no0ne

Kraunuosi gaming pc, reikia nuomonių.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki maniakai :) Baigia ir mane paveikti Fallout 4 laukimas, tad sakykit kas blogai, kas gerai, ko reikia, ko nereikia. Noriu bent 2-3 metus žaisti viską iš eilės ant very high/ultra. SSD po kolkas nededu, ramų taip pat užteks.

post-2020-0-66118100-1446582770_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik F4 nebus "grafikos" zaidimas, nei jam ten reikes kazkokiu labai reikalavimu. o siaip gerai viskas surinkta. o del to kas bus kitais metais tikrai dar niekas nezino kiek per metus kokius soks viskas i prieki. geriausia rinktis pc siai dienai , nes kitaip labai smarkiai prasausi sukises pinigus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad greitu metu nebus didelio šuolio su žaidimai. Grafikos jau dabar yra nesveikos, kaži ar per metus-du ten labai drastiškai viskas keisis, kad dabartinės high endinės vaizduškės dustu :) O dėl Fallouto, tai jo, žinau kas per žaidimas, tik noriu apsidrausti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki maniakai :) Baigia ir mane paveikti Fallout 4 laukimas, tad sakykit kas blogai, kas gerai, ko reikia, ko nereikia. Noriu bent 2-3 metus žaisti viską iš eilės ant very high/ultra. SSD po kolkas nededu, ramų taip pat užteks.

už tą pačią kainą galima nusipirkti 2TB hard drive ir RAM pigesnių būna.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kol kas dx12 nieko nerodo ant siu dienu ir ateinanciu gpu ,tai manau kazkas gero turetu pasikeist su dx12 pilnu isnaudojimu kai jau ji gausim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.