OutSider

Condemned 2: Bloodshot

Rekomenduojami pranešimai

Va, va, šito reklamą mačiau kažkada tai ir nuėjau į saitą, uhh.. saitas tikrai šiurpokas, kaip man nepatinka kai būna "lėlės" žaidimuose.. creepy tada. Na o man jis kažkodėl primena filmą "Pjūklas" nes daug žiaurumo lyg ir ten yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manes kazkaip sitas zaidimas neitrauke jau nuo pat pradziu... Bet tiems kuriems patinka toks zanras, manau tikrai patiks sitas game, nes tikrai padarytas kokybiskai, kovos sistema gan idomi, grafika tikrai zjbs... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai dabar pirmą dalį žaidžiu, nes neįdomu nuo antros pradėti... Ale pasitaiko dažnai, kad norisi kuo greičiau užsiseivinti ir išjungti, nes šiurpoka atmosfera visą laiką ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po atostogu pajimsim butinai,berods kazkas panasaus i survival harror serijos zaidimus,kolkas pereitu zaidimu kartojimu teks uzhsiimti:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasuga, pirmos dalies nežaidei? Na, čia taip, toks survival horror pirmo asmens, orientuotas į melee combat. Aš dar su pirma dalim mūčijuosi, 3 misijos liko ir tada pereisiu prie šitos :)

Redagavo Servilatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjęs abi. Pirma dalis man pasirodė kur kas įdomesnė siužetu, tačiau antrojoj atsirado melee combat combo, kuris kam nors gal ir patiks, tačiau asmeniškai tais combo kažkaip retai besinaudojau, o va chain attack'ai tai neblogai - nusuka galvelę ar dar kaip kitaip įdomiai nudobia. Jei nesate bandę nė vienos iš šių dalių, siūlau pabandyti pirmą dalį (yra išleista ant Xbox pirmojo ir PC), nes imho ji kur kas labiau 'užveža' negu sequel'as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma dali buvau paemes tikedamasis, kad tai daugiau (kaip cia pasakyti) tyriamasis zaidimas. Ta prasme naudoji visokius prietaisus, sprendi bylas ir pn. kadangi tai nepasitvirtino- isejo tik siaubo zanro zaidimas su gana monotoniskais pasitvatyjimais vamzdziais ir lentom, perejau is mandagumo. antra dalis nesudomino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks parsipumpuoti po velyku, visai nieko geimas atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma dali buvau paemes tikedamasis, kad tai daugiau (kaip cia pasakyti) tyriamasis zaidimas. Ta prasme naudoji visokius prietaisus, sprendi bylas ir pn. kadangi tai nepasitvirtino- isejo tik siaubo zanro zaidimas su gana monotoniskais pasitvatyjimais vamzdziais ir lentom, perejau is mandagumo. antra dalis nesudomino.

Rekomenduotina pažiūrėti review prieš žaidžiant, kad nebūtų tokių nusivylimų :) Pirmoje dalyje labai paprastai tie tyrimai vyksta, antroje, kiek skaičiau, upgrade'inta ta tyrimo sistema ir viskas daug geriau, ne taip paprasta...

 

Man kaip tik smagu tie pasitvatyjimai, AI aukšto lygio, nestovi vietoj priešai kaip debilai, kaskart elgiasi vis kitaip...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pabandysiu ant pc tada pirma daly,per 2sav nezaidziant matau atsirado keletas zaidimu kuriuos verta bus issirasyti.:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seniai truko kazko tokio tarp 360 zaidimu, niekaip nesulaukiu re5, SH5. tokio tokio panasaus zanro zaidimu ant 360 mazai te yra.

o cia dar gali tirti ikalcius rinkti blood sapmles fotografuoti, naudoti UV light kad matytusi kas nesimato :)

kartais isgasdina net kai isijautes zaidi.

siaip man smagus 7.5/10 kazkur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užbaigiau ir iškart galiu pasakyti, kad labai didelis žaidimo minusas jo ilgis,vos tik užkabina ir pritraukia netiketai pasibaigia...Pradejus žaisti žaidimas pasirode tikrai nekoks...veikejo rankos atrodo jog būtų 2m ilgio ir pasiekia priešą iš toli,aplinka pusėtinai interaktyvi,na grafika visai nieko.Istorija žaidžiant nuo antros dalies sunku suprasti nors kuo toliau ,tuo labiau aiškėja.Aplinka tikrai nebloga tokios F.E.A.R haliucinacijos ir purvinas Kingpin miestas.

Kovos...pradžioje nepatiko,sunku suprasti iš kurios puses tave puola tenka vis sukiotis nes aplinka tamsoka,bet galu gale pripranti ir prie to.Kovose patiko ginklų arsenalas.tai jog daugybe daiktu gali pasiimti kaip ginklą ir gerai pasmugiuoti,na pora uzduočių žaidime bus galima naudoti šaunamuosius ginklus,nors jų galima rasti kiekvienoje užduotyje,bet šaudmenų kiekis smarkiai ribotas,tad neprisišaudysi kaip rembo:)patiko finisher'iai,tai jog priešininkui suklupus gali jo galva ikišti į TV ar šeip iškresti kanors žiauraus.

Na apie tą kalbėtą tyrimų sistemą negaliu pasakyti nieko gero,labai paprasta ir tyrimas trunka max 5min,na nors paivairina žaidimą ir jis netampa monotoniškas.

Na susmavus viską zaidimui duočiau 7,8 vien todel,kad man pasirode per trumpas,o jai kas dar jį bandys žaist, tai iškart patariu žaisti tamsoje,netodel, kad būtu baugiau, bet todel,kad ekrane viskas matytusi normaliai:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jį loščiau, bet man per lėtų apsukų ;] Ne mano stailo geimas, bet va, tėvas lošia jį tai sako tikrai geras :) Tai tokią nuomuonę susidariau, kad gal kiek vyresniems žaidėjams skirtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau pirmą dalį, pradėjau antrą. Šiurpokas žaidimukas, yra keletas patobulinimų, kurių nebuvo pirmoje dalyje. Butinai pereisiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.