suY

Darome screenshotus ir animuotus gifus nuo PSP ekrano

Rekomenduojami pranešimai

Shitas pluginas moka daryti screenshotus BMP formato ( bmp gaunasi 100% t.y. be jokios kompressijos ) ir GIF animuotus paveiksliukus ( faktishkai video )

 

Testavau ji su 3.90 m33-2

internete maciau info kad veikia su 3.80 m33 bet su 3.71m33 neveikia. uztat veikia su visais cfw iki M33-3.52-4, bet as dydziai abejoju kad tai yra kam nors aktualu.

 

Intaliacija:

1. Parsisiunciam failiuka prisegta prie temos arba is cia.

2. Prijungiam PSP prie kompo, ijungiam Usb mode

3. Isharchyvuojam failiuka, viduj spaudziam ant install.exe, laukiam kol susinstaliuoja

4. Uzeinam i folderi (psp):\selplugins ir ten sukuriame failus game150.txt ir pops.txt ir irashom i vidu "ms0:/seplugins/capture.prx" ( be kabuciu ). game150.txt reikalingas kad daryti video/screenus homebrew programuose, pops - kad daryti ta pati PSone zhaidimuose. Jeigu tame folderyje jau yra tokie failai su kita ( panashia ) irashyta info , tiesiog pridekite nauja eilute.

5. uzeinam i recovery menu ( kad ieiti i recovery menu reikia ijungiant PSP laikyti R ), ten i Plugins ir darom enabled visas shitas pozicijas: capture.prx [VSH], capture.prx [GAME], capture.prx [GAME150], capture.prx [POPS]

6. Voila, galit daryti screenshotus ;)

PS dar jis yraso toki SVC player kuris turetu leisti perziureti nufilmuota medziaga, bet pas mane jis neveikia, manau kad jam reiketu ankstyvesnio cfw or smth

 

Valdymas

 

Nata - ishsisaugo screenshotas BMP formatu i folderi ms0:/PSP/PHOTO ( defaultas, galima pakeisti ) ( nata - tai muzikinis mygtuks tarp ekrano ryshkumo ir selecto )

Nata + R - video irashymas normalioj( full_size ) kokybej

Nata + R + L - video yrashymas advanced ( galima nustatyti kokybe nustatymuose )

Nata - sustabdyti video irashyma jei jis jau isirasho

 

Pavyzdziai

 

NuotraukaNuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Advanced settings

 

Kad keisti nustatymus reikia keisti MS0:\selplugins\capture.ini ( atidarius su Notepad )

ScreenShot = PSP_CTRL_NOTE - mygtukas screenshotui

VideoStartNormal = PSP_CTRL_NOTE + PSP_CTRL_RTRIGGER - mygtukas pradziai irashymo video

VideoStartAdvanced = PSP_CTRL_NOTE + PSP_CTRL_LTRIGGER + PSP_CTRL_RTRIGGER - mygtukas pradziai irashymo advanced video

VideoStop = PSP_CTRL_NOTE - mygtukas sustabdyti video irashyma

VideoAdvancedMode = FULL_SIZE - advanced video irashymo kokybe ( galima ideti QUARTER_SIZE tada bus 1/4 dydzio ekrano )

Delay = 200 - tarpas tarp kadru ms, kuo daugiau, tuo didesnis tarpas

Overwrite = YES - ar perrashineti screenshotus kiekviena karta kai ijungi psp, siulyciau ideti NO tada screenai visada liks

PhotoDir = ms0:/PSP/PHOTO - folderis i kuri saugojami screenshotai

VideoDir = ms0:/PSP/PHOTO/SVCPlayer - folderis i kuri saugomi video

 

Mygtuku pavadinimu sarashas :

 

PSP_CTRL_LTRIGGER

PSP_CTRL_RTRIGGER

PSP_CTRL_UP

PSP_CTRL_RIGHT

PSP_CTRL_DOWN

PSP_CTRL_LEFT

PSP_CTRL_SELECT

PSP_CTRL_START

PSP_CTRL_TRIANGLE

PSP_CTRL_CIRCLE

PSP_CTRL_CROSS

PSP_CTRL_SQUARE

PSP_CTRL_HOME

PSP_CTRL_NOTE

PSP_CTRL_SCREEN

PSP_CTRL_VOLUP

PSP_CTRL_VOLDOWN

PSP_CTRL_WLAN_UP

PSP_CTRL_HOLD

SVCapture05.zip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na už šitą gidą pliusas ;) duosim ir taškų ;)

Redagavo PIRATED

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras gidas reikia ismeginti ;)

EDIT-Nezinau kaip jums,bet man didelis lagas avikstanat per meniu ir filmuojant..

Redagavo Deagle

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi prilagina kad airashineju video, tat padidinu Delay, siaip cia manau yra susije su tuom kad versija yra 3.7x o ne 3.90, daug homebrew atsirado lago po versiju pakeitimo. manau bus update'as kazkada ;) siaip idomumo delei gali pabandyti kokia ankstesne versija ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

300 pas mane delay bet bishki lago lieka

 

Siaip kai irashineji, tai yra lagas, BET kai po to ziuri GIF'a tai jis buna tvarkingas ir normalaus greicio. Bet siaip as nesuprantu pats kodel XMB taip lagina, nors neturetu, as net MHZ pakeiciau i 333 kai xmb, bet vistiek tolko 0 :\

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip toks dalykas gali buti pravartus walkthrou ar kaip ten darymui. Galima nufilmuoti jeigu kokia sunki vieta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai tiesa pasakius sitas viskas liewa.....

nes kai wiska padarau kas gide parasyta tai man psp sreenina kokia 30s

apie filmavima isvis ner kalbos... tik uzstringa ir nk padaryt negalima, o po kurio laiko issijungia.

o zaidimuose tai isvis nk.... :thumbsup4::D :D :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone kai paspaudziu instal.exe tai man raso kad tipo mano psp nera DevHook ir negali instaliuot... padekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip toks dalykas gali buti pravartus walkthrou ar kaip ten darymui. Galima nufilmuoti jeigu kokia sunki vieta :)

Nu bet tas nufilmavimas bus .gif formatu... Tai kaip toki i YT imest?

Be to galima naudot IR Shell arba RemoteJoy Lite. :thumbsup4:

 

Na bet gidas tikrai geras...

Autoriui + padeka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tj ka reiskia tas DevHook?

tai tu is kito aplanko failus mesk , tas dev hook visai nereikalingas ant nauju cfw :)

ir beto nesamone man sita programa ziauriai lieva ir lbj psp lagina :)

geriau remote joy parsisiuk ir bus daug geriau ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.