tomas2000

Del PS2 chipo

Rekomenduojami pranešimai

sveiki man idomu butu suzinoti ar Edma deda CD su programom prie visu chipu ar tik prie tu kurie turi devoliution 1 rezima??

Jei tik prie tu kurie j turi tj man idomu kaip pasileisti Ta CD nes as darau taip idedu CD ta tada perkraunu PS2 isijungia vel persikruna ir vel isijungia o tada niekas nevyksta tai ka daryti? nzn gal kaip paleisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

amm kazkaip neaishkiai kalbi :)

 

Prideda kiek zinau.

 

Konkreciau ir aishkiau formuluok savo kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na s turiu ta CD playeriu

ir kaip raso idedu ir nzn ka tiksliai reiskia uzkrauti Restartuoti ??? ar Ieiti I Browser ir kai uzkraus CD paleisti bandes abudu budus Restartaves matau besijungiancia iprasta meniu nespejea isiziebti Browser ir t.t. ir vel restartuojasi o tada isijungia normaliai PS2 o kai uzeinu i Browser spaudziu ant Disko ikonos tai du sykius persikrauna PS2 ir nieko neivyksta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki virai nepikit is anksto ;/ forumo brolei bet as ir turiu sony ps2 ir man kaskaip cia idomei su tuo rezimu kaip suzinot koks mano rezimas jei nera ps2 doku?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na s turiu ta CD playeriu

ir kaip raso idedu ir nzn ka tiksliai reiskia uzkrauti Restartuoti ??? ar Ieiti I Browser ir kai uzkraus CD paleisti bandes abudu budus Restartaves matau besijungiancia iprasta meniu nespejea isiziebti Browser ir t.t. ir vel restartuojasi o tada isijungia normaliai PS2 o kai uzeinu i Browser spaudziu ant Disko ikonos tai du sykius persikrauna PS2 ir nieko neivyksta

Viskas paprasciau.

1. Istatai i ps2 atminties kortele (nebutina).

2.Pasileidi ta cd diska

3. kai atsiras programu sarasas, uzeini ant reikiamos programos (pvz:SMS)

4 Jeigu nori programa instaliuoti i atminties kortele -spaudi X. Instaliavus programa i kortele , reikia naudoti Dev1 funkcija- programos is atminties korteles. (ziureti cipo instrukcija)

5 Jeigu nori paleisti programa is cd - spaudi O. Paleidus programa is cd galima programu cd isimti ir ideti savo cd. RESET nespausti!

Redagavo Edm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki virai nepikit is anksto ;/ forumo brolei bet as ir turiu sony ps2 ir man kaskaip cia idomei su tuo rezimu kaip suzinot koks mano rezimas jei nera ps2 doku?

Ne į temą

siaip tai reik rasyti vYrai nepYkit brolIAI kaZkaip idomIAI. Tik dabar kai kurie gali suprasti ar padeti tau. Turbut daugiau sedi prie ps2 negu kalbi lietuviskai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki virai nepikit is anksto ;/ forumo brolei bet as ir turiu sony ps2 ir man kaskaip cia idomei su tuo rezimu kaip suzinot koks mano rezimas jei nera ps2 doku?

tai ps2 dokumentuose ir nebus parasyta,ar palaiko dev1,2 rezimus. cia tik sucipuotoje konsoleje gali but jie,kai cipuoja pasako,duoda lapukus su surasytais privalumais. kaip EDM sake,patikrinsi pabandes paleist is atminties korteles kokia irasyta programa(is programu cd pirma ikeles i memory carda)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.