Edgaras78

Vairas skirtas PlayStation3

Rekomenduojami pranešimai

Betkoks vairas kur per USB tinka PS3???

Teorishkai bet kuris USB vairas turetu tikti.Aishku patarchiau vara kuris turi kryziuka vaikshchioti po meniu kaireje vairo puseje start ir select knopkes ir keturias knopkes deshneje vairo puseje atitinkanchias X, O , ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš siūlau Driving Force Pro (iš Logitech). Ten net vidury vairo GT ženkliukas :D. Bent jau pas mane. Pats GT5 su juo lošiu. O beja jau yra naujas vairas kaip tik GT5 žaidimui :D. Tai yra Driving Force GT: http://www.virtualr.net/logitech-driving-f...cial-gt5-wheel/

Redagavo Brickaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš siūlau Driving Force Pro (iš Logitech). Ten net vidury vairo GT ženkliukas B). Bent jau pas mane. Pats GT5 su juo lošiu. O beja jau yra naujas vairas kaip tik GT5 žaidimui B). Tai yra Driving Force GT: http://www.virtualr.net/logitech-driving-f...cial-gt5-wheel/

Jo ir yra dar Logitech G25 racing wheel bet jis kainuoja milijonus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo ir yra dar Logitech G25 racing wheel bet jis kainuoja milijonus.

Bet jis tu milijonu yra vertas. Tikrai liuks vairas, jokiu priekaistu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Topo centre maciau vaira pilnai pritaikyta PS3(simboliai), paspaudi mygtuka mode ir jis prisitaiko prie zaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu jei nori is zaidimo gauto max malonumo ir geriausia ji valdyti reikia imti toki vaira kuri palaiko tas zaidimas,o tikt tai tinka dauguma vairu,bet su jais manau ne tas pats vistiek,kur su vairu valdyt tiesiog vietoj pultelio,o kur spec taikytas valdymas buna tam vairui,skirtumas yra tikrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na isigyjau as ta driving force gt ar kaip ten :D na GT5 official wheel, geras geras, tikrai geras :D bet nepatariu jo naudot su grid zaidimu :DD visiska nesamone :P bet vairias labai geras, man geriau nei g25:) tik reikia dar kede nusipirkt, nes stala baigiu sulauzyt :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.