Impaler

Grand Theft Auto: Vice City Stories

Rekomenduojami pranešimai

krc, pradejau lost, versla ispletojau ir p***, uzstrigau ant 1 misijos kur su lance vance reikia rinkt bapkes kurios krenta is masinos... krs, pasele zmones paima bapkes greiciau uz mane... gal kas zino kokiu gudybiu sioje misijoje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc, pradejau lost, versla ispletojau ir p***, uzstrigau ant 1 misijos kur su lance vance reikia rinkt bapkes kurios krenta is masinos... krs, pasele zmones paima bapkes greiciau uz mane... gal kas zino kokiu gudybiu sioje misijoje?

ten nereik rinkt bapkiu, ten reik sustabdyt lance ir biski apdauzyt, bet nenuzudyt

 

seip man gerai nes sita geima turiu orginalu, jau perejau 27%. misijos vis sunkeja taj vis dazniau reik tas pacias kartot... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

db isikeliau gta vcs i psp ir tiesiog nenuskaito... vietos failas uzima tiek kiek ir turetu... kame cia problemos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ROM ne Sony padarytas. O seip tai tikrai neblogas geimas, dar daug nezaidziau bet taip idomu kai vaziuoji kur nors pvz su mocu po miesta palakstyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat... perejau GTA:Vice city stories... nu ir kam reik galiu padeti del misiju!!! lauksiu ir padeku jei kam padesiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurekit gal zinot kas gali but su psp kaip patvarkyti sita problema turiu gta vice city stories zaidima cso. formatu,bet kazko man labai jau lagina ta zaidima ir ne vien sita turiu ir iso formatu gta liberty city ir nezinau kame problema gal kas zinot kas gali but ? :whistling: pas mane mane naujausia versija 5.00 M33 tai gal ji kalta ? dekui uz atsakymus :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu toki klausima, su multiplayer. As noriu zaisti ne per ad hoc, o per interneta, ar taip imanoma?Jei imanoma tai kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As del game share, ar veiktu game share jei vienas game'as originalus, o kitas ne? Ir ar game share'ui reikia neto?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.