boy pk

Internetas per Wi-Fi ant belgiško laptop'o

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Turiu problemą, dirbu pas vieną žmogų ir pas jį nesenai buvo dingęs internetas, pasirodo buvo nutrūkusi interneto linija telekomo skydelyje ir viskas susitvarkė. Išbandant internetą naudojau draugo laptopą ir viskas puikiai veikė. Paėmiau namo savininko laptopą, suvedžiau slaptažodį ir jis atseit prisijunge. Prie routerio per IP adresą prisijungia, tačiau puslapių nevarto. Nusprendžiau tiesiog palaukti kol gris to namo savininkas ir išvers man ką sako tas PC, nes kai laptopas turi atskiras TOSHIBA valdymo programas ir pan.

 

Gal kas turi kokių idėjų kame čia replės? Iškart dėkui už atsakymus! :D

 

EDIT: dar pamiršau pasakyti, kad per laidą internetas pilnai veikia.

Redagavo boy pk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problemą, dirbu pas vieną žmogų ir pas jį nesenai buvo dingęs internetas, pasirodo buvo nutrūkusi interneto linija telekomo skydelyje ir viskas susitvarkė. Išbandant internetą naudojau draugo laptopą ir viskas puikiai veikė. Paėmiau namo savininko laptopą, suvedžiau slaptažodį ir jis atseit prisijunge. Prie routerio per IP adresą prisijungia, tačiau puslapių nevarto. Nusprendžiau tiesiog palaukti kol gris to namo savininkas ir išvers man ką sako tas PC, nes kai laptopas turi atskiras TOSHIBA valdymo programas ir pan.

 

Gal kas turi kokių idėjų kame čia replės? Iškart dėkui už atsakymus! :lol:

 

EDIT: dar pamiršau pasakyti, kad per laidą internetas pilnai veikia.

O pingai ar vaikšto? Pats routeris atsiliepia? Adresą reikia pačiam įvesti ar automatiškai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikšto, sakau įvedus IP į IExploreri pilnai atidaro valdymo panele :) rodo mane prisijungusį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikšto, sakau įvedus IP į IExploreri pilnai atidaro valdymo panele :) rodo mane prisijungusį.

O į išorę IP eina? Gal kokie DNS serveriai nesuvesti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

IP DNS automatiskai Wi-Fi pasiema :) sake gali buti su gateway problema. kaip nustatyti kai bevieli naudiji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

IP DNS automatiskai Wi-Fi pasiema :) sake gali buti su gateway problema. kaip nustatyti kai bevieli naudiji

Šiaip gateway automatiškai įsiveda, jei IP yra ir pingai vaikšto. Pabandyk per ipconfig /all pasižiūrėt ką kompiuteris yra susirašęs į IP adresus. O DNS automatiškai ne visada susiveda. Pabandyk užkraut ką nors ne per adresą, o per IP, jei veiks, tai DNS kaltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip man buvo ta pati problema ir skiresi gateway ant pc kuriam interas ateidavo laidu is ruterio gateway buvo 192.168.1.1 o ant laptopo 192.168.0.1 tada pas tete atvare kazkoks jo draugas kompiuteristas ir sutvarke man , sake kad problema yra gateway... kai jis isvaziavo as pazejau abu gateway ir jie sutapo tai kaip ir 1pc 192.168.1.1 buvo ir ant laptopo... aisku kaip pakeisti gateway tai nepaklausiau jo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip man buvo ta pati problema ir skiresi gateway ant pc kuriam interas ateidavo laidu is ruterio gateway buvo 192.168.1.1 o ant laptopo 192.168.0.1 tada pas tete atvare kazkoks jo draugas kompiuteristas ir sutvarke man , sake kad problema yra gateway... kai jis isvaziavo as pazejau abu gateway ir jie sutapo tai kaip ir 1pc 192.168.1.1 buvo ir ant laptopo... aisku kaip pakeisti gateway tai nepaklausiau jo :)

Taip, gateway turi būti vienodas, bet jei routeris IP skiria automatiškai, tai ir su gateway problemų kilti tikrai neturėtų. Žodžiu, čia neaiškus vienas dalykas - dėl IP adresų - ar jie skiriami automatiškai ISP ir router, ar kažkurie yra statiniai? Ir dar dalykas, gali būtu, kad internetas yra rištas prie MAC adreso, tai tokiu atveju reikia nukopijuoti kompiuterio, su kuriuo veikia internetas, MAC adresą į routerio MAC adresą ir tada viskas pradės veikti. Čia apmąstymai, boy pk lieka tik viską patikrinti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, gateway turi būti vienodas, bet jei routeris IP skiria automatiškai, tai ir su gateway problemų kilti tikrai neturėtų. Žodžiu, čia neaiškus vienas dalykas - dėl IP adresų - ar jie skiriami automatiškai ISP ir router, ar kažkurie yra statiniai? Ir dar dalykas, gali būtu, kad internetas yra rištas prie MAC adreso, tai tokiu atveju reikia nukopijuoti kompiuterio, su kuriuo veikia internetas, MAC adresą į routerio MAC adresą ir tada viskas pradės veikti. Čia apmąstymai, boy pk lieka tik viską patikrinti :)

na siaip pas mane buvo butent problema gateway nesutapime... manau reiktu paieskoti per visagale google kaip pasikeisti gateway :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip pas mane buvo butent problema gateway nesutapime... manau reiktu paieskoti per visagale google kaip pasikeisti gateway :)

Domiuz, tu pagalvok, kaip gali būti problema gateway nesutapime, jei prijungus laidą tiesiai į laptopą, viskas puikiausiai veikia. O pajungus per routerį nebeveikia, nors pingai vaikšto. Jei nesutaptų gateway, tai jokie pingai neitų, tik kompas į savo paties IP atsilieptų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per routeri laidas eina :D tik per Wi-Fi neveikia..

O tas router ir WiFi yra du viename, ar AP jungi prie routerio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... manau reiktu paieskoti per visagale google kaip pasikeisti gateway :P

isejimo sliuza (gateway) pasikeisti ne visada galesi ir joks google nepades. Galutini gateway duoda interneto tiekejas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.