Jenkis

God of War 2

Rekomenduojami pranešimai

Man pastringa, toje vietoje, kur prieinu tilta. Tuo momentu turi rodyti multika, bet nieko nerodo ir niekur nera kur nueit. Perdejau diska ir viskas pradejo toliau veikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as losiau ir perejau geimas tikrai geras ypac pabaiga Kratos suzino kad Zeus yra... pamatysit kai palosit :)

 

zaidima vertinu 11 is 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal zinot kaip pereikt ta vieta kur skrendi su arkliu palikau skirist ta arkli 2 valandas ale vistiek niekur nenuskrida gal ten ka padaryt reikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nepavyxta paleisti to antro disko. Prieinu prie tilto uzsoku ant jo nutyla muzika, pakeiciu diska, bet niekas nevyxta. Diskas truputi pasisuka ir nustoja. Isbandziau n-variantu. Ar gali buti cia su chipu kazkokios problemos tipo jis uzmiega ar panasiai.

 

P.S.Konsole slim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nepavyxta paleisti to antro disko. Prieinu prie tilto uzsoku ant jo nutyla muzika, pakeiciu diska, bet niekas nevyxta. Diskas truputi pasisuka ir nustoja. Isbandziau n-variantu. Ar gali buti cia su chipu kazkokios problemos tipo jis uzmiega ar panasiai.

 

P.S.Konsole slim.

Man tas pats buvo, bet su Dual layer DVD versija. Persisiunčiau vieno DVD versiją, kur filmukai suspausti (berods vietoj HD paprastos versijos tiktai, bet jei neturi HD teliko, tai skirtumo nepajusi), tai perėjau tą vietą be problemų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar pavyko kam nors paleisti antra diska GoW 2 su ModBo chipu? Man toks ispudis, kad pakeitus kompakta chipas "uzmiges", nes kompaktas truputi pasisuka ir sustoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lol. Tai aišku, kad tu taip nepakeisi disko, tiesiog atidaręs ir idėjęs kitą kai žaidimas dar eina. Taip neina pakeisti su modbo chipu nes jis užmiega, tu pabandyk iškart idėt antrą diską ir atloadint seivą, tai gal jeei ne per toli esi nuo tos tilto vietos gal ir užskaitys tas diskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasileidzia seivas idejus pries tai antra diska. nu nesuprantu nejaugi tik man tokia problema su situo super geimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tada jau nežinau.. man taip yra buvę su Onimusha: Dawn of Dreams kaip prašė diską dėt, tai aš antrą uždėjau ..atloadinau, nuejau iki tos vietus kelis žingsnius ir toliau veikė. Tikrai nžn.

 

Nueik pas kokį draugą kuris STORĄ ps2 turi ir pereik tą vietą :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai chebra siunciu god of war tik dvd9 tai galvojau rasiu diska 9gb bet daba suzinojau tik kad yra dvd5 ir galima geima i 2 diskus kepti tai daba eiti man ieksot ane is torrent atsisiusti dvd5 -1 ir dvd5 -2 cd ir veiks viskas kaip iskepsiu ? arba gal kas turit atsisiunte ir galit atsiusti per skype pas ka mikrovisatos internetas arba gal galit koky internetini psl imesti kur torrent butu geras ? prasau need help ! :) galit jai nesunku imesti gow ir gow2 :) dekui isanksto

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galetumet pagelbeti.

Daejau iki tos vietos, kur gaunu Zeuso streles. Visus sudubasinau, gyvu neber ir nezinau ka daryti. Visi koridoriai laisvi, visos durys atrakintos - nesuprantu kur eit ir ka daryt.

Aciu uz pagalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galetumet pagelbeti.

Daejau iki tos vietos, kur gaunu Zeuso streles. Visus sudubasinau, gyvu neber ir nezinau ka daryti. Visi koridoriai laisvi, visos durys atrakintos - nesuprantu kur eit ir ka daryt.

Aciu uz pagalba

 

1. www.google.lt

2. god of war II walkthrough

3. enter

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. www.google.lt

2. god of war II walkthrough

3. enter

Geras pasiulymas, bet ten labai sunku susigaudyti, nes labai daug prirasyta. Nelabai zinau kur as dabar randuosi - sudubasinau meduza, dabar esu tokiam levelyje, kur kazkoks didelis milzinas mudakas saudo ugnimi ir griauna miesta. Gi esat praeje si zaidima, padekit tundrai.

 

Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai, turi būti tame GameFaqs, susirask gi.

Žiūrėk tą walktrough ir parašyk su Ctrl+F kaipnors "Medusa", arba vietą ten kur randies, ir kažkur arti turėtų būt parašyta.

 

O jei NIEKAIP nerandi bandyk per kokį YouTube, kaip čia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmogau, tu žaidi ne GOW2, o GOW. Jei nesusigaudai, kaip pereiti, vadinasi dėk geimą stalčiun, nes bus daug sunkesnių vietų, tada išvis verksi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.