų :D Na ždž žiūrėsiu dar pagal aplinkybes ar pusbrolis pirks console jeigu taip reikės imti regis ps3 kad abudu galėtumėme žaisti o jeigu neims tada imsiu X360 konsole na viskas aišku kas rašėte ir meginote padėti ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, pasižiūrėk ką draugai turi, ar xboxa ar Playstation. Kad nereikėtų vien su babajais lošt mp,jei draugai neturės konsolės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.