narkata

CPU fan

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Kuri rekomenduotumėte imti 
https://www.scan.co.uk/products/120mm-corsair-air-series-sp120-pwm-high-performance-edition-high-pressure-fan-2350rpm-6274cfm-35db-4

https://www.scan.co.uk/products/120mm-corsair-air-series-sp120-pwm-quiet-edition-high-static-pressure-fan-1450rpm-3785cfm-23db-4-pin

 

Jie beveik vienodi tik skiriasi greičiai ir db, noriu pasikeisti , nes dabar vienas FAN pas mane ant radiatoriaus yra, galvoju du butu geriau :) Kaip manote ? 

Aišku turi būti būtinai 4-pin jungtis 

 

Galite savo variantą pasiūlyti 


Didis turi būti 120mm 
iš šiu puslapiu pirksiu
https://www.scan.co.uk/shop/computer-hardware/all/coolers-air/system-case-fans-120mm-130mm

https://www.aria.co.uk/Products/Components/Fans+%26+Cooling

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek pas tave ventiliatorių dabar yra ir kaip yra sudėti? Nes šiaip užtenka pilnai iki 3 trijų pilnai užtenka. Mes kai kas kaimyną sudėjome 5 papildomus, tai dažniausiai tris palikęs įjungęs, nes nieko papildomi iš šonų jam nepadeda, nors irgi laiko prie radiatoriaus. Pažiūrėsime dar kaip vasarą bus. O jeigu imsi iš šių dviejų, imk tylesni.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8OmkmluAYAQ

 

mums padėjo.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išviso 3 yra

Vienas ant cpu water radiatoriaus

Kitas Top fan

Kitas pci fan

 

O ant cpu dar viena galima dėti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išviso 3 yra

Vienas ant cpu water radiatoriaus

Kitas Top fan

Kitas pci fan

 

O ant cpu dar viena galima dėti

 

ffuyxzsq2mkw040c3fbm.jpg

 

mes kai dėjome tai pasyviai, kad mažiau problemų su dulkėm būtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimink pas mane ne standartinė dėžė yra o alienware ten jau niekaip nepakeisi o man ir tinka tas aušinimas, viskas liks savo vietoje, tik sakau didėti noriu ant radiatoriaus dar viena fan kad geriau aušintu cpu air-water radiatoriu

Va tik reik dar ruoš filtrus uždėti, dėkui kad paminėjai juos, tai sakau man tik pasiūlykite kuri fan pirkti kur įmečiau linkus arba iš savo patirties pasiūlykite kurie geresni yra kaina nesvarbu

Pas mane taip aušinamas

centauri-cooling-animation.gif

Šalta ima du fan o karsta vienas nuo cpu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimink pas mane ne standartinė dėžė yra o alienware ten jau niekaip nepakeisi o man ir tinka tas aušinimas, viskas liks savo vietoje, tik sakau didėti noriu ant radiatoriaus dar viena fan kad geriau aušintu cpu air-water radiatoriu

Va tik reik dar ruoš filtrus uždėti, dėkui kad paminėjai juos, tai sakau man tik pasiūlykite kuri fan pirkti kur įmečiau linkus arba iš savo patirties pasiūlykite kurie geresni yra kaina nesvarbu

Pas mane taip aušinamas

centauri-cooling-animation.gif

Šalta ima du fan o karsta vienas nuo cpu

 

Buvau užmiršęs. Šiaip geri tavo išsirinkti kaip kokie cool master arba zalman irgi geri. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik va ar imti su didesniu RPM ar mažesnių, nors su mažesnių brangesnis ir plius tolesnis ar imti greitesnį bet biski su didesniu db

Vat dėl to ir neapsisprendžiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik va ar imti su didesniu RPM ar mažesnių, nors su mažesnių brangesnis ir plius tolesnis ar imti greitesnį bet biski su didesniu db

Vat dėl to ir neapsisprendžiu

 

šiaip nemanau, kad per daug jausis tas garso skirtumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsisakiau pirma ta variantą 
O jei įdomu tai taip atrodo viskas
n9nWqNK.jpg
 


@Fisherman


Ir kaip matai ant CPU radiatoriau galiu dar viena uždėti Fan


Ims šalta orą ir pus iškarto į radiatorių o kitas išstums karšta , plius mažesnė C bus 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsisakiau pirma ta variantą 

O jei įdomu tai taip atrodo viskas

n9nWqNK.jpg

 

@Fisherman

Ir kaip matai ant CPU radiatoriau galiu dar viena uždėti Fan

Ims šalta orą ir pus iškarto į radiatorių o kitas išstums karšta , plius mažesnė C bus 

 

O kokia tavo dabar temp?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nedarant tai maža 
AVScAvp.png


O čia žaidžiant The Division
4eowyo3.png


Ai dar pastebėjau kad maišo šitas
KYxW6IG.jpg


Jis skirtas buvo ant NVIDIA kortos, nes ant mano Asus kortos negaliu uždėti ant tu laikikliu , čia kad tvirtai laikytus vaizdo kortos, o PCI Fan trukdo pusti šalta orą
Bet jei butu 3 vaizdo kortos tai jiems butu kaip tunelis padarytas būtent šaltam orui , nes jei atidarau dėže tai PCI fan iškart krenta greitis :)
Vienas FAN eis ant CPU Bet manau pakeisiu ta originala fan į tuos pirktinius o tam PCI manau reik pašalinti ir viskas bus dar geriau aušinimui, nes dabar jokio tolko iš jo, nes kai buvo sena vaizdo korta jis ir buvo reikalingas 
 


@Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nedarant tai maža 

AVScAvp.png

O čia žaidžiant The Division

4eowyo3.png

Ai dar pastebėjau kad maišo šitas

KYxW6IG.jpg

Jis skirtas buvo ant NVIDIA kortos, nes ant mano Asus kortos negaliu uždėti ant tu laikikliu , čia kad tvirtai laikytus vaizdo kortos, o PCI Fan trukdo pusti šalta orą

Bet jei butu 3 vaizdo kortos tai jiems butu kaip tunelis padarytas būtent šaltam orui , nes jei atidarau dėže tai PCI fan iškart krenta greitis :)

Vienas FAN eis ant CPU Bet manau pakeisiu ta originala fan į tuos pirktinius o tam PCI manau reik pašalinti ir viskas bus dar geriau aušinimui, nes dabar jokio tolko iš jo, nes kai buvo sena vaizdo korta jis ir buvo reikalingas 

 

@Fisherman

 

Skamba kaip planas sutvarkai oro cirkuliacija, tai gal atvės pora laipsnių, šiaip tavo temperatūra labai gera, tai nemanau, kad būtų dėl vedinimo problemų ir nelabai ką per daug pridės papildomas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū C ant CPU tai geri yra, bet jei OC daryti tada jau geriau kad butu du fan
O dėl cirkuliavimo tai reik ta daryti , nes pats matai PCI fan iki 1680 ir garsiai labai dirba, o jei tik atidarau dėžės šoną nukrenta PCI fan greitis iki 800rpm, nežinau kokie yra dabartinio fan db garsas, pažiūrėsiu kaip čia bus, šiandien bandysiu ta vaizdo korta laikikli pašalinti
O antradieni gausiu savo Fan ir tada testuosiu :) @Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū C ant CPU tai geri yra, bet jei OC daryti tada jau geriau kad butu du fan

O dėl cirkuliavimo tai reik ta daryti , nes pats matai PCI fan iki 1680 ir garsiai labai dirba, o jei tik atidarau dėžės šoną nukrenta PCI fan greitis iki 800rpm, nežinau kokie yra dabartinio fan db garsas, pažiūrėsiu kaip čia bus, šiandien bandysiu ta vaizdo korta laikikli pašalinti

O antradieni gausiu savo Fan ir tada testuosiu :) @Fisherman

 

pranešk kaip tau ten gausis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OK


Taigi vakar pašalinau ta vaizdo kortu laikikli, 1/2 laipsniu nukrito PCI temperatūra ir fan greitis RPM mažesnis tapo net ant 400 ,kai prieš tai žaidžiant (the division) jis siekdavo iki 1650rpm ,o dabar žaidžiant laikosi apie 1100 / 1200 tam tarpe. Tai visai gerai gavosi dabar
Dabar bus įdomu kaip su CPU temperatūra ant kiek nukris ,jei darysiu OC iš 3,8GHzmz (čia jau OC padarytas yra iš 3,3GHZ) bandysim ant 4,4 / 4,5GHz 

@Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.