tadasas99

tab 4 krovimo problema

Rekomenduojami pranešimai

Plancete dar nesena, nera nei pusmecio, neseniai prasidejo krovimo problemos, pradejo ilgai krauti o pastaruoju metu iki 52% dakrauna ir viskas, db ant pakrovejo para laiko prakabojo bet vistiek 52%, pakrovejas orginalus, gal kokiu pasiulymu turit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nešt garantiniam, spėju gali būt problema su baterija.

Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi buvo panasiai ant tab 4 tik iskroviau pilnai ir palaikui dar para ir poto pradejo geri krauti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau pilnai iškrauti jį, kol pats išsijungs ir tada bandyti krauti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

į google įvesk, how to calibrate samsung tab battery - tai pakankamai dažnas dalykas HTC telefonuose ir Samsung planšetėse.

jeigu neklystu, tai įvyksta dėl to, kad polimerinė (lithium) baterija išsikalibruoja dėl blogo optimizavimo (nors galiu klysti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@KypuTeTpaBy dekui uz pasiulyma, garantinis pakutine galimybe, pirma noriu isitikinti ar pats jau nieko negaliu padaryti, o kiek google ieskojau tai su samsungais daugkam tokios problemos o sprendimo neradau, nors tavo pamineto budo irgi niekas neminejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tuo garantiniu grybas.. Bent jau topocentre kai nunešiau, viena tam, kad buvo planšetkė ant loading screen'o pastrigus (galvojau ten gal kas rimčiau, tai sumąsčiau nutempt į garantinį, kadangi dar nemokamai), paskaičiau išvadas meistro, kad fakin operacinę sistemą perrašyt. O laikė virš mėnesio. Būčiau žinojęs, kad tas tikrai padės, tai būčiau pats susiradęs nete kaip androidą persimest ir dar būčiau jaučiu kokį modintą įvaręs. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tuo garantiniu grybas.. Bent jau topocentre kai nunešiau, viena tam, kad buvo planšetkė ant loading screen'o pastrigus (galvojau ten gal kas rimčiau, tai sumąsčiau nutempt į garantinį, kadangi dar nemokamai), paskaičiau išvadas meistro, kad fakin operacinę sistemą perrašyt. O laikė virš mėnesio. Būčiau žinojęs, kad tas tikrai padės, tai būčiau pats susiradęs nete kaip androidą persimest ir dar būčiau jaučiu kokį modintą įvaręs. :D

 

Del to ir yra svarbu pries perkant daikta pasidometi kas bus atsakingas uz irenginio garantini servisa. Pats pirkau telefona Omnitel, gavau MTTC garantija kuria esu labai patenkintas, buvo problemu pora kart su ausinem irenginio, tad teko du kartus nesti pas juos, abu kart po 3-5 dienu gavau naujas ausines (kaip zinia naujos iPhone ausines kainuoja 100lt, tad man sis dalykas buvo tiesiog wow)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@DozY pas mane irgi MTTC buvo, bet pirma palaikė pas savo mesitrus kaip supratau topocentras, paskui perdavė į Vilnių, nes gavau sms žinutę, kad perdavė į rimtesnį apžiūros centrą (MTTC) ir tada laukiau, laukiau.. Bet čia viskas buvo praktiškai prieš šventes, tai įtariu tas dar įtakojo visą procesą 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@DozY pas mane irgi MTTC buvo, bet pirma palaikė pas savo mesitrus kaip supratau topocentras, paskui perdavė į Vilnių, nes gavau sms žinutę, kad perdavė į rimtesnį apžiūros centrą (MTTC) ir tada laukiau, laukiau.. Bet čia viskas buvo praktiškai prieš šventes, tai įtariu tas dar įtakojo visą procesą

 

Aisku, tai reiskias kalte buvo pacio Topo Centro, nes kai viskas vyksta per tarpininkus tai ir uzsiteisia + sventes, nes pats tiesiogiai pristatinejau MTTC salona ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, tai reiskias kalte buvo pacio Topo Centro, nes kai viskas vyksta per tarpininkus tai ir uzsiteisia + sventes, nes pats tiesiogiai pristatinejau MTTC salona ;)

Aa, nu kitas reikalas vadinas. :) Dėl to aš visad stengiuos jei kokios bėdos, tai geriau pats pabandysiu išspręst. Aišku jeigu tai nepažeidžia garantinio sąlygų, abydna prarast nemokamą aptarnavimą būtų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gryztant prie temos, baterry calibration gali gelbeti jei baterija neilgai laiko, o jei jos nedakrauna nelb, mano atveju buvo apsioksidave pakrovejo kistuko kontaktai (speju kad 1.5m mergaite bus paragavus kistuko skonio su 5v itampa kas kogero jai patiko tai palaize ne viena karta)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.