Stankus

Warhawk

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jum šitas žaidimas? Ar išvis kas nors jį turite? Gal galėtumėt, kas žino, papasakot trumpai apie jį... Kokie įspūdžiai, ar įdomus?? :lol:

Redagavo Stankus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pirmiausia jei kuri temą apie geimą, tai man atrodo jau geriau pristatyk jį, kad normalei būtų: video, pics, etc.

O šiaip per daug klausimų, lol :D

Na aš tai kažkur girdėjęs apie šį geimą esu bet asmeniškai tai dar nė vieno screeno nemačiau, spėju, kad su lėktuvais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ok ok pristatysiu truputi... tiksliau video įmesiu :D Trumpai: žaidimas su lėktuvais, tačiau galima kovoti ir ant žemės, taip pat yra nemažas pasirinkimas tarp ginklų ir kitų transporto priemonių (džipai, tankai ir t.t.). Toks "red vs blue" tipo žaidimas online.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rg1UgTklJzU

 

Redagavo Stankus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tikrai nieko. Stilius primena battlefield kai gali ir su karine technika kariauti ir pats. Zaidime yra liektuvu, dzipu (kurie gerai raliuoja ir pypina :D ), tanku, pabuklu, keliu rusiu ginklu (snaiperis, bazuka, peilis, sautuvas, flame-thrower etc). Ji galima zaisti tik internete arba tinkle arba vienas bet misiju ir botu nera. .. zaidimas gan idomus nes yra rangai..kuo daugiau nuzudai tuo tavo rangas pakyla..plius atrodo auga patirties ant ginklu kuriuos daugiau naudoji (arba tik rekomenduoja ten). Krautuvej zaidimo pakuoj rasi bluetouth headsetus ir zaidima o pirkdamas is PSN ji turesi parsisiusti ir jokiu papildomu dalyku negausi aisku :D kaina man atrodo skiriasi. Pats zaidimas yra labai itraukiantis tik vat man nepatinka kad rodo is trecio asmens..sunku nustaikyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū VirusX :D Kaip matau pats turi šį geimą, reiks ir man paimt... o ten galima klanus daryt kokius?? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jum šitas žaidimas? Ar išvis kas nors jį turite? Gal galėtumėt, kas žino, papasakot trumpai apie jį... Kokie įspūdžiai, ar įdomus?? :(

geriau nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.