narkata

Tomb Raider

Rekomenduojami pranešimai

Alicia Vikander, švedų aktorė, labai graži moteris. Pamenu ją iš filmo Ex Machina, padarė labai gerą įspūdį. Mano galva, ji puikiai tinka šiai rolei. Laukiam ir žiūrim, gal šis filmas bus vertas dėmesio ir sulauks pasisekimo. Mums labai reikia gero filmo, paremto kompiuteriniais žaidimais. Gal tada ateityje ir Uncharted serijos pagaliau sulauktume :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai gerai susiziurejo filmas. iskart supratau kas ir prie ko nes cia su ta Himiko ir jos paieska . labai panasiai losem reboote tik ne visai taip , todel filmas buvo kaip ir geras priedas prie zaidimo. netgi sakyciau cia pati story man labiau patiko nei buvo zaidime. aktore super, butent tokios Laros ir reikejo. dabar prisiminus senus tr filmai su angelina juokingai atrodo. cia rimtas filmas velgi parodo Laros silpnumus o ne kazkokia ten pasikelus super girl.  smagiai is lanko pasaude, matosi kad treniravosi ilgai tikrai . :grt:


po filmo man iskart tokios mintys kilo tipo : ai tai va kodel ten zaidime tas buvo taip ir anaip. nes realiai zaidime kazkaip as ten  viska supratau , o cia puikiai viskas paaiskinta. plius teva parode , super. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rytoj tik varisiu žiūrėt į IMAX, neišėjo I premjera varyti teko dirbti

Dar kaip tik į Black pantera nueisiu po TR, nes nebuvo laiko man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir nebuvo laiko tai vakar tik ziurejau su kitais 8 zmonem salej. :) as spec taikau darbo diena ir nevakare visad varau ziuret. Ir pigiau ir zmoniu maziau, kadangi iseigines ne savaitgali kaip daugumai tai pats tas.

Tikrai Lara panasi i ta rebootinta zaidimuose" matyt to ir sieke. Tas retas atvejis kai dideli Square-Enix logo pamatai kino teatro ekrane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau filme tikrai patiko, bet tikrai ne visiems tiks šis filmas, aš kai esu fanas TR tai man labai patiko tęsinio lauksiu jei bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal pabaiga sakyciau kad turetu but. Bet galetu savo story sugalvot ne pagal zaidima visai galetu but.

Vakar dar rise paemiau palost tai po filmo ir zaidimas kazkoks prastesnis atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kino teatre reklamos pavarė nauja TR Teaser paskui dar pati filmą, paskui pirma ir antra dali TR, kad gali dabar nusipirkti už 14.99£ game.co.uk, retai diena varau I kino teatrą labiau mėgstu naktį per pjemjera, aišku senai buvo taip kad kino teatre 6 žmonės būtų, paskutintas kartą taip mates prieš kokius 9 metus dar Lietuvoje

Plius dar buvo antradienis

Plius tokiu filmo žanro mažai yra, dabar kaip tik noris pasižiūrėti koki Indiana Jones ar kokį National Treasure

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vikander buvo per daug liesa filmuj tai ja ten kacialino 4 menesius. po filmo ji ta forma prarado per 3 savaites. 

 

alicia_5.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.