Kaifas

Fight Night Round 3

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas žaidę šį žaidimą žinote, dėlko tarkim per kovą man visada greičiau numažėja jėga (geltona eilutė) negu mano priešininkui? Ir dažnai labai būna, kad aš trenkiu tai tiesiog jam mažai labai nuiimu vadinamų gyvybių, o jis jau kai man pora kartų pravinioja tai kartais net ir pusę nuima, na gal mažiau negu pusę, bet esmė ta kad daugiau negu aš jam. Ir statai man lyg normalūs ant to žmogaus su kuriuo boksuojuos. Gal čia kažkokių paslapčių yra ar dar ko? Nervuoja kartais, kai duodi dvigubai daugiau smūgių tiek nenuimi, kiek jis per kelis smūgius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jam gyvybiu mazai nuimi gal del to kad pasiemes silpna bet greita zaideja, o cia tas kaip sakai suzalojimas priklauso nuo to kaip uztaikai smugi ir su kuriuo klavisu smogi a spavyzdziui losiau kokes dvi dienas kol pirma syki nugalejau priesininka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geltona eilutė yra tavo "energija". Kai smūgiuoji, ją naudoji. Taigi jei nuolat smūgiuoji, tai greitai ji ir baigiasi, ir tuo silpnesni smūgiai. Kuo daugiau "energijos" reikia smūgiui, tuo jis stipresnis, yra silpni smūgiai, stipresni ir stiprūs. Kad, man atrodo, viskas parašyta per tą žaidmą, nes aš kai žaidžiau, tai man viskas aišku buvo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo yra kontroluose surasyti visi smugiai juk pats per treniruoti pasiziurek kai smugiuoji matos kur smugis silpnas kur stiprus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvybes matot? Kur nusistatyti, kad gyvybes rodytų? Niekur nemačiau tokio nustatymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi sakau kad pa smane nieko nerodo nei energijo snieko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik ant PS2 žaidžiau, tai tikrai rodo, kaip ant Xbox 360 - nežinau... Bet stamina/health system veikia tokiu (mano aukščiau aprašytu) principu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau radau zaizdamas atsidarai setings ir parasyta unit padarai on ir rodo dvi linijas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai aš lyg pasirinkęs light weight ar kaip ten.. Tai juk priešininkų iš kitos kategorijos tai man neturėtų juk duoti, nes nesamonė... Kažinau, na jo daug smugiuoju... Tai jo todėl ir nusiema... Aišku tada... Bet vistiek nervina, kai aš jam duodu duodu ir nieko daug nenuimu o jis pora ir nuima daug, čia panašiai kaip su chuck'u kovoti, nu nesamonė.

 

 

P.s. Ir daug boksininkų pasigedau, kažko tai nėra ten jų... Naujas boksas bet tuščia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasciausiai tu duodi silpnus smugius ir gal jsi egrai apsigina, stenkis nesmugiuot belekaip o daryt taktika ir isvenginet smugiu ir sulaukes tinkamo momento ir kalk jam i pasirdzius a staip darau 3-4 smugiai ir jus nukaute ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai aš lyg pasirinkęs light weight ar kaip ten.. Tai juk priešininkų iš kitos kategorijos tai man neturėtų juk duoti, nes nesamonė... Kažinau, na jo daug smugiuoju... Tai jo todėl ir nusiema... Aišku tada... Bet vistiek nervina, kai aš jam duodu duodu ir nieko daug nenuimu o jis pora ir nuima daug, čia panašiai kaip su chuck'u kovoti, nu nesamonė.

P.s. Ir daug boksininkų pasigedau, kažko tai nėra ten jų... Naujas boksas bet tuščia.

Turėtum suprasti, kad jei per minutę smogi 50 smūgių, jie negali būti visi vienodai stiprūs... O jei priešininkas tau tesuduoda per tą patį laiką 5 kartus mažiau smūgių, tia aišku, kad jie bus stipresni, nes jis išeikvojęs daug mažiau jėgų nei tu. Čia tau ne Mortal Kombat... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtum suprasti, kad jei per minutę smogi 50 smūgių, jie negali būti visi vienodai stiprūs... O jei priešininkas tau tesuduoda per tą patį laiką 5 kartus mažiau smūgių, tia aišku, kad jie bus stipresni, nes jis išeikvojęs daug mažiau jėgų nei tu. Čia tau ne Mortal Kombat... :D

Graziai pasakyta. :D Ypa kad ne mortal kombat :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, na gal reiks mažiau tada bandyti smugiuoti... Kažkokią taktiką keisti... ;-)

 

O dėlko tarkim Mike Tyson nėra, ar Mayweather yra toks dar ar kaip ten, kur dabar WWE pasirodo :-D Kažkaip keista, jis čempionas savo kategorijoje ir nėra, Tyson senas jau, bet Muhamed tai yra... Keistoka...

 

EDIT: Dar pastebėjau kad dabar aš Heavyweight per career :-D Nesamonė kažkokia, juk aš plonytis toks :-D Tik tiek kad dar kolkas pakalu tuos ožius, bet vistiek nesamonė... :| Mažiukas toks, o dabar spėju priešininkus meškinus duos...

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai nu žiūriu daugiau atsitraukimu ir į korpusą pradėjau daugiau daužyti ir valgau tuos priešininkus :) Ankščiau daugiausiai tik į galvą smugiuodavau... ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.