marius8522

Paypal probelmos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , pirkau prekę . Paypale turėjau 24 e , prekė kainavo 48 eur . Tai kai atsiskaitinėjau paypalu , man nuimė nuo paypalo 24 e ir nuo banko kortos trukusius 24 eur , kai cancelino man order'į pinigus į paypal'ą atgavau o į banko kortą va kur jie atsidūrė 0dc242c815da0ccf49ae560745c5904a748.png Gal žinot kame problema ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , pirkau prekę . Paypale turėjau 24 e , prekė kainavo 48 eur . Tai kai atsiskaitinėjau paypalu , man nuimė nuo paypalo 24 e ir nuo banko kortos trukusius 24 eur , kai cancelino man order'į pinigus į paypal'ą atgavau o į banko kortą va kur jie atsidūrė [/size]0dc242c815da0ccf49ae560745c5904a748.png Gal žinot kame problema ?[/size]

Į banko sąskaita per savaite gryš pinigai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į banko sąskaita per savaite gryš pinigai.

Va nuo kada ten pinigai yra 2015-09-04 , tai rytoj tipo atgausiu ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va nuo kada ten pinigai yra 2015-09-04 , tai rytoj tipo atgausiu ? 

Negaliu garantuot kad tiksliai savaitė, bet palauk ir jie sugryš. Yra man teke kelis kartus su tokia pat situacija susidurt tai gryšdavo pinigai per 1 - max 2 savaites

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu garantuot kad tiksliai savaitė, bet palauk ir jie sugryš. Yra man teke kelis kartus su tokia pat situacija susidurt tai gryšdavo pinigai per 1 - max 2 savaitesc461043ac6812e2be0d0e39450b9968a154.png

Nebus dėl to , kad get verified nepasidaręs? :D

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip pp grąžina rezervuotus pinigus tą pačią dieną (bent jau man kiek kartu buvo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo taip , 30£ buvo paypal ir 20£ nuėmė iš banko , tai išviso 50£ 
dariau gražinimą visus 50£ gražino į paypal man , paskui paėmiau ir pervedžiau į savo banko sąskaitą užtruko 1min. 

Tik teko palaukti kol pardavėjas gražino man pinigus į paypal saskaitą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip pp grąžina rezervuotus pinigus tą pačią dieną (bent jau man kiek kartu buvo)

 

man buvo taip , 30£ buvo paypal ir 20£ nuėmė iš banko , tai išviso 50£ 

dariau gražinimą visus 50£ gražino į paypal man , paskui paėmiau ir pervedžiau į savo banko sąskaitą užtruko 1min. 

Tik teko palaukti kol pardavėjas gražino man pinigus į paypal saskaitą

Tai kas čia gali būt tada?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nežinau, kai pirkau alienware pc iš Dell, atsiskaičius per PayPal, tai prekę gavau o pinigus man nuėmė iš banko sąskaitos po beveik savaites laiko, nors PayPal rašė kad pervedimas įvykdytas, tai tada pats nesupratau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.