scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

Netinka lietuviška kortelė, bet jeigu nori gauti free trial tai eina apeiti sistemą, bet kitiems dalykams netiks. Turi pirkti papildymus pvz. iš čia cdkeys.com, greitai atsiunčia kodus, įsimetę pinigus į wallet'a galėsi pirkti ką norėsi :) Tik jeigu naujokas tu šituose reikaluose, tai pirk pagal tai kur registruotas tavo acc, nes pasitaiko žmonių kurie turėdami UK accountą, bando įsimesti eurus ar kitokią valiutą, kuria prekiauja topo centras ir t.t.

O tai aš galiu nusipirkti reedem code psn+ savo regiono ir tiesiog jį suvest? tam nereiks banko kortelės duomenų? Ir kaip pasiimti tą free trial?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ir PSN+ kodą nusipirkti iš ten taip pat. Dėl kortelės duomenų nežinau, aš teikiu prioritetą svetainėms kurios priima paypal, (kurį jau turi kiekvienas, ar bent jau privalu tada susikurti) O su free trial vieniems gaunasi kitiems ne. Mano SEB mastercard tai veikė. Bandyk vesti savo duomenis kortos tikrus, ir adresą tokį kokia kortelė registruota, tik dėl zip kodo nepamenu ar savo ar reikia pagal tai kokiu acc regionas užregistruota. Žodžiu pasižaisk ir žiūrėk gal tiks. Esmė kad suvedus duomenis tau niekaip pinigų nenuskaitys, bet jeigu gausi free trial, padaryk acc nustatymuose kad nepratęstų automašiktai prenumeratos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau ir UK adresus vest o kortelės numerį savo ir Lietuviškus, nepadėjo niekas :D nes dabar tik tai svarbiausia kad galėčiau nusipirkti tą PSN+ prenumeratą ir kai ją suvedinėčiau nereiktų tų duomenų, nes tada neišeis nieko o prenumeratai pinigus būsiu išleidęs

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tiksliai nepamenu jau kaip man ten pavyko, bet draugai gavo free taip pat kaip aš dariau :) Na tai pirk iš cdkeys ar kokios kitos svetainės redeem code ir suvedęs per PS ar per PC, turėsi prenumeratą ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau ir UK adresus vest o kortelės numerį savo ir Lietuviškus, nepadėjo niekas :D nes dabar tik tai svarbiausia kad galėčiau nusipirkti tą PSN+ prenumeratą ir kai ją suvedinėčiau nereiktų tų duomenų, nes tada neišeis nieko o prenumeratai pinigus būsiu išleidęs

su lt kortele nepavyko daug kam. Aš net dviem būdais gavau ant to pačio psn akaunto ps plius trial. 1. suvedžiau savo UK kortelės duomenis ir davė tą 7 dienų  ps plus free trial. 2. Turiu nusipirkęs Resident evil revelations 2 digital, pasirodo šis geimas leidžia bet kuriam akauntui gauti 48valandų psn nemokamai (1 kartą vienam akauntui). Kai tik bandžiau lošti co op,parašė kad reikia ps plus ir davė.Šiuo būdu JOKIŲ banko kortelių nereikėjo.Kiek pamenu killzone shadow fall irgi taip duoda užėjus į MP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau mėnesio PSN+ prenumeratą, bet patvirtinimui vis tiek reikia suvesti kortelės duomenis ir be to neduoda aktyvuoti paslaugos. Čia dėl to kad tik vieno mėnesio prenumerata ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau mėnesio PSN+ prenumeratą, bet patvirtinimui vis tiek reikia suvesti kortelės duomenis ir be to neduoda aktyvuoti paslaugos. Čia dėl to kad tik vieno mėnesio prenumerata ar kaip?

Taip, aktyvuojant 12 mėn. kodą kortelės neprašo. Nesu tikras dėl 3 ir 6 mėnesių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jopapa :D ale tai ir žioplas aš. Veltuj pinigai nuėjo :flip:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jopapa :D ale tai ir žioplas aš. Veltuj pinigai nuėjo :flip:

Pasikrikstijai su ps4 pliusu :D butent 1 menesio pliusas reikalauja banko kortos duomenu.kaip sake,12men nereikalauja to,ir drasiai patvitinu kad 3menesiu ps plius nereikalauja kortos.pats del uzimtumo tik po 3 men prenumeratas perku ,net kai uk kortos neturejau ;) ta 1men kur bereikalo emei,i skelbimus idek vistiek kazkiek atgausi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Available to download on 6th September:

 

Lords of the Fallen, PS4

Journey, PS4, PS3

Prince of Persia: The Forgotten Sands, PS3

Datura, PS3

Badland, PS Vita, PS4, PS3

Amnesia: Memories, PS Vita

 

https://blog.eu.playstation.com/2016/08/31/journey-and-lords-of-the-fallen-headline-playstation-plus-in-september/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu PS4 monthly games po biski vis stipriau isivaziuoja,pradzioje duodavo indie zaidimus,ne per seniausiai pradejo duoti po kazkoki normalesni zaidima + indie,o stai dabar ir 2 tikri geimai :) Gaila,kad su Vita tokie liudni reikalai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ohoho, va čia tai smagu bus. Žaidimai, kurių šiaip nepirkčiau, bet dabar pažaisiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Here’s the full line-up, available to download from 1st November:

 

Everybody’s Gone to the Rapture, PS4

The Deadly Tower of Monsters, PS4

DiRT 3, PS3

Costume Quest 2, PS3

Letter Quest Remasterd, PS Vita (Cross Buy with PS4)

Pumped BMX+, PS Vita (Cross Buy with PS4 and PS3)

 

https://blog.eu.playstation.com/2016/10/26/everybodys-gone-to-the-rapture-heads-up-novembers-playstation-plus-line-up/

 

Everybody's Gone to the Rapture norejau isbandyti jau gana seniai, dabar bus proga :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.