Impaler

Kokį PSN spoof'erį naudoti? Rebug 4.80

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, šiandien tapau antros PS3 Slim konsolės savininku. Anksčiau turėjau OFW konsolę, o dabar gavau CFW. Kiek man žinoma su 4.80 rebug CFW.

Mano tikslas yra iš OFW konsolės per PSN+ įkelti seivą žaidimo, o tada perisijungti per PSN CFW'intoje konsolėje, kad jį įsikelti tenai.

Ką man reiktų daryti, kad neužsidirbti bano? Kiek žinau, reikai PSN spoofer įsirašyti, googlinu, randu dar kažkokį SEN enabler. Ko iš tikro man tada reikia?

 

Žaisti online neketinu, reikia tik save'ą persikelti (o apsidirbus ir įkelti atgal į cloud'ą).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš karto sakau kad pradžiai tau reik psn+ užsisakyti kad seivus į cloud persikelti, kitų atveju tik per USB, bet per USB kiek atsimenu nevisi kėlęs seivai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudok PSNPatch. Arba, jeigu įmanoma save įkelti į USB, persikelk jį, tada jei yra acc protection padaryk bruteforce su tam tikrom programom ir save galėsi naudoti ant visų konsolių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tame ir reikalas, kad save'as yra locked ir jis yra OFW konsolėje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai tokiu atveju gali padaryt transfer data iš OFW į CFW, pakoreguoji ką reikia ir padarai transfer atgal iš CFW į OFW. Aš taip keliu žaidimus iš CFW konsolių į OFW (tiesa, šiek tiek pakoreguoju žaidimus ir juos įrašau į CFW konsolę kitokiu būdu), tokiais atvejais persikelia visas turinys (įskaitant visus acc). Nereiks jokių PS Plus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, na bet per daug experimentavimų čia :) labia nenoriu nieko knisti su OFW konsole, ten daug žaidimų + digital only su seivais, tiesiog don't wanna mess with it yet. Nes PS3 CFW žinias pradėjau nuo vakar tik kaupti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.