wOD

3.93 to cfw

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

sweiki :D norechiau pagalbos turiu 2 psp katik ish parduotuves vienas su 3.93 su update kitas 3.80 kaip pasidaryt cfw? nes kiek ziurejau forumuose vienas ish dvieju psp turi butu jau su cfw... abu psp slim :D

Redagavo wOD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D kaip tau jie bus su cfw, jei paimti is parduotuves... nesk "meistram", arba pasidaryk pats pandora baterija, arba gali nusipirkt pandora batarke, su mem sticku ir pats pasidaryt :D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

glai parasyti man i skype: krekeris57, padesiu viska padaryti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:huh: kaip tau jie bus su cfw, jei paimti is parduotuves... nesk "meistram", arba pasidaryk pats pandora baterija, arba gali nusipirkt pandora batarke, su mem sticku ir pats pasidaryt ;);)

zn kad jie ne cfw ;) jie su paprasta fw ;) tai ir klausiu kas padetu perdaryt i cfw ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas nors galetu paaiskinti kaip is oficialios 3.93 FW updeitinti iki 3.93 M33?

PANDORA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau su OS Pandora Battery Tool 0.52 pasidaryti pandora batarke (slim), bet man nepaleidzia programos, raso "the game could not be started. (80020148)"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau su OS Pandora Battery Tool 0.52 pasidaryti pandora batarke (slim), bet man nepaleidzia programos, raso "the game could not be started. (80020148)"

Tau reikia tureti psp su nulauzta fw kad galetum piratine programa paleisti negi taip sunku suprasti (Turi vienas is psp buti atristas!)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.