kraujas

ar galima irasyt ps2 zaidimus i ps3io harda?

Rekomenduojami pranešimai

PS3 tai va man daba draugas paskolino zaidimu :D :D ir geri bet jei nukopinsiu neis :D nes blokuoja piratius kaip reik isikelt i ps3 harda ar isvis yra tokia galimybe? :D:P:D :D :D :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is cia ka tu parasei nesupratau nieko o is temos pavadinimo suprantau. Taigi kiek man yra zinoma tai neina i harda isikelt PS2 zaidimu. Eina tik PS3 bet tik tam kad greiciau uzkrautu. Be disko nepazaisi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima leisti PS2 žaidimų iš kietojo disko. Tik atsiustas demo versijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o <_< tai kaip tada isikelt ps3 zaidimus i harda???? :D :D o jei atblokuosiu kad eitu piratiniai tada nusikopinsiu ps2 zaidus ir losiu kopija? :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps3 Žaidimai nesirašo į kietajį diską. Man įdomu kaip tu atblokuosi, kad eitu piratiniai <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tigi eina zinau kas atblokuoja ps3 kad eitu piratiniai ,supranti man parveze is londono ir tas kur parveze dyrba gamykloj kur gamina ps3 viska moka <_<:D :D

 

nu tai tada ps3 games kaip isikelt i harda games?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha mano teta tai padejo projektuota ps3, tai jei paprsyciau galetu nulauzt man ir zaidimu atsiust..

blyn baikit nusisneket. O kaip isikelt i hdd kad nestriginetu? nes uzknifa kartais fule

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ten geimo meniu yra gal optionuose. paieskok googlej...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

googlej b* mes cia klausem ten toj googlej suda mala :D :D <_< nu tai kaip isikelt tuos games y harda? :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

googlej b* mes cia klausem ten toj googlej suda mala :D :D <_< nu tai kaip isikelt tuos games y harda? :D :D

Kraujas , atvesk... tau juk sako, kad ps2 zaidimu i ps3 hard'a neisirasysi ir ju nepaleisi. Vienintele iseitis isirasyti Linux'a ir bandyti ps2 zaidimus leisti per emulatoriu. Tema rakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.