fflexas

Fifa street 3

Rekomenduojami pranešimai

tie pics tai tipo is bet kokios komandos issirenki geriausius zaidejus ir pasidarai savo komanda ir tavo draugas 2PLAYER daro ta paty su ta pacia komanda..nu zodziu nieko rimto..

bet game super

PER DAUG ZODZIU KOMANDA

Redagavo laumius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pradziu tikrai geras, ir idomus, bet man asmeniskai labai greit atsibodes.. Pvz FIFA08 losiu jau 3 sezona iki siol ir kazkaip neatsibosta, o sitas taip neitrauke ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pats sporto nezaidziu, nei kases nei fules, kazkaip nekabina.

Bet sitas labai fun, toks paprastas, spalvingas, judesiai labai grazus ir idomus. po ivarcio visa laik pakartojima paziuriu, nes nedaznai kur pamatysi kad darant salto nuo tvoros las nors ivarti imustu :D ir dar su deganciu kamuoliu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip neapsisprendžiu, ar rašytis... Norėtųsi prisiminti vaikystę, kai būdavo rytietiški multikai apie futbolininkus, kur iš pusės aikštės spardo, kiaurai per tinklą ir panašiais lempas ;) Bet prisiskaičiau, kad single player'is labai trumpas ir nuobodus, tai taip ir mėtausi nenuspręsdamas... :P

As irgi siulau isirasyt, geras, linksmas geimas, beto soundtrack'as ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tai toks š.... Ijungiau du kartus trecio karto nesinori jungti, imusiau gal desimt ivarciu, ir vis man raso "NO GOAL" P.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tai toks š.... Ijungiau du kartus trecio karto nesinori jungti, imusiau gal desimt ivarciu, ir vis man raso "NO GOAL" P.... <_<

Jei žaist nmoki tai žn nieks nekalts.

Redagavo Audris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.