Jenkis

SSX On Tour

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Sveiki, Taigi po trumpos pertraukėlės mano PS2 grįžo. Per tą laiką nesnaudžiau, parsisiunčiau SSX On Tour. Pirmas įspudis, Wooaw, snieglentės kai fainiai...Po 15 minučiu, blem š**** ainu tekken padaužyt... kodėl? Tesiog nežinau, grafikos ten puikios tikrai nerasit, nu garso takelis beveik toks pat kaip ant visų Tony Hawk's serijos žaidimų, Gameplay'us ehm pradedi važiuoti po kelių sekundžių prasideda miškas, išsisukai medis medis medis tekšt... žodžiu tikrai nieko įspudingo, plius nėra multiplayer, daugiau neturiu ką pasakyt.

 

Video:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma tikrai paneisi , grafika gera , antra kam aprasineju senus geimus , 3 tekken tikrai ner idomiau.... kaip tik tekken 5 palosiau 2min ir atsibodo..... storylinas kai eini misijas irgi banalus , paprastas.... nu cia biski offtopinau bet srr....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry biski nesupratau? cia tekken paminejau tik todel kad sakau po ssx ejau tekken 5 zaist nes is vienas is mano favoritu :D visa kita vien apie SSX

 

ir aplamai SSX On Tour senas geimas?! :roll: nu nzn nzn kiek ziurejau SSX On Tour naujausias is SSX serijos ant PS2 , pataisykit jei klystu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o my gosh :shock: :roll: cia ne as rasiau ... tikrai ne as :P jus neirodysit!! :P:P:P blem ka nusisnekejau :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man visai patika tas ssx visai normalus geimas snieglentes geros. nu zodziu man visai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

atgaivinikim temą

 

Tai vat man šis žaidimas labai patinka :huh: kadangi ps įsigyjau tik prieš savaites, tai man jis kaip naujas :o Šiaip man patinka snieglentės ir geresnio šia tema žaidimo nėra, tai man jis tiesiog liux. Bėje multiplayer juk yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.