Gvazde

Kokiu budu gavai Konsole?

Rekomenduojami pranešimai

Na man Nintendo DS , naudotą šiek tiek atsiuntė iš JAV giminaičiai . O ankščiau kaip ir visi tai turėjau zilitoną xD Pirkau pats , bazėj dar ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NES era - nupirko tėvai uz 30 lt <_< Sugedo veliau.

Sega mega drive 2 - Irgi tėvai nupirko, net neprašiau jų. Vėliau sugedo pultelis, tai ir palikau jį.

Playstation 2 - nusipirkau už savo taupytus pinigus, po 2 mėnesių jis sugedo. pasimokiau nepirksiu daugiau nieko naudoto.

Nesiseka man su tomis konsolėmis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as vat siandien nauja slim&lite psp nusipirkau

prancuzijoj, strazbure uz 170 euru ieskojom kol suradom

as net nustebau ten taip isvystyta konsoliu prekyba, stovi parduotuves kuriose psp priedu iki kaklo ir ivairiu kitu konsoliu ten vos ne kiekvienas vaikas ds lite turi ;d

lietuvoj man rodos nera nei vienos specializuotos konsoliu parduotuves ar as klystu? (nu yra planetariume nelegalai ;D)

ir dar ps1 nusipirkau is draugo uz 50 lt

o phata psp nupirko tetis vokietijoj uz 600 lt kai lietuvoj 1000 kainavo pries kokius gerus 2 metus gal net 3 ;D

tai va..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat mano xbox 360 istorija tokia ieskojau darbo tai beldziaus i utena is pradziu viskas atrodo visai neblogai bet tik taip atrode ... pirmas dienas dirbau kaip ir kiekvienas eilinis darbininkas,o po to mane pradejo isnaudot liepe sluot 1000 kvadratu patalpas nest siuksles kurios nebuvo lenvos (panasiai tarp 20-40kg ) visas 12 valandu nebuvo iseiginiu net kas antra savaitgali veze i namus gyvenau uz 10km nuo utenos tai man truko kantrybe ir as sukaupes visas jegas pabegau is darbo vietos 15km ejau peskom nepazistamam mieste uz miesto utenos ir kaip kokia laimes kibirkstele pasitaike taksi tai nuveze mane iki autobusu stoties o jei nebutu buve to taxi tai buciau ejes tuos pacius 15km iki stoties ir vargais negalais issinesdinau is tos darbovietes sup**tos dar dirbau ariau 15 dienu galima sakyt be iseiginiu ir gavau tik 450lt tai patikek koks kelias buvo iki to nelemto xbox'o... <_<

Redagavo Arturelis18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai kriksto tevas gryzo is ispanijos ir dave lt and konsoles prigeres :mellow:B) B)

Redagavo saulys000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS1 - tevas is savo draugo nupirko :mellow:

PSP - ir vel gerasis tevukas

PSę- nupirks kai atsiras chipas ( vel gerasis tevuliukas B) )

 

Ne į temą

ups ten turi buti ne PSę o PS3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sega mega drive 2 - Tevai nupirko sesei, kai as dar nebuvai gimes, poto kai jai nebuvo idomu, o man kaip tik pasidare idomu (5-6 metu) tai as grajinau, o veliau sugedo.

 

Playstation 2 (2006-12) - Nupirko Tevai kaledu proga.

 

Playstation Portable ( 2007-07) - Nupirko mama.

 

Nintendo Wii ( 2007-12) - Vel gi kaledu proga padovanojo geroji mamyte :mellow: .

 

Microsoft Xbox 360 (2008-06) - Vel gi nupirko mama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sega mega drive 2 - Tevai nupirko sesei, kai as dar nebuvai gimes, poto kai jai nebuvo idomu, o man kaip tik pasidare idomu (5-6 metu) tai as grajinau, o veliau sugedo.

 

Playstation 2 (2006-12) - Nupirko Tevai kaledu proga.

 

Playstation Portable ( 2007-07) - Nupirko mama.

 

Nintendo Wii ( 2007-12) - Vel gi kaledu proga padovanojo geroji mamyte :mellow: .

 

Microsoft Xbox 360 (2008-06) - Vel gi nupirko mama.

Kas puse metu po nauja konsole. Nais ! B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sega mega drive - tevai nupirko

PSP - truputi damete mama

Xbox 360 - tevai padovanojo gimtadienio proga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries metus puse vasaros dirbau tai nusipirkau naudota ps2, neseniai sugedo ir nukeliavo i siukslyna.Dabar nedirbu tai nera pinigu, bet ant gimtadienio planuoju pirkt psp...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. NES tevai nupirko, po keliu menesiu sugedo.

2. Dar vienas NES, vel tie patys tevai, vel gedimas b**et

3. Trecias NES, dar karta tevai. Sy karta nesugedo o atidaviau kazkam :P

4. PS2 as pats nusipirkau ir ilgai taupiaus liko 30 lt ir man juos tevai damete poto liepe grazint :P

5. PSP is interneto nusipirkau tevai per gimtadieni dar primete 100 ll.

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Kazkokia konsole Home computer console ar kazkas pns :P taip vadinas, net nzn is kur gavau :P Bet jauciu Tevas parveze, dar net gimes nebuvau :P

2. Zilitonas nepamenu is kur gavau, nes mazas buvau, bet galvoju Tevo nuopelnai vel.

3. Sega Mega Drive :P Bratkis is kazkur parsinese.

4. Ps1 Tevas is Vokietijos parveze.

5. Ps2 Is Pusbrolio pirkau. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSP: pats pirkau is skelbimo ;D Uz savo litus ;/

xbox360: pats uz savo litus is zmogaus ;D

nintendo wii: irgi pats is zmogaus

game boy: pirkau broliui dovanu gimces proga ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomiausia, kad pusė čia rašančių, kad pirko už "savo" pinigus, susitaupo juos iš tėvų duotų pinigų pietums ^_^))

 

1. UFO. Kruvinom ašarom verkiau ir maldavau tėvų gimtadienio proga. Pasigailėjo. Nupirko. Sugedo.

2. SNES. Nupirko netikėtai. Sunkia gripo forma sirgau, tai nupirko, kad būtų ką veikt namie gulint lovoj. Gerai, kad nepamąstė apie pamokų ruošimą....

3. SEGA. Nusipirkau iš draugo už 100Lt iš "savo" pinigų. Numečiau daug svorio, nes teko daug pietų nevalgyti...

4. PS. Visą vasarą dažiau mokyklos sienas, kad susitaupyčiau ant išsvajotosios konsolės. Susitaupiau. Paklojau visos vasaros atlyginimą... (Gariūnai)

5. GameBoy pirkau iš algos. (Gariūnai)

6. PS2 pirkau iš algos. (Gariūnai)

7. PSP pirkau iš algos. (Gariūnai)

8. PS3 pirkau iš algos. (skelbiu.lt)

 

PC - ne konsolė. ^_^

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.