Domiuz

Asus Eee

Asus Eee   

28 nariai prabalsavo

  1. 1. apsimoka pirkti (internetui ir darbui)

    • apsimoka
      16
    • neapsimoka
      12


Rekomenduojami pranešimai

Ka manote ar apsimoka pirkti si mazyli jei as ji naudosiu daugiausia internetui ir smulkiam darbui... Man nepatinka kad jis turi tik 4gb atminties...

 

Nuotrauka

Ekrano įstrižainė 17.8 cm (7")

LCD matricos tipas 800x480

Centrinio procesoriaus tipas Intel Mobile

Operatyvioji atmintis 512 MB DDR2

Standžiojo disko talpa 4 GB

Lanksčiųjų diskelių įrenginys nėra

Atminties kortelių skaitytuvas SD, MMC

Internetinė kamera nėra

Bevielio tinklo sąsaja yra

Tinklo jungtis yra

USB jungtis yra, 3x USB 2.0

Operacinė sistema Linux

Svoris (kg) 0.929

Kaina 999.95 Lt

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tik internetui tai apsimoka, jei darbui nlb :D

 

6eip jei butu daugiau vietos gerai butu :D

beje galima nusipirkt isorini hdd :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn mano draugas ir toki nori pirkt as tai manau kad nelabai... pirma jis turi ne harda o flasha taigi todel ilgiau laiko o siap tai... na jis net per mazas :D as tai manau kad nereik tokio... nu gal intikui narsyt ir tiks (nu tai dabar jau galima daryt su psp netgi) ir darbui turetu tikt... (tas smulkus darbas tai wisokei word exel ir tt?)

 

PS neparasei kad waizdo korta 8MB :D bent jau kiek kas zinau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manyčiau būtų geriau Acer TravelMate AS3004NLMi, jame didesnis monitorius, 80GB atminties... 1400LT :D NuotraukaNa štai vienas variantas... Biški brangesnis čia. Nuotrauka Redagavo baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manyčiau būtų geriau Acer TravelMate AS3004NLMi, jame didesnis monitorius, 80GB atminites... 1400LT :D Nuotrauka

nu geras sitas bet kaina wos ne dvigubai didesne.. o jeigu pinigu neturi daugiau (pvz kaip as :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manyčiau būtų geriau Acer TravelMate AS3004NLMi, jame didesnis monitorius, 80GB atminties... 1400LT wink.gif Na štai vienas variantas... Biški brangesnis čia.

 

<---- baikai, sitas tik 256mb ramo, jis nori kad butu maziukas :D kad galetu nesiotis visur ypac atrisinet psp gerai jai mazai vietos memory carde o failu yra daugiau kad persikeltum :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip jis beveik atitinka to ko as noriu ir pagal kaina ir kokybe tik atminties truksta... O darbas su juo butu tai su office failais daugiausia toks kaip referatu rasymas ir pan... :D

 

Manyčiau būtų geriau Acer TravelMate AS3004NLMi, jame didesnis monitorius, 80GB atminties... 1400LT Na štai vienas variantas... Biški brangesnis čia.

Na man kaip ir reikia mazo... dar tas acer man nepatinka savo dizainu :D Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai bandziau BMS'e tai man nepatiko, kad baisiausiai lagina, ka bespaustum. Nepirkciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks nulekti i koki bms'a pamaigyti... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu siap idomus daiktas ir linksmas bet kazkaip man atrodo ji slabnas labai jau... gal kazkokia kita isheiti rask :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as norejau ji pirkt,bet gerai kad apsigalvojau,nes net narsant nete neuztektu 4gb SSD..vienu zodziu,yra geresniu variantu negu sis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuejau i bms'a paminkiau ten ta kompa ir kazkaip praejo noras pirkti... labai jau letai dirba, klaviaturas knopkes labai jau mazos sunku pataikyti paspausti... zodziu susidariau nuomone kad jis visiskas s**** :D

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugas turi.. man tai labai patinka bms'e turbut nustatyta ant 400 mghz galima pasidaryt ant 1174 mghz :rolleyes: mazas ir ziaurus daigtas .. draugas isidejas dar 2gb ram tai galima dar ir pazaist normaliai pvz - san andreas , quake 3 , max payne 2 , pes5 it t.t

 

draugas turi.. man tai labai patinka bms'e turbut nustatyta ant 400 mghz galima pasidaryt ant 1174 mghz :angry: mazas ir ziaurus daigtas .. draugas isidejas dar 2gb ram tai galima dar ir pazaist normaliai pvz - san andreas , quake 3 , max payne 2 , pes5 it t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.