akkyrox

PS4 Žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog niekaip neapsisprendžiu ką pasiimti į savo kolekciją, būtų gerai rekomendacijos su šiokiais tokiais aprašymais kodėl būtent tą, o ne kitą ( tuos kuriuos turit/žaidėt ir jūsų nuomone tikrai verti dėmesio ) Žanras nelabai svarbus. Bet pagal mano turimus maždaug matosi, ką ypač mėgstu. 

Ką turiu so far: 

1. NBA 2K16

2. infamous: Second Son

3. The Order 1886

4. Grand Theft Auto V

5. AC: Unity

6. AC: Syndicate

7. Watch Dogs

8. The Last of Us

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Uncharted The Nathan Drake Collection

 

The Last of Us kūrėjų šedevro trilogija viename. Pats metas pasiruošti Uncharted 4 pasirodymui :D Iš pradžių nekabino, bet šiek tiek pažaidus istorija labai įtraukė. Dalys gana ilgos, garantuotos valandos nuostabių nuotykių. 

 

2. Until Dawn

 

Dar vienas puikus ekskliuzyvas. Jei mėgsti siaubo žaidimus, būtinai pasiimk. Tai vienas iš tų žaidimų, kuriuose tavo pasirinkimai lemia eigą. Kai pradėjau žaisti, negalėjau sustoti. Tiesa, pats žaidimas nėra labai ilgas, bet tikrai vertas dėmesio. Labai lengvas platinum trofėjus, bet žaisti tuos pačius chapterius po kelis kartus renkant trofėjus buvo visai neįdomu.

 

3. infamous: First Light

 

inFamous Second Son standalone DLC. Trumpas, bet man tikrai patiko. Žaidimas taip pat turi battle arenas, kur kovoji prieš priešus. 

 

4. Far Cry 4 / Far Cry Primal

 

Gailiuosi, kad pardaviau FC4 taip ir nesurinkęs platinos. Didelis ir gražus pasaulis, labai daug įvairios veiklos. Kartais šiek tiek sunervindavo pastovūs priešų puolimai arba laukinių gyvūnų sudraskymai. Primal dalies dar nebandžiau, bet planuoju įsigyti.

 

5. Heavy Rain ir Beyond Two Souls

 

Vienų geriausių PS3 žaidimų remastered versijos. Didžiausią įspūdį paliko Heavy Rain, tai man labiausiai patikęs PS3 žaidimas. Abiejų žaidimų istorijos labai įtraukiančios, tavo pasirinkimai lemia baigtį. 

 

6. COD dalys

 

Turi tiek gerą SP, tiek MP. Galima žaisti split screen, kas gana reta šiuolaikiniuose žaidimuose, o su draugais tikrai praverčia. 

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už išsamų atsakymą :) aš kelis iš šių jau seniai planuoju įsigyti, bet vis dvejojau. Mano sarašas norimų, tai yra labai platus, bet šiuo metu lėšos neleidžia daug jų įsigyti. Todėl renkuosi geriausią variantą pagal kainos ir kokybės santykį. Aišku už labai gerą žaidimą negaila ir daugiau sumokėti. Manau iš to ką pasiūlei pasiimsiu bent kelis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Daviau tau, temos autoriau, pliusa, kad su tuo minusu neatrodytum toks blogiukas per daug. :D
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Daviau tau, temos autoriau, pliusa, kad su tuo minusu neatrodytum toks blogiukas per daug. :D

Ne į temą

Reikėjo palikti nors išskirtinis butu :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Reikėjo palikti nors išskirtinis butu :) 

Ne į temą

Jeigu nenores tai reiks atsiimti. Cia kaip relikvija is senu pliusu ir minusu laiku. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gal ne į tą temą pataikiau, bet noriu paklaust gal kas turit ir galit pasidalinti ar parduoti Twisted Metal: Black prisiminiau senus gerus laikus su senesnemis konsolėmis ir žiūriu kad ant PS4 irgi yra.. plati.ru gaila nera :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gal ne į tą temą pataikiau, bet noriu paklaust gal kas turit ir galit pasidalinti ar parduoti Twisted Metal: Black prisiminiau senus gerus laikus su senesnemis konsolėmis ir žiūriu kad ant PS4 irgi yra.. plati.ru gaila nera :(

http://plati.ru/itm/ps4-twisted-metal-black-star-wars-battlefront-usa-en/2074447

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog niekaip neapsisprendžiu ką pasiimti į savo kolekciją, būtų gerai rekomendacijos su šiokiais tokiais aprašymais kodėl būtent tą, o ne kitą ( tuos kuriuos turit/žaidėt ir jūsų nuomone tikrai verti dėmesio ) Žanras nelabai svarbus. Bet pagal mano turimus maždaug matosi, ką ypač mėgstu. 

Ką turiu so far: 

1. NBA 2K16

2. infamous: Second Son

3. The Order 1886

4. Grand Theft Auto V

5. AC: Unity

6. AC: Syndicate

7. Watch Dogs

8. The Last of Us

Jeigu patinka platformeriai būtinai rekomenduoju išbandyti KNACK ,o iš fps Killzone:Shadow Fall visgi ne veltui šie žaidimai yra PS4 exclusive ir tapo tais žaidimais kurie pristatė PS4 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.