dannux

Rootas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gal galite padeti as noriu nusirootinti planceta ir as jei ji nurootinciau tai priimtu taisyti i garantini?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau rašiau kažkur, tai copy paste:

Lengviausias sprendimas (bet KK versijom veikia iki išjungimo, kiek aš bandžiau). Per telefo naršyklę (jei nenorit problemų, neikit su chrome :D ) einate į www.towelroot.com ir spaudžiatė ant simbolio lambda (Jei kas nežino kas tai, tai panašu į apverstą Y). Atsisiunčiat tą .apk failą, įsisrašot ir spaudžiad make it ra1n. Sveikinu, turite root :) (Kaikuriem telefonam ar ju operacinės versijom šis būdas neveikia).

Garantija dings, bet jei panaikinsi root ,(perrašysi į nauja, originalų ROM) jis turėtų dingti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

200kb failiukas man rodos, tai čia sekundžių reikalas. Jei ilgai siunčia, tai arba labai labai prastas netas pas tave arba kažką ne to siunties

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

garantija pagal viska dingsta, bet jei ne soft probelma bus tai nekreips i tai demesio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

garantija pagal viska dingsta, bet jei ne soft probelma bus tai nekreips i tai demesio

Nežinau kaip tikrinami telefonai prieš remontą, bet man kai sugedo kameros fokusavimas, nešiau į garantinį, tai pakeite kamera ir nuresetino softą, tai manau tikrina betkokiu atvėju ar pažeista garantija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.