tutiss

Del GTA V

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Įsirašiau GTA V. Mano konsolė atrišta RGH būdu, todėl online žaist neina. Pasileidus žaidimą, man rašo "Alert. An online user profile is required for this version of the game." Per dash launcheri paspaudžiau enable ant fakelive. Dabar žaidimas pasijungia, bet vis krauna ir rašo "Waiting for cloud". Kas žinor kur problema? Kas galit padėti? Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne ta diska leidi arba ne ta diska irasei i hdd

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma i hdd, o antra paleist

Bet antra vis tiek kazkur reikia ikelti, kad issisaugotu jis konsolej?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA 5 įkėlimo į vidini Xbox 360 hdd gidas

Dasbordas turi būti ne žemesnis, nei 2.0.16202, nebandykite leisti žaidimo, jei dashbordas žemesnis!

 

1. 2 DVD įkeliate standartiniu būdu konvertuojant su iso2god programa ir keliant pagal aukščiau aprašytą instrukciją.

2. 1 DVD išarchyvuojate su http://www.reklama netoleruojama/images/Exiso.sfx.rar programa paleisdami ją per Run as administrator. Susirandate žaidimo GTA 5 žaidimo folderį 545408A7 išarchyvuotoje vietoje savo kompiuteryje ir perkeliate į USB laikmeną.

3. Naudodami FSD3 (Freestyle) File manager programą perkeliate iš USB0 (usb laikmenos) žaidimo folderį 545408A7 į HDD1/content/0000000000000000 direktorija pagal aukščiau parašytą kėlimo instrukciją.

Žaidimo struktūra turi atrodyti taip:

HDD1/content/0000000000000000/545408A7/00000002 ir 00007000

Žaidimas leidžiamas per Freestyle (FSD3) dasbordą! Paleidinėjamas 2 diskas.

 

Jei paleidžiant žaidimą išmeta klaidą, kad Disck is Corupted arba, kad žaisti žaidimą, siūlo jungtis į Live, reiškiasi žaidimas neteisingai sukeltas, sukeltas nepilnai arba ne 5ta direktorij1 arba blogai sukonvertuotas, todėl ištrinkite esamą žaidimą pilnai ir bandykite konvertuoti ir kelti iš naujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i isorini hdd gali kelkt arba i hdd

O ta antra diska kai iskonvertavau, man gavosi vienas failas ir dar vienas aplankas, tai man abu juos reikia kelti, ar tik viena faila ta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abu gali kelti ir ta viena faila gali paleist

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abu gali kelti ir ta viena faila gali paleist

Pirma diska irasiau i hdd content 000... ir gta folderi, antra i hdd content 00... tik ne i gta folderi. Atsidarau zaidima, nebemeta del online, bet vel "Waiting for cloud". Kas negerai vel?

Redagavo tutiss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazka ne taip darai,  daryk pagal instrukcijas kur numete, nes as pats taip dariau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazka ne taip darai, daryk pagal instrukcijas kur numete, nes as pats taip dariau.

Bet as viska taip ir darau, tik kad pas mane hdd content 00... gta v aplanke yra tik vienas aplankas, tas 1 diskas, o antras diskas ikeltas kitur

Redagavo tutiss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet as viska taip ir darau, tik kad pas mane hdd content 00... gta v aplanke yra tik vienas aplankas, tas 1 diskas, o antras diskas ikeltas kitur

ka butent ikelei i hdd? ir kur antras ikeltas?

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.